Van Gaal to kretyn i burak, ale VV sam wiedział na co się pisał, trzeba było zostać w Barcelonie chyba miałby pierwsze miejsce w bramce Barcelony dalej.
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/prezydent-andrzej-duda-pogratulowal-reprezentacji-polski,585010.html Prezydent Andrzej Duda wczoraj poszedł pogratulować naszym zawodnikom awansu na EURO 2016, tak odchodząc od tematu to strasznie duży przesyt mamy w bramce Fabiański, Szczęsny, Boruc i Tytoń, Polska nigdy nie miała słabych golkiperów, jestem ciekaw czy Szczęsny będzie bronił na EURO, jeśli Fabiański będzie utrzymywał taką formę to Wojtek może o tym pomarzyć.
Trzeba być pozytywnej myśli i tak spełniliśmy swoją misję gra na takim EURO to dla nas duże wyzwanie, patrząc że do takich Niemców Mistrzów Świata traciliśmy tylko 1 pkt. Dla Niemców i Hiszpanów gra na takiej wielkiej imprezie to normalność dla nas czy dla innych Reprezentacji to wielki sukces, jeszcze dostańmy się na MŚ w 2018 to będę bardzo szczęśliwy, z dobrej strony patrząc na to, to już jest nasze 3 EURO z rzędu :)
I tak lepiej niż za Smudy który grał trójką defensywnych pomocników i nie potrafił wykorzystać pełnego potencjału Lewandowskiego, zresztą to samo było za Fornalika tylko bez trzech ŚPD.
Gimenez się wydaję najbardziej sensowną opcją, Markos jest nie do wyrwania z PSG zresztą nie raz próbowaliśmy go wyciągnąć, może tak Bartra powinien więcej grać niż co 4 mecze.
0
Do której klasy chodzisz?
0
To coś mnie ominęło, bo od lat oglądam EURO i jeszcze 1/8 nie było, UEFA musiała znowu zmienić zasady.
0
Na EURO niema 1/8 finału.
0
Jak już coś to Luis Suarez i Robert Lewandowski.
1
Van Gaal to kretyn i burak, ale VV sam wiedział na co się pisał, trzeba było zostać w Barcelonie chyba miałby pierwsze miejsce w bramce Barcelony dalej.
20
Chłopie bierz się w garść, wiemy że jak chcesz to potrafisz być najlepszym obrońcą na świecie.
6
Z całym szacunkiem do Obraniaka, ale teraz w kadrze mamy lepszych zawodników niż on.
1
Alves grał z Leverkusen.
1
http://www.eska.pl/hotplota/news/grzegorz-krychowiak-ja-na-koniu-jade-filmik-podbija-siec-tak-krychowiak-i-szczesny-bawili-sie-po-meczu/n/89345 Hahahahh mają poczucie humoru.
1
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/prezydent-andrzej-duda-pogratulowal-reprezentacji-polski,585010.html Prezydent Andrzej Duda wczoraj poszedł pogratulować naszym zawodnikom awansu na EURO 2016, tak odchodząc od tematu to strasznie duży przesyt mamy w bramce Fabiański, Szczęsny, Boruc i Tytoń, Polska nigdy nie miała słabych golkiperów, jestem ciekaw czy Szczęsny będzie bronił na EURO, jeśli Fabiański będzie utrzymywał taką formę to Wojtek może o tym pomarzyć.
4
Trzeba być pozytywnej myśli i tak spełniliśmy swoją misję gra na takim EURO to dla nas duże wyzwanie, patrząc że do takich Niemców Mistrzów Świata traciliśmy tylko 1 pkt. Dla Niemców i Hiszpanów gra na takiej wielkiej imprezie to normalność dla nas czy dla innych Reprezentacji to wielki sukces, jeszcze dostańmy się na MŚ w 2018 to będę bardzo szczęśliwy, z dobrej strony patrząc na to, to już jest nasze 3 EURO z rzędu :)
2
Na pewno nie w tym gdzie ty.
0
Widzę awansowaliśmy na EURO i dalej czytam komentarze od małych ekspertów "nie ma co się cieszyć. Radość będzie jak podczas Euro z grupy wyjdą."
13
Żartujesz to absolutny TOP 3.
0
Będzie chlańsko do rana.
0
Kibic Realu mówi że Ronaldo nurkuje, uszczypnijcie mnie bo chyba śnie.
12
Lewandowski jeszcze okradnie Ronaldo z 2 miejsce o ZP mówię wam, o ile Ronaldo znowu nie zacznie seryjnego ładowania ogórkom.
0
Nie przesadzasz z tym Olkowskim?
1
A tak narzekałem na Wawrzyniaka, a chłopina gra mecz życia.
1
I tak lepiej niż za Smudy który grał trójką defensywnych pomocników i nie potrafił wykorzystać pełnego potencjału Lewandowskiego, zresztą to samo było za Fornalika tylko bez trzech ŚPD.
0
Przecież Ozil gra jak za starych dobrych czasów w Realu.
0
Mimo że bez Bastiana to skład wciąż kozacki, u nas nie ma Milika i wszystko się sypie.
0
Problem w tym że niewiele osób tutaj ufało Lucho poza mną, choć nawet ja czasami traciłem cierpliwość do Hiszpana.
0
To jest tylko ta sama beznadziejna wymówka od 2 lat.
1
Wawrzyniaka to ja bym bał się wystawić na Gruzję, a co dopiero na Irlandię i to jeszcze w najważniejszym meczu Eliminacji EURO.
38
Gimenez się wydaję najbardziej sensowną opcją, Markos jest nie do wyrwania z PSG zresztą nie raz próbowaliśmy go wyciągnąć, może tak Bartra powinien więcej grać niż co 4 mecze.
21
Leonidas jest nam potrzebny.
2
Niektórzy wzorują się na Messim czy na CR, ale prawdziwym wzorem do naśladowania jest nasz Tarzan.
0
Ale to raczej Alba będzie mieć do czynienia z Douglasem ponieważ to LO, a Costa to PS.
5
Tylko jakbyś nie wiedział to są jak na Pomocnika bardzo dobre statystyki.