Już się nie dziwię dlaczego Deulo nie gra w Barcelonie, jak się rzuca na kilku przeciwników i myśli że jest Messim czy Hazardem i że ich okiwa, on się chyba nigdy nie odzwyczai od tej głupiej maniery, Messi i Hazard znają wachlarz sztuczek, a Deulofeu zna tylko jeden zwód.
Jak Arda do nas dołączy w Styczniu to na pewno w pomocy nie będzie miejsca dla Roberto i jak Rafinha się wyleczy, za to Roberto będzie walczył o miejsce na PO.
Ocenia cię pod kontem statystyk ponieważ rzucasz nimi na prawo i lewo nie przedstawiając sensownych argumentów, tak jak w meczu z Celtą, co z tego że Alves zaliczył kilka odbiorów i celnych podań, jak popełnił katastrofalny błąd.
Oby się go Lucho nie pozbył tak jak Denisa, bo bym go chyba własnoręcznie udusił, to jest na prawdę zawodnik który mógłby być podstawowym zawodnikiem u nas.
Mylisz się się, Roberto grając jako PO kilka razy wyprowadził piłkę do przodu i to bardzo dobrze wyglądało jak szarpał zaliczył kilka udanych pojedynków, mogę się założyć że ty wszystkich którzy w Barcelonie zagrają na PO oprócz Alvesa krytykujesz i ty się nie uważasz za fanboya Alvesa? Nie rozśmieszaj mnie.
Jeszcze jak kiedyś Barcelona przegrywała to po mnie można było zauważyć że "Jest w złym humorze, pewnie dlatego że Barca przegrała", a teraz jestem trochę w złym humorze, ale szybko mi przechodzi i mówię sobie "psy szczekają karawana idzie dalej".
Mecz mi się podobał dużo bardziej niż z Las Palmas czy z Leverkusen gdzie przebudzenie dopiero było pod koniec, na brak emocji nie można było narzekać, ale skuteczność mnie martwił i obrona w pierwszej połowie.
1
2-1 jest nadzieja dla BVB.
1
Muller to klasa światowa, można go nie lubić, ale trzeba mu to przyznać.
1
"MARCA: James wypada na kolejne trzy tygodnie."
1
Real bez CR gra lepiej jak z nim.
0
Nie interesują mnie transfery United, wiem że jeszcze kupili Bastiana.
0
Kogo oni tam kupili poza Depayem i Martialem że bank rozbili?
0
Jeśli Real i Bayern przegrają to, to będzie weekend taki sobie i zapomnę o porażce Barcelony.
0
Co z tego że Sanchez strzela tam jak u nas odpalił dopiero w 3 sezonie, na 3 sezony 1 miał tylko dobry.
0
Nasza obrona to dno, to co można powiedzieć o obronie United.
1
U mnie jest ładna pogoda i ciepło, ale jutro rano pewnie i tak będzie 5 stopni i zimno.
1
Tak.
0
Trochę fajnie że jest to La Rambla, ale niektóre pytania są naprawdę beznadziejne, jak to z tym Bogiem.
0
Już się nie dziwię dlaczego Deulo nie gra w Barcelonie, jak się rzuca na kilku przeciwników i myśli że jest Messim czy Hazardem i że ich okiwa, on się chyba nigdy nie odzwyczai od tej głupiej maniery, Messi i Hazard znają wachlarz sztuczek, a Deulofeu zna tylko jeden zwód.
0
Hali będzie naszym drugim Modricem, mam taką nadzieję.
4
Bale i Ramos wracają, James się nie zdążył wyleczyć, tyle wiem.
0
Jak Arda do nas dołączy w Styczniu to na pewno w pomocy nie będzie miejsca dla Roberto i jak Rafinha się wyleczy, za to Roberto będzie walczył o miejsce na PO.
4
Ocenia cię pod kontem statystyk ponieważ rzucasz nimi na prawo i lewo nie przedstawiając sensownych argumentów, tak jak w meczu z Celtą, co z tego że Alves zaliczył kilka odbiorów i celnych podań, jak popełnił katastrofalny błąd.
0
Pax, a tak przytaczając te twoje ukochane statystyki to ile goli i asyst ma Roberto, a ile Alves.
0
Tylko niestety jak Neymar jest w formie to Suarez gra słabo, tak samo było z Las Palmas i Leverkusen Suarez był w formie, a Neymar grał kupę.
0
Oby się go Lucho nie pozbył tak jak Denisa, bo bym go chyba własnoręcznie udusił, to jest na prawdę zawodnik który mógłby być podstawowym zawodnikiem u nas.
1
0
Może tak po prostu zacznij oglądać mecze, a nie tylko wchodzisz na Squawke i z tego czerpiesz swoją wiedzę.
0
Mylisz się się, Roberto grając jako PO kilka razy wyprowadził piłkę do przodu i to bardzo dobrze wyglądało jak szarpał zaliczył kilka udanych pojedynków, mogę się założyć że ty wszystkich którzy w Barcelonie zagrają na PO oprócz Alvesa krytykujesz i ty się nie uważasz za fanboya Alvesa? Nie rozśmieszaj mnie.
2
0
Jak dobrze pójdzie to za 30 lat będzie w Polsce jak teraz jest w Anglii.
1
Jeszcze jak kiedyś Barcelona przegrywała to po mnie można było zauważyć że "Jest w złym humorze, pewnie dlatego że Barca przegrała", a teraz jestem trochę w złym humorze, ale szybko mi przechodzi i mówię sobie "psy szczekają karawana idzie dalej".
2
Ja też już nie mam takiej motywacji jak kiedyś, kiedyś się podniecałem byle Superpucharem Króla, a teraz tylko są emocje jak gramy GD i Finały LM.
0
Mecz mi się podobał dużo bardziej niż z Las Palmas czy z Leverkusen gdzie przebudzenie dopiero było pod koniec, na brak emocji nie można było narzekać, ale skuteczność mnie martwił i obrona w pierwszej połowie.
0
Gdyby Suarez miał lepszą skuteczność Chorwat by miał 2 asysty na koncie i byś go wychwalał.
0
Verrattiego bym wolał przypomina Xaviego, a Coutinho gra prawie tam gdzie Neymar tylko niżej.