1

2-1 jest nadzieja dla BVB.

1

Muller to klasa światowa, można go nie lubić, ale trzeba mu to przyznać.

1

"MARCA: James wypada na kolejne trzy tygodnie."

1

Real bez CR gra lepiej jak z nim.

0

Nie interesują mnie transfery United, wiem że jeszcze kupili Bastiana.

0

Kogo oni tam kupili poza Depayem i Martialem że bank rozbili?

0

Jeśli Real i Bayern przegrają to, to będzie weekend taki sobie i zapomnę o porażce Barcelony.

0

Co z tego że Sanchez strzela tam jak u nas odpalił dopiero w 3 sezonie, na 3 sezony 1 miał tylko dobry.

0

Nasza obrona to dno, to co można powiedzieć o obronie United.

1

U mnie jest ładna pogoda i ciepło, ale jutro rano pewnie i tak będzie 5 stopni i zimno.

1

Tak.

0

Trochę fajnie że jest to La Rambla, ale niektóre pytania są naprawdę beznadziejne, jak to z tym Bogiem.

0

Już się nie dziwię dlaczego Deulo nie gra w Barcelonie, jak się rzuca na kilku przeciwników i myśli że jest Messim czy Hazardem i że ich okiwa, on się chyba nigdy nie odzwyczai od tej głupiej maniery, Messi i Hazard znają wachlarz sztuczek, a Deulofeu zna tylko jeden zwód.

0

Hali będzie naszym drugim Modricem, mam taką nadzieję.

4

Bale i Ramos wracają, James się nie zdążył wyleczyć, tyle wiem.

0

Jak Arda do nas dołączy w Styczniu to na pewno w pomocy nie będzie miejsca dla Roberto i jak Rafinha się wyleczy, za to Roberto będzie walczył o miejsce na PO.

4

Ocenia cię pod kontem statystyk ponieważ rzucasz nimi na prawo i lewo nie przedstawiając sensownych argumentów, tak jak w meczu z Celtą, co z tego że Alves zaliczył kilka odbiorów i celnych podań, jak popełnił katastrofalny błąd.

0

Pax, a tak przytaczając te twoje ukochane statystyki to ile goli i asyst ma Roberto, a ile Alves.

0

Tylko niestety jak Neymar jest w formie to Suarez gra słabo, tak samo było z Las Palmas i Leverkusen Suarez był w formie, a Neymar grał kupę.

0

Oby się go Lucho nie pozbył tak jak Denisa, bo bym go chyba własnoręcznie udusił, to jest na prawdę zawodnik który mógłby być podstawowym zawodnikiem u nas.

1

Myślę że ten zawodnik będzie lekarstwem na nasze problemy, ale i tak będziemy musieli kogoś sprowadzić.

0

Może tak po prostu zacznij oglądać mecze, a nie tylko wchodzisz na Squawke i z tego czerpiesz swoją wiedzę.

0

Mylisz się się, Roberto grając jako PO kilka razy wyprowadził piłkę do przodu i to bardzo dobrze wyglądało jak szarpał zaliczył kilka udanych pojedynków, mogę się założyć że ty wszystkich którzy w Barcelonie zagrają na PO oprócz Alvesa krytykujesz i ty się nie uważasz za fanboya Alvesa? Nie rozśmieszaj mnie.

2

Ale zazdroszczę Bryantowi.

0

Jak dobrze pójdzie to za 30 lat będzie w Polsce jak teraz jest w Anglii.

1

Jeszcze jak kiedyś Barcelona przegrywała to po mnie można było zauważyć że "Jest w złym humorze, pewnie dlatego że Barca przegrała", a teraz jestem trochę w złym humorze, ale szybko mi przechodzi i mówię sobie "psy szczekają karawana idzie dalej".

2

Ja też już nie mam takiej motywacji jak kiedyś, kiedyś się podniecałem byle Superpucharem Króla, a teraz tylko są emocje jak gramy GD i Finały LM.

0

Mecz mi się podobał dużo bardziej niż z Las Palmas czy z Leverkusen gdzie przebudzenie dopiero było pod koniec, na brak emocji nie można było narzekać, ale skuteczność mnie martwił i obrona w pierwszej połowie.

0

Gdyby Suarez miał lepszą skuteczność Chorwat by miał 2 asysty na koncie i byś go wychwalał.

0

Verrattiego bym wolał przypomina Xaviego, a Coutinho gra prawie tam gdzie Neymar tylko niżej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?