Kto tu się napala na 6-0 czy 5-0? Ja nie widzę takich komentarzy. Kto myślał że z Celtą wygramy tak wysoko? Chyba tylko 10 letni kibic myślał że rozwalimy Celtę 0-5.
EA znowu odwaliła fuszerkę Laskowski prawie się w ogóle nie odzywa w trakcie meczu, normalnie to się odzywa po meczu i przed meczem, wyglądało to obiecująco jak wspominał o GD z 2009 zakończonym 2-6 na Bernabeu dla gości, nowość to jest też że jak piłkarz strzeli hat tricka to zabiera piłkę ze sobą tak jak Ronaldo pod koniec filmu, ale widać że ktoś grał na amatorze albo na początkującym. Ogólnie to FIFA 16 jest lepsza niż 15, ale komentarz to jest wcale nie dużo lepszy, normalnie prawie jak odgrzewany kotlet.
Mimo co to bym posadził Suareza grał słabo, a Neymar grał znacznie lepiej starał się to jakoś ciągnąć, ale to już trener wie lepiej, Roberto na ŚP i Iniesta na ławce to też zły pomysł, Roberto powinien zagrać na PO, a Alves usiąść na ławę.
Czy twoje życie jest aż tak nudne że musisz mnie aż tak śledzić czy to ja cie tak inspiruję? Powiedz mi ile jeszcze masz kont na tej stronie marekmessi, pogz, czeski i jakie jeszcze masz? Wiesz co? Napisze do moderatorów żeby ci dali bana dożywotniego.
Przecież to jest fanboy Alvesa, liczy jakieś chore statystyki i myśli że zasłoni bardzo słaby mecz Brazylijczyka, wmawia wszystkim nawet jak gra rzeczywiście słaby mecz że gra dobrze, cały pax.
Mascherano był najlepszym obrońcą z całej czwórki, Alves popełnił karygodny błąd w 4 bramce i nie pokrył Nolito przy 1 bramce dla Celty. Nie musisz na siłę bronić Alvesa.
Pique i Alves powinni pograć trochę w Barcy B, to co odwalali w obronie to, to była amatorszczyzna niczym się nie różnili od piłkarzów z 1 Ligi Polskiej.
Najbardziej wygłupił się Enrique wystawiając Pique bez rytmu meczowego i Alvesa po meczu z ogórkiem również bez rytmu meczowego, on powinien znać Celtę jak własną kieszeń przecież to jego były klub.
Wszystkim dzisiaj wystawie ocenę 1, Mascherano jedynie wystawie 7 bo gdyby nie on to by było z 5-1 no i Neymarowi wystawię 6 bo się bardzo starał. Alvesowi i Pique chciałbym wystawić 0, ale się chyba nie da.
1
Kto tu się napala na 6-0 czy 5-0? Ja nie widzę takich komentarzy. Kto myślał że z Celtą wygramy tak wysoko? Chyba tylko 10 letni kibic myślał że rozwalimy Celtę 0-5.
3
Roberto powinien dzisiaj zagrać na PO.
2
No właśnie dzisiaj zwątpiłem w ASa, dlaczego oni promują gejowskie party?
2
To jest sprzeczne z zasadami FIFA, a kraść i być skorumpowaną organizacją to już z zasadami? fifa mafia i tyle.
0
To wygląda jak ustawione, jeszcze se na krzesełku siedział, a ten pajac w niego trafił, a miał tyle wyboru :D
1
Komentarz usunięty
4
10
Mimo co to bym posadził Suareza grał słabo, a Neymar grał znacznie lepiej starał się to jakoś ciągnąć, ale to już trener wie lepiej, Roberto na ŚP i Iniesta na ławce to też zły pomysł, Roberto powinien zagrać na PO, a Alves usiąść na ławę.
8
Komentarz usunięty
12
Komentarz usunięty
8
Też Aguero nie przepada za Maradoną, ponieważ Diego wiecznie wieszał na nim psy i się mieszał do związku z jego córką podobno.
5
Jeszcze 5 dni, jeśli FIFA nie zareaguję to RFEE się zgodzi na rejestrację Turana, tak gdzieś pisali.
0
Czy twoje życie jest aż tak nudne że musisz mnie aż tak śledzić czy to ja cie tak inspiruję? Powiedz mi ile jeszcze masz kont na tej stronie marekmessi, pogz, czeski i jakie jeszcze masz? Wiesz co? Napisze do moderatorów żeby ci dali bana dożywotniego.
0
Kilku użytkowników zaraził swoją głupotą, mnie nic nie udowodni bo piszę głupoty i to nie po raz pierwszy czy drugi.
5
Pretensję to możesz mieć do Pique i do Alvesa, że Stegen wpuszcza tyle goli.
4
Przecież to jest fanboy Alvesa, liczy jakieś chore statystyki i myśli że zasłoni bardzo słaby mecz Brazylijczyka, wmawia wszystkim nawet jak gra rzeczywiście słaby mecz że gra dobrze, cały pax.
1
Mascherano był najlepszym obrońcą z całej czwórki, Alves popełnił karygodny błąd w 4 bramce i nie pokrył Nolito przy 1 bramce dla Celty. Nie musisz na siłę bronić Alvesa.
0
0
Komentarz usunięty
1
Ciekawe, ale ty nie masz nawet telewizora, jak ktoś kto ogląda same skróty może się wypowiadać?
3
Komentarz usunięty
18
"We wczorajszym meczu Luis Suárez nie oddał żadnego strzału na bramkę." Martwi mnie skuteczność naszej 9.
0
A czy ja kogokolwiek sprzedawałem Mareczku? :D
1
Pique i Alves powinni pograć trochę w Barcy B, to co odwalali w obronie to, to była amatorszczyzna niczym się nie różnili od piłkarzów z 1 Ligi Polskiej.
3
Barcelona grała tak samo z Levante jak z dzisiaj z Celtą, tylko na Levante to starczyło, a na Celtę już nie.
1
Najbardziej wygłupił się Enrique wystawiając Pique bez rytmu meczowego i Alvesa po meczu z ogórkiem również bez rytmu meczowego, on powinien znać Celtę jak własną kieszeń przecież to jego były klub.
1
Wszystkim dzisiaj wystawie ocenę 1, Mascherano jedynie wystawie 7 bo gdyby nie on to by było z 5-1 no i Neymarowi wystawię 6 bo się bardzo starał. Alvesowi i Pique chciałbym wystawić 0, ale się chyba nie da.
5
Gdyby mi Pique i Alves w FIFIE popełniliby takie gafy to by przez 10 meczów nie zagrali, może to by ich coś nauczyło.
1
Alves i Pique to powinni sobie zrobić 10 meczowy odpoczynek, Roberto i Bartra będą nie gorsi.
2
Munir to ten sam poziom co Robak z Lecha.