0

Aż się boję co te skorumpowane leśne dziadki z FIFA znowu wymyślą, jak zastąpimy Rafę Ardą.

0

Mareczku już się tak nie unoś bo ci żyłka pęknie :)

0

W Realu Kace zdarzały się dobre mecze, ale podsumowując tam nie zrobił dobrej kariery to były tylko błyski geniuszu tamtego zawodnika z Milanu, najlepiej grał w Milanie.

0

Raczej będzie manita.

0

https://www.easports.com/pl/fifa/aktualnosci/2015/fifa-16-ratings-top-10-defensive Odbiegając od tematu, 10 najlepszych obrońców w FIFIE 16 i nie ma naszego Pique na liście, a jest to drewno Mertresacker?

0

To wyglądało okropnie noga tego piłkarza United wisiała jak złamany kijek.

5

"RFEF przy długiej kontuzji zawodnika pozwala na rejestrację innego piłkarza, ale FIFA nie bierze tego pod uwagę. FCB nie zarejestruje nikogo." Co za h**e z tej FIFY niech FBI zajmie się tą skorumpowaną organizacją bo nam życie zatruwają, nie tylko zresztą nam.

0

W zimę nie ma innego wyjścia musimy kupić jakiegoś pomocnika przypuszczam że kontuzja Rafinhy jest na tyle poważna że nie będzie dostępny nawet w Styczniu. Nie można się martwić że już nie wróci do formy, jego brat też miał mnóstwo kontuzji, a teraz gra normalnie.

0

Sezon się nie układa po naszej myśli nie możemy skorzystać z Ardy i Vidala do stycznia i mamy kontuzji w trzy dupy.

0

Ty dalej nie masz perma za multikonto? Lepiej być cicho bo to zgłoszę gdzie trzeba :)

3

Ten Naingolan powinien pauzować tyle co będzie pauzował Raifnha, by to odpokutować.

5

Oczy krwawią jak się ogląda drużynę która gra 1 bramkarzem i 10 obrońców.

2

Najbardziej mnie ubawił Rakitic ma wychodzącego do piłki Roberto decyduję się wycofać do Stegena, dzisiaj mnie bardzo wkurzał swoim brakiem kreatywności, broniłem tego zawodnika wcześniej, ale mnie dzisiaj bardzo irytował, czy ona zna innych zawodników poza Stegenem, Pique i Mathieu?

0

Neymar i Rakitic dzisiaj najsłabsi, przydałby się Rafinha za Rakitica i Sandro za Neymara. Chciałem powiedzieć Pedro, ale na chwilę zapomniałem że go już z nami nie ma.

0

Kurtuła też popełnia takie błędy chłop 2 metry wzrostu piłkarz Stoke mu strzelił gola z 50 metrów.

1

Zdania nie zmieniam i tak uważam że Mats ma większy potencjał od Bravo.

0

Mówiłem że powinien zagrać Rafinha za Rakitica to gimbaza gadała że powinien wysłać CV do Barto.

1

Powinniśmy w tym okienku co mieliśmy anulowanego bana ściągnąć jakiegoś typowego kreatora, mogliśmy mieć Kroosa, ale były na ten transfer 50% szans, ponieważ on chciał, a my nie. To jest bardzo inteligenty zawodnik w meczu z Polską zaliczył tylko 2 niecelne podania, a i tak to jest zawodnik który praktycznie każdą piłkę gra do przodu, ale niestety teraz gra gdzie indziej.

25

Rakitic niestety nie jest takim kreatorem jak Xavi i to widać bardzo.

1

Ciekawe gdzie byliście jak Stegen bronił 200% okazję Lewandowskiego czy Mullera? Pewnie spuszczaliście się jakiego to mamy świetnego bramkarza.

1

Ale nie potrzebnie ciśniecie po Stegenie, mało Valdes czy Pinto robili baboli?

0

Stegen jak miał wyjść na Torresa to nie wychodził, a mógł. Powinien mieć swój styl, a nie kopiować Neuera.

0

Sorry za to co powiem ale, znowu te h**e nas okradają znowu, ile razy jeszcze nie będą gwizdać ewidentnych karnych? To już się robi irytujące jak nam podkładają kłody pod nogi.

0

Znowu mnóstwo pytań "gdzie można obejrzeć mecz?"

0

Skład dobry Enrique wystawia Masche zasłużył na przerwę, ale martwi trochę ten Rakitic gość nie jest w formie.

0

Nie to że nie strzelam w ogóle, ale nie robię jakiś pogromów 2-0 czy 2-1 wygrywam.

0

Dla mnie PES to jest słaba gra nie da się w to grać, w ogóle się nie da zdobywać goli bo albo strzelę za lekko i bramkarz drużyny przeciwnej łapie piłkę z łatwością lub za mocno i piłka leci wysoko na poprzeczką, FIFA jest bardziej realistyczna. To jest moje zdanie ja szanuję wasze.

0

Mimo co to FIFA i tak jest lepsza niż PES, co roku obiecują że PES będzie lepszy, a zawsze jest gorszy od FIFY.

0

Ja 1-4 Messi może 2 bramki strzelić, no i po jednej Neymar i Luisito.

0

Ja już od 6 czerwca wiem kto tą Złotą piłkę otrzyma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?