Neymar to najbardziej wkurzający piłkarz obok Alvesa w Barcelonie według mnie, jak mu coś nie wychodzi to jest pazerny jak Ronaldo, widać próbuje rywalizować z Suarezem.
Real bez kilku zawodników dalej ma mocny skład, to samo ma Bayern, a my mamy już powoli Barcę b, to pokazuję u nas lata zaniedbania kadrowe, oczywiście pierwszą 11 mamy najlepszą na świecie, ale wystarczy 2 czy 3 zawodników kontuzjowanych i już jest kicha. No i też sankcję FIFA nam nie pomagają, bo gdybyśmy ich nie mieli mielibyśmy Ardę i Vidala.
Nawet powiedział w przegranym Finale Pucharu Króla z Realem w 2014 że Alves to był jeden z najlepszych zawodników na boisku z Barcy, bo zaliczył jakieś celne wrzutki i jakieś niby wygrane pojedynki, a był jednym z najgorszych zawodników. Pax to człowiek statystyka właśnie tym broni Alvesa, wylicza mu jakieś zagrania, a tych koszmarnych błędów już nie liczy.
W decydującym momencie tamtego sezonu grał jak stary dobry Alves z 2008-2011, teraz gra bardzo słabo. Ale oczywiście taki użytkownik jak Pax znowu próbował wciskać kit użytkownikom że to Mascherano był najsłabszym obrońcą z Celtą.
Coś mi się wydaję że nie piszesz na poważnie, jeżeli piszesz to po meczu możesz być rozczarowany bo wątpliwe że Barca rozwali ich 6-0 i to przy 5 obrońcach.
1
Ależ klepka Rakitic i Roberto, niczym Messi i Alves.
0
Na razie Rakitic gra przeciętnie, to i tak lepiej niż w pierwszej połowie, jeśli chodzi o jego pierwszą połowę to zachowam komentarz dla siebie.
0
Neymar to najbardziej wkurzający piłkarz obok Alvesa w Barcelonie według mnie, jak mu coś nie wychodzi to jest pazerny jak Ronaldo, widać próbuje rywalizować z Suarezem.
22
Neymar wykonuje te karne jak srający kot na pustyni trochę, ten idiotyczny rozbieg.
2
Neymar nie powinien wykonywać karnych, jaki to on robi rozbieg?
0
Suarez powinien wykonywać.
1
Roberto zasługuje na pierwszy skład.
0
Nie dziwię się że Barca traci tyle goli, zawodnicy Las Palmas wchodzą w nas jak w masło.
3
Suarez na pustaka strzelił jak Ronaldo zwykle i jakoś płaczu nie ma :D
8
Z jednym ma rację komentator że Neymar przejął rolę Messiego.
1
Luisto i gol, fajnie że Munir ma asystę.
0
"Stegen być może Sztejgen" co ten komentator gada :D
2
Roberto dzisiaj najlepszy.
6
Adriano to nawet by się na podstawową jedenastkę Granady nie załapał.
3
Arda by się przydał potrafi coś czego Masche, Busquets i Rakitic nie potrafią niestety, szarpnąć do przodu i ciągnąć zespół.
0
Najbardziej mnie oprócz kontuzji dołuje gra Rakitica w podaniach ma 44 i 33 celne, jak praktycznie same piłki do tyłu i poprzek zagrywał.
1
Real bez kilku zawodników dalej ma mocny skład, to samo ma Bayern, a my mamy już powoli Barcę b, to pokazuję u nas lata zaniedbania kadrowe, oczywiście pierwszą 11 mamy najlepszą na świecie, ale wystarczy 2 czy 3 zawodników kontuzjowanych i już jest kicha. No i też sankcję FIFA nam nie pomagają, bo gdybyśmy ich nie mieli mielibyśmy Ardę i Vidala.
1
Kurde oni specjalnie to robią, Masche twardy gościu.
2
Rakitic nawet z takim przeciwnikiem nie jest kreatywny.
0
Chciałbym jeszcze kiedyś zobaczyć łysego Messiego, ciekawe jakby wyglądał :d
0
Hahaha Neymar? Na pierwszy rzut oka myślałem że to Mascherano.
2
Mam nadzieję że to będzie dobry mecz Rakitica, może strzeli gola lub jakąś asystę zanotuje.
0
Może i mamy w składzie Messiego, ale on jest nominalnie napastnikiem i nie powinien całej roboty odwalać za pomoc.
0
Ma pake, ale jak mówiłem, kasa nie gra.
2
Coś że i taknie zamoczy, dla mnie to głupota pisać takie komentarze.
2
Moglibyście sobie takie durne komentarze darować, gościu chcę spędzić wekend z dziewczyną, a wam już brudne myśli w głowie :d
0
Kurde City to ma pakę, a ich ławka robi wrażenie na papierku to w LM by byli w stanie zagrać w Finale nawet, ale jak wiemy kasa nie gra.
0
Nawet powiedział w przegranym Finale Pucharu Króla z Realem w 2014 że Alves to był jeden z najlepszych zawodników na boisku z Barcy, bo zaliczył jakieś celne wrzutki i jakieś niby wygrane pojedynki, a był jednym z najgorszych zawodników. Pax to człowiek statystyka właśnie tym broni Alvesa, wylicza mu jakieś zagrania, a tych koszmarnych błędów już nie liczy.
5
W decydującym momencie tamtego sezonu grał jak stary dobry Alves z 2008-2011, teraz gra bardzo słabo. Ale oczywiście taki użytkownik jak Pax znowu próbował wciskać kit użytkownikom że to Mascherano był najsłabszym obrońcą z Celtą.
1
Coś mi się wydaję że nie piszesz na poważnie, jeżeli piszesz to po meczu możesz być rozczarowany bo wątpliwe że Barca rozwali ich 6-0 i to przy 5 obrońcach.