Bayern na mnie od 2 sezonów nie robi wrażenia, miażdżą wszystkich w lidze póżniej widać ich wszystkie słabości w Półfinale LM, przychodzi bardzo silny rywal i nie mają kompletnie na niego sposobu.
Wszyscy Mistrzowie najlepszych Lig na świecie przegrywają i grają słabo Chelsea, Barca, Juve i Lech, szkoda gadać tylko Bayern z Mistrzów trzyma formę :D
Ja do niego nic nie mam bardziej go lubię niż np Robbena który jest samolubny i symuluje, a Mullera piłka szuka i jest graczem wszechstronnym i mądrym, świetnie dogaduję się z Lewandowskim rozumieją się jak bracia.
Trochę jego winny było w pierwszej bramce ponieważ on i Pique kryli na radar, a również błędy popełnili Mathieu i Alba piłkarz Sevilli zrobił ich w konia i zagrał piłkę którą powinien przeciąć Pique, a jak nie Pique to Roberto, cała defensywa zawaliła.
10
W tym samym czasie "Lewandowski lepszy od Messiego i Ronaldo". Polskie media po mocarzu.
1
Kolego wstawisz to jak będzie koniec meczu dalej jest 0-0-5-0-0-0-?
1
Oba zespoły grają te długie piły, tyle niecelnych podań to ja dawno nie widziałem.
0
To chyba logiczne że Wiktoria to imię, no może jakby było Victoria to można by było się zastanowić, hahahaah dowaliłeś.
0
Wiśnia weż to lepiej w cenzure bo dostaniesz bana :D
1
Dawny Ronaldo z United potrafił włożyć z takiej odległości bez problemu, dla niego wolne to były jak karne.
0
Coś Torres jest w słabej formie.
0
Ronaldo to powinni łapy zawiązać, albo jakiś kaftan bezpieczeństwa.
1
Karnego trzeba umieć wykorzystać.
0
Real ma świetny środek pola.
4
Mimo że mam Eleven oglądam w necie bo nie mogę słuchać tych pajaców.
8
Piękny już ręce w górze.
1
Wypracował sobie taką opinie moim zdaniem.
0
Szkoda że nie ma już w Atletico Ardy, on zawsze wchodził w obronę Realu jak w masło.
0
Bayern na mnie od 2 sezonów nie robi wrażenia, miażdżą wszystkich w lidze póżniej widać ich wszystkie słabości w Półfinale LM, przychodzi bardzo silny rywal i nie mają kompletnie na niego sposobu.
0
Już w Listopadzie będą Mistrzem Niemiec, będą mieli 18 punktów przewagi nad 2 miejscem.
0
Obejrzyj sobie co zrobił Real z tego wielkiego Bayernu, Barcelona też im by wpieprzyła bardziej, ale odpuściła drugą połowę rewanżu.
1
Wszyscy Mistrzowie najlepszych Lig na świecie przegrywają i grają słabo Chelsea, Barca, Juve i Lech, szkoda gadać tylko Bayern z Mistrzów trzyma formę :D
1
Kończy się powoli nasz najlepszy Polski PO i najlepszy PO na świecie w sezonie 2012 2013, a następcy jak nie było tak dalej nie ma.
0
My się możemy uczyć takiej skuteczności oddaliśmy 2 razy więcej strzałów i tylko jeden gol.
5
Znowu to jest liga jednego zespołu.
0
Kto mówił że jest gorszy niż Aguero czy Suarez? To już jest ich poziom, a Zlatana to już przeskoczył.
1
Nie spodziewałem się że Lewy będzie w przyszłości katem Borussi ile to on już im bramek nastrzelał.
0
To już po meczu Lewy dobija BVB 4-1!!
0
Taki słaby, a z obroną Polski robił co chciał i był MVP meczu trochę pokory.
0
Ja do niego nic nie mam bardziej go lubię niż np Robbena który jest samolubny i symuluje, a Mullera piłka szuka i jest graczem wszechstronnym i mądrym, świetnie dogaduję się z Lewandowskim rozumieją się jak bracia.
0
Trochę jego winny było w pierwszej bramce ponieważ on i Pique kryli na radar, a również błędy popełnili Mathieu i Alba piłkarz Sevilli zrobił ich w konia i zagrał piłkę którą powinien przeciąć Pique, a jak nie Pique to Roberto, cała defensywa zawaliła.
1
Trzymanie piłki nie wystarcza trzeba mieć pomysł co z nią zrobić, a United takowego pomysłu nie posiada.
2
Znowu dostaną po dupsku od Realu lub od nas, tak coś czuję.
1
2-1 jest nadzieja dla BVB.