10

W tym samym czasie "Lewandowski lepszy od Messiego i Ronaldo". Polskie media po mocarzu.

1

Kolego wstawisz to jak będzie koniec meczu dalej jest 0-0-5-0-0-0-?

1

Oba zespoły grają te długie piły, tyle niecelnych podań to ja dawno nie widziałem.

0

To chyba logiczne że Wiktoria to imię, no może jakby było Victoria to można by było się zastanowić, hahahaah dowaliłeś.

0

Wiśnia weż to lepiej w cenzure bo dostaniesz bana :D

1

Dawny Ronaldo z United potrafił włożyć z takiej odległości bez problemu, dla niego wolne to były jak karne.

0

Coś Torres jest w słabej formie.

0

Ronaldo to powinni łapy zawiązać, albo jakiś kaftan bezpieczeństwa.

1

Karnego trzeba umieć wykorzystać.

0

Real ma świetny środek pola.

4

Mimo że mam Eleven oglądam w necie bo nie mogę słuchać tych pajaców.

8

Piękny już ręce w górze.

1

Wypracował sobie taką opinie moim zdaniem.

0

Szkoda że nie ma już w Atletico Ardy, on zawsze wchodził w obronę Realu jak w masło.

0

Bayern na mnie od 2 sezonów nie robi wrażenia, miażdżą wszystkich w lidze póżniej widać ich wszystkie słabości w Półfinale LM, przychodzi bardzo silny rywal i nie mają kompletnie na niego sposobu.

0

Już w Listopadzie będą Mistrzem Niemiec, będą mieli 18 punktów przewagi nad 2 miejscem.

0

Obejrzyj sobie co zrobił Real z tego wielkiego Bayernu, Barcelona też im by wpieprzyła bardziej, ale odpuściła drugą połowę rewanżu.

1

Wszyscy Mistrzowie najlepszych Lig na świecie przegrywają i grają słabo Chelsea, Barca, Juve i Lech, szkoda gadać tylko Bayern z Mistrzów trzyma formę :D

1

Kończy się powoli nasz najlepszy Polski PO i najlepszy PO na świecie w sezonie 2012 2013, a następcy jak nie było tak dalej nie ma.

0

My się możemy uczyć takiej skuteczności oddaliśmy 2 razy więcej strzałów i tylko jeden gol.

5

Znowu to jest liga jednego zespołu.

0

Kto mówił że jest gorszy niż Aguero czy Suarez? To już jest ich poziom, a Zlatana to już przeskoczył.

1

Nie spodziewałem się że Lewy będzie w przyszłości katem Borussi ile to on już im bramek nastrzelał.

0

To już po meczu Lewy dobija BVB 4-1!!

0

Taki słaby, a z obroną Polski robił co chciał i był MVP meczu trochę pokory.

0

Ja do niego nic nie mam bardziej go lubię niż np Robbena który jest samolubny i symuluje, a Mullera piłka szuka i jest graczem wszechstronnym i mądrym, świetnie dogaduję się z Lewandowskim rozumieją się jak bracia.

0

Trochę jego winny było w pierwszej bramce ponieważ on i Pique kryli na radar, a również błędy popełnili Mathieu i Alba piłkarz Sevilli zrobił ich w konia i zagrał piłkę którą powinien przeciąć Pique, a jak nie Pique to Roberto, cała defensywa zawaliła.

1

Trzymanie piłki nie wystarcza trzeba mieć pomysł co z nią zrobić, a United takowego pomysłu nie posiada.

2

Znowu dostaną po dupsku od Realu lub od nas, tak coś czuję.

1

2-1 jest nadzieja dla BVB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?