- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1823 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1823 Culés
3
Liga Niemiecka jest beznadziejna i nudna, niech Bayern się przeniesie do nas lub Anglii i wtedy zgubi pkt z Malagą czy Celtą. Znowu Bayern zdobędzie mistrzostwo 7 lub więcej kolejek przed końcem, a u nas wtedy zaczyna się męczarnia w lidze. Jak z nimi rywalizować w lidze mistrzów skoro oni potem grają wypoczęci, a z nas uchodzi życie.
4
@Dariochampion10 Obejrzyj ostatnie półfinały Bayernu. Tam masz pokazane jak z nimi walczyć.
0
@Dariochampion10 Obejrzyj sobie co zrobił Real z tego wielkiego Bayernu, Barcelona też im by wpieprzyła bardziej, ale odpuściła drugą połowę rewanżu.
2
@Dariochampion10 lol, przecież to z tego powodu Bayern nie radzi sobie w LM, wygrywają ligę w październiku/listopadzie, później przychodzi rozluźnienie, mogą grać ze wszystkimi na luzie, następnie przychodzi dobra drużyna w LM i zaczynają się problemy, zresztą Guardiola to król jesieni.
0
@pawelfcb2010 Wszystko fajnie, tylko mówię jak wszyscy zachwycają się wielkim Bayernem. Oni byliby dużo słabsi w LM gdyby grali w naszej lidze, a nie ,,słabej '' Niemieckiej.
0
@pawelfcb2010 A przypomnij sobie ilu graczy Bayernu było wtedy kontuzjowanych??? Gdyby Barca teraz grała z Bayernem też ograliby nas 4-0. Z koro Celta ładuje nam 4 to co to dla Bayernu.
0
@daniel32778 No właśnie o to chodzi, Bayern ma lekki sezon i cieniasów na przeciwko, a wszyscy robią z nich najlepszą drużynę na świecie. Drużyny z Anglii i Hiszpanii mają dużo trudniejszą drogę do wygrania LM niż my.
0
@dead No i to jest jedyny plus tej sytuacji. Po prostu mam delikatny ból, bo dużo ludzi tutaj już zapomniała o tryplecie, bo jesteśmy w trochę gorszej formie. Teraz czytam tylko Lewy, Bayern, jacy cudowni, tylko z kim oni tak strzelają i wygrywają...