La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1823 Culés

3

Liga Niemiecka jest beznadziejna i nudna, niech Bayern się przeniesie do nas lub Anglii i wtedy zgubi pkt z Malagą czy Celtą. Znowu Bayern zdobędzie mistrzostwo 7 lub więcej kolejek przed końcem, a u nas wtedy zaczyna się męczarnia w lidze. Jak z nimi rywalizować w lidze mistrzów skoro oni potem grają wypoczęci, a z nas uchodzi życie.

konto usunięte

4

@Dariochampion10 Obejrzyj ostatnie półfinały Bayernu. Tam masz pokazane jak z nimi walczyć.

0

@Dariochampion10 Obejrzyj sobie co zrobił Real z tego wielkiego Bayernu, Barcelona też im by wpieprzyła bardziej, ale odpuściła drugą połowę rewanżu.

konto usunięte

2

@Dariochampion10 lol, przecież to z tego powodu Bayern nie radzi sobie w LM, wygrywają ligę w październiku/listopadzie, później przychodzi rozluźnienie, mogą grać ze wszystkimi na luzie, następnie przychodzi dobra drużyna w LM i zaczynają się problemy, zresztą Guardiola to król jesieni.

0

@pawelfcb2010 Wszystko fajnie, tylko mówię jak wszyscy zachwycają się wielkim Bayernem. Oni byliby dużo słabsi w LM gdyby grali w naszej lidze, a nie ,,słabej '' Niemieckiej.

0

@pawelfcb2010 A przypomnij sobie ilu graczy Bayernu było wtedy kontuzjowanych??? Gdyby Barca teraz grała z Bayernem też ograliby nas 4-0. Z koro Celta ładuje nam 4 to co to dla Bayernu.

0

@daniel32778 No właśnie o to chodzi, Bayern ma lekki sezon i cieniasów na przeciwko, a wszyscy robią z nich najlepszą drużynę na świecie. Drużyny z Anglii i Hiszpanii mają dużo trudniejszą drogę do wygrania LM niż my.

0

@dead No i to jest jedyny plus tej sytuacji. Po prostu mam delikatny ból, bo dużo ludzi tutaj już zapomniała o tryplecie, bo jesteśmy w trochę gorszej formie. Teraz czytam tylko Lewy, Bayern, jacy cudowni, tylko z kim oni tak strzelają i wygrywają...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?