1

Iniesta się coś stara, ale zalicza bardzo dużo niecelnych podań, Rakitic poza wolnym to bym nie wiedział że w ogóle na boisku jest prędzej bym go pomylił z jakimś piłkarzem Barcy B, Neymar obudził się dopiero w 35 minucie, Suarez poza paroma klepkami jest niewidoczny ponieważ nie dostaję podań od pomocników, Pique najsłabszy z linii obrony, Mascherano najlepszy z linii obrony, Mathieu kompletnie nie rozumie się z kolegami wszystko psuję, Alves dobrze rozumie się z Ramirezem, ale raczej gra przeciętnie, Ramirez poza zmarnowanymi 2 setkami to się stara szarpać, ale coś mu nie wychodzi, Stegen nie zachował się dobrze przy golu powinien piłkę piąstkować.

1

Żal się robi i mam ochotę wysłać SMS o treści "POMAGAM" jak czytam takie wypowiedzi jak twoja.

3

Obrona gra beznadziejnie tego to by nawet Messi nie zmienił.

1

Z taką obroną nie wygramy, Pique gra znowu piach przegrał z 3 pojedynki z Bellarabim i gra ogólnie słabo, to samo Mathieu on się w ogóle nie rozumie z innymi.

10

Skład mnie trochę wkurzył, jaki dobry mecz musi zagrać Roberto by zagrać w wyjściowym składzie z jakimś poważnym przeciwnikiem? Z tym Las Palmas to by musiał 3 asysty i bramkę strzelić żeby zagrać z Leverkusen, a nawet to by nie starczyło, to samo Bartra chłop nagle zaczął coś grać, a i tak siedzi na ławie mimo że nakrył czapkę Pique w meczu z Las Palmas.

0

Kurde redaktorzy tutaj odwalają naprawdę dobą robotę, patrząc na to stronę to idzie ciągle do przodu, a na Realmadrid.pl to tamta strona 10 lat temu była taka sama.

0

2-0 będzie dobre, tak coś czuje że tyle będzie.

1

n00stress przynajmniej się nie ośmiesza na Twiterze jak Redaktor z Realmadrid.pl pisząc jakieś głupie Tweety.

0

Jedynie mi z tych zawodników brakuje Samuela i Thiago, żle zrobiliśmy że dopłaciliśmy Interowi za słabszego Ibrę no może nie słabszego, ale do naszego stylu nie pasował w sumie to Inter powinien nam dopłacić, a nie my im, Thiago to chciał odejść za minutami, ale powinniśmy z niego zrobić zawodnika pierwszego składu i by nie odszedł.

0

I tak niech lepiej pogra w Realu Castila z 3 lata, a dopiero potem się pcha do pierwszej drużyny, z tego co słyszałem to w Castilli są zawodnicy lepsi niż on.

0

Tego zawodnika nie możemy oddać bez żalu jak Denisa.

0

Jedyne plusy tego Eleven są takie że puszczają nawet mecze tych słabszych drużyn jak przykładowo Levante i Deportivo, NC+ tego nie robiło. Reszta to same minusy mam nadzieję że się poprawią i że komentatorzy się trochę ogarną i nauczą komentować lub sprowadzą Wolskiego i Orłowskiego.

5

Kto by pomyślał że same Trio będzie mieć więcej goli niż całe zespoły i to nie byle jakie.

0

http://fangol.pl/view/121919/higuain-ostro-krytykuje?barc No tego się nie spodziewałem po Higuainie, żeby tak skrytykował Ronaldo, ale pewnie odszedł też z Realu dla tego że nie chciał żeby Portugalczyk za niego spijał śmietankę i nie chciał być jego lizusem jak Benzema.

0

2 mecze z BATE wygramy bez Leo i to wysoko, tak samo z Eibar, Getafe, Rayo sobie poradzimy, gorzej będzie z Leverkusen, Sevillą( Mimo że jest bez formy) i z Villarreal.

0

Do tego Sandro spartaczył świetną okazję i nie grał tak dobrze, ale i tak uważam że obaj muszą dostawać więcej szans.

2

Ja nie tęsknie za p. Labogą pamiętam jak mecze komentował jak graliśmy z jakimś ogórem tylko odliczał czas jak nie strzeliliśmy jakieś bramki, a potem słyszałem w głosie te jego rozczarowanie jak jednak strzeliliśmy gola, również się podniecał golami Ronaldo przykład meczu z Granadą pamiętam jak mówił że liczy na kolejnego gola Ronaldo, a podczas GD zadał głupie pytanie Mielcarskiemu, "Dlaczego GD wygra Real?" Ja go osobiście nie lubię.

0

Coś news z d**y ponieważ Mou ma Ivanovica który jest świetnym PO, ciekawe do czego mu Alves.

0

Jak mnie denerwują ci biali hipokryci, jakoś jak sędzia podarował im punkty z Granadą których być nie powinno to było dobrze, a teraz to już histeria.

1

Neymar musi skończyć być samolubnym i zacząć podawać do Suareza, musi zacząć z nim współpracować tak jak robili to Pedro i Alexis między sobą w trakcie kontuzji w 2013 również w trakcie kontuzji Messiego.

0

Neymar odkąd jest w Barcy wykonywał 4 karne w tym 2 nie trafił jeden z Villarreal i teraz z Las Palmas, słaba wykonuje karne, do tego ten idiotyczny rozbieg, karne powinien zacząć wykonywać Suarez lub Rakitic który w Sevilli robił to dobrze.

0

Ronaldo i tak będą ratować statystyki mimo że gra kiepsko ma 5 goli w 6 meczach w lidze, nikt nie będzie brać pod uwagę to że Espanyol dał d**y Realowi.

0

To już nawet nie jest śmieszne, tylko żenujące.

1

Wiem jedno, na pewno nie Neymar.

0

Mimo że moderatorzy z realmadrid zbanowali 4 trollów, a i tak to nic nie zmieniło cały czas popadają w histerię.

0

Tak, okradł ich z gola.

1

Real z taką paką Modric, Kroos, Isco, Ronaldo, Marcelo, Carvajal nie potrafią wygrać gdzie mają lidera na wyciągniecie ręki, trzeba dodać że Atletico i Celta czekają bójcie się Królewscy Buahhahahah!

1

Oczywiście strata punktów Realu mało ci mi poprawiła humor ponieważ najlepszy nasz zawodnik jest kontuzjowany i nasza gra pozostawia wiele do życzenia, a szczególnie w obronie masakra.

0

Karma zawsze wraca, tyle karnych z d**y, a teraz zostali właśnie z karnego oskubani.

0

Coś nie mogę wejść na fioletową żeby się z nich pośmiać, co tam się dzieję?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?