Mówicie że Suarez strzelał ogórom w Liverpoolu, a ja widzę że oprócz ładowania goli jak karabin ciągnął The Reds za uszy bo był od swoich kolegów lepszy o 2 półki i oprócz Sturridge nie miał za bardzo z kim tam grać. Osiągniecie w sezonie 2013 2014 tak wysokie miejsca w lidze to była głównie zasługa Suareza, sami zobaczcie co się działo z Liverpoolem jak Suarez odszedł.
Lewy wciąga dupą Benzeme to pewnie się Real będzie próbował zgłosić po Polaka, ale Benzema też by był lepszym napastnikiem gdyby nie musiał pracować na konto Portugalczyka.
Teraz to widać gołym okiem że Espanyol się podkłada Realowi, są już na to dowody, ostatnie zwycięstwa drużyny z Katalonii to pokazują, jak Espanyol może dostać 0-6 żeby potem zaliczyć serie zwycięstw z dość mocnymi przeciwnikami.
Jeśli Messi zmarnował na 65 karnych 15 to, to jest całkiem dobra średnia, nie wiadomo jakby karne wykonywał ktoś inny, mimo co to chciałbym żeby karne wykonywał Iniesta. Choć jeśli Messi znowu spudłuje w jakiś ważnych meczach to warto się zastanowić czy ktoś inny by nie mógł karnych wykonywać.
4
Ja lubię takie mecze to tylko pokazuję ile sezonowców jest na tej stronie.
0
Alves widać ma czego chciał nowego kontraktu i znowu zaczyna grać kichę tak jak w latach 2012-2014.
1
I tak wygramy Ligę wspomnicie moje słowa.
0
Roberto od początku powinien grać na PO, Alves gra dzisiaj padaczkę w obronie.
2
Czy ktoś w Barcelonie potrafi oddać strzał za pola karnego?
1
Wina najbardziej leży w środku pomocy, nikt poza Messim który jest nominalnie napastnikiem nie potrafi rozgrywać czy szarpnąć do przodu.
0
Chyba powrócił ten dawny Pique z sezonu 2012 2013.
0
Stegen ma jednak większego pecha niż Neuer.
1
Co on strzelił.
1
Neymar jak ma strzelać to podaję, a jak ma podawać to strzela, co z nim nie tak?
0
Ty out.
0
Neymar musi zacząć podawać do Suareza.
11
Roberto czy to ty?
0
Chyba że strzelimy w pierwszych 15 minutach bramkę w tedy będziemy mogli pójść za ciosem i dołożyć kolejne, raczej by się Celta już nie podniosła.
0
Celta jest w formie, a mimo co to i tak będą grać autobusem i czekać z kontry, tak jak zwykle, obstawiam że wygramy nie więcej niż 0-1.
1
Twoje zdanie szanuję, ale uważam że PSG mogło by grać 2 napastników, a nie marnować Cavaniego na skrzydle.
15
Mówicie że Suarez strzelał ogórom w Liverpoolu, a ja widzę że oprócz ładowania goli jak karabin ciągnął The Reds za uszy bo był od swoich kolegów lepszy o 2 półki i oprócz Sturridge nie miał za bardzo z kim tam grać. Osiągniecie w sezonie 2013 2014 tak wysokie miejsca w lidze to była głównie zasługa Suareza, sami zobaczcie co się działo z Liverpoolem jak Suarez odszedł.
0
Cavani to poziom niżej od kiedy odszedł do PSG, w Napoli był świetnym napastnikiem prawie z tej samej półki co Suarez
1
Lewy wciąga dupą Benzeme to pewnie się Real będzie próbował zgłosić po Polaka, ale Benzema też by był lepszym napastnikiem gdyby nie musiał pracować na konto Portugalczyka.
2
Jedynie co różni Neuera i Stegena że ten pierwszy po głupich błędach ma więcej szczęścia niż ten drugi
0
I o wiele lepszą ekipą od nas jak my tam zwykle ledwo wygrywamy po 0-1 czy 0-2.
2
Lewy sobie takim meczem może Króla strzelców załatwić, ciekawe co na to powie ta Holenderska łysa pała pewnie szczęka mu opadła.
0
Teraz to widać gołym okiem że Espanyol się podkłada Realowi, są już na to dowody, ostatnie zwycięstwa drużyny z Katalonii to pokazują, jak Espanyol może dostać 0-6 żeby potem zaliczyć serie zwycięstw z dość mocnymi przeciwnikami.
0
Tym że go sadza na ławie.
0
Komentarz usunięty
0
Nie wiem dlaczego Guardiola tak nie lubi Lewandowskiego, on nie lubi w ogóle typowych napastników przykład Ibra, Eto czy Mandziukic.
0
Lewandowski kręcił tym Dante że aż szkoda było patrzeć, Wilki kupiły od Bayernu szrot.
0
Też nie jestem optymistą, FIFA nam od dwóch lat truje dupę dlaczego mieliby by teraz nam odpuścić.
0
Jeśli Messi zmarnował na 65 karnych 15 to, to jest całkiem dobra średnia, nie wiadomo jakby karne wykonywał ktoś inny, mimo co to chciałbym żeby karne wykonywał Iniesta. Choć jeśli Messi znowu spudłuje w jakiś ważnych meczach to warto się zastanowić czy ktoś inny by nie mógł karnych wykonywać.
0
Od 10 lat gram w FIFE, PES niby co roku ma być lepszy niż FIFA, a jeszcze nigdy nie był lepszy.