Myślę że obejrzę City-Juve to dużo ciekawszy pojedynek niż Real-Szachtar w który będzie pogrom, poza tym nie chcę patrzeć na nurkującego Ronaldo i się denerwować.
Myślę że Barcelona to jedyna drużyna na świecie która potrafi obronić LM i to zrobi ja wierze w tego trenera i tych chłopaków że są w stanie przejść do Historii już przeszli, ale mogą być lepiej zapamiętani, naszym głównym celem powinna być LM i Mistrzostwo Hiszpanii.
Mam powód by wierzyć bo już nie raz Cristiano był zdenerwowany i obrażony czy smutny, pamiętasz jak wypiął tyłek do dziennikarzy i nie chciał udzielać żadnych wywiadów?
"La Sexta: Klub i Cristiano rozczarowani słowami Beniteza." Cristiano się czuję obrażony i zdenerwowany taką opinią Beniteza, widać że Ronaldo to tylko burak z takiego powodu się obrażać? W tym klubie trzeba zawsze mówić że Cristiano jest naj naj.
Najbardziej mnie drażnią pytania gdzie będzie można obejrzeć jutrzejszy mecz Barcelony, ludzie są tacy leniwi że nie mogą poczytać parę komentarzy niżej i z tego robi się spam.
Pogba by się przydał nikt w Barcelonie poza Rakiticem nie potrafi oddać strzał z większej odległości niż 20 metrów, a uderzenie to nie jest jedyna zaleta młodego Francuza, nie bez powodu jest porównywalny do wielkiego Zidane.
Jordi musi odpocząć obrona na Romę powinna wyjść taka Roberto Pique Masche Mathieu, nie chciałbym żeby Alba był zmęczony lub żeby złapał kontuzję, odpoczynek dla niego będzie dobry ponieważ gra praktycznie cały czas.
2
Ma ktoś na szybko jakąś ciekawostkę, ile Ronaldo strzelił karnych odkąd kiedy trafił do Realu.
0
Piłka odbiła się od pleców i karny, Godin bawi się w bramkarza i niema karnego, to jest jakaś komedia.
1
Ronaldo się niech tak nie cieszy bo mu gumka w majtkach pęknie, Real jest lepszy od Szachtaru, ale niesłusznie dostali prezent od sędziego.
6
Znowu karny? Hehehhe.
0
I dobrze obstawiłem że Real i tak gładko wygra 4-0, jeszcze tylko 2. Niema tego złego co by na dobre nie wyszło.
0
Karny niesłuszny był, piłkarz Szachtara dostał w plecy, to jest moja obiektywna opinia.
1
Ronaldo ręce do góry!
0
Kolejna kontuzja Realu?
0
No i Szachtar gra w 10.
4
Dla piłkarza to nie ma gorszej kontuzji niż złamany piszczel szkoda mi Shawa.
8
Juve to mimo utraty tylu gwiazd to wciąż bardzo dobry zespół liczę że utrą nosa City.
2
Na Ronaldo trzeba z potrójne krycie, bardzo dobry jest w powietrzu.
0
Szkoda Bejla bo chyba był w niezłej formie.
3
Nie dziwię się dlaczego grają tylko w Realu praktycznie na Ronaldo, jak Benzema na pustą bramkę trafić nie potrafi to się nie dziwię.
0
Hahahah Benzema no nie mogę :D
0
Może Orłowski i Wolski pójdą do Eleven.
0
No, a Rafa nie potrafił odpowiedzieć na te pytanie i Krisztjanu się obraził :D
2
Myślę że obejrzę City-Juve to dużo ciekawszy pojedynek niż Real-Szachtar w który będzie pogrom, poza tym nie chcę patrzeć na nurkującego Ronaldo i się denerwować.
0
Myślę że Barcelona to jedyna drużyna na świecie która potrafi obronić LM i to zrobi ja wierze w tego trenera i tych chłopaków że są w stanie przejść do Historii już przeszli, ale mogą być lepiej zapamiętani, naszym głównym celem powinna być LM i Mistrzostwo Hiszpanii.
13
To niestety 70% kibiców ze strony realmadrid.pl się nie załapie, bo mają mniej niż 12 lat :)
3
Mam powód by wierzyć bo już nie raz Cristiano był zdenerwowany i obrażony czy smutny, pamiętasz jak wypiął tyłek do dziennikarzy i nie chciał udzielać żadnych wywiadów?
7
"La Sexta: Klub i Cristiano rozczarowani słowami Beniteza." Cristiano się czuję obrażony i zdenerwowany taką opinią Beniteza, widać że Ronaldo to tylko burak z takiego powodu się obrażać? W tym klubie trzeba zawsze mówić że Cristiano jest naj naj.
1
Kiedyś to nawet tej wymówki zabraknie bo myślę że z Mistrzostwami Hiszpanii i LM ich podgonimy.
0
1-4 dla Atletico Galata to ogór.
1
Najbardziej mnie drażnią pytania gdzie będzie można obejrzeć jutrzejszy mecz Barcelony, ludzie są tacy leniwi że nie mogą poczytać parę komentarzy niżej i z tego robi się spam.
0
Owen nie grał tylko w Liverpoolu grał również w United i w Realu, a to kluby które mają wiele wspólnego z Ronaldo.
0
Tylko że tylko Cruyff z wymienionych był pomocnikiem, Messi to pomocnik i napastnik, Di Stefano to napastnik, Maradona to był napastnik.
1
Zidane był wielkim piłkarzem według mnie jeden z najlepszych pomocników w Historii.
0
Pogba by się przydał nikt w Barcelonie poza Rakiticem nie potrafi oddać strzał z większej odległości niż 20 metrów, a uderzenie to nie jest jedyna zaleta młodego Francuza, nie bez powodu jest porównywalny do wielkiego Zidane.
0
Jordi musi odpocząć obrona na Romę powinna wyjść taka Roberto Pique Masche Mathieu, nie chciałbym żeby Alba był zmęczony lub żeby złapał kontuzję, odpoczynek dla niego będzie dobry ponieważ gra praktycznie cały czas.