1

Nie mogę patrzeć na tą twarz Mullera.

8

Komentarz usunięty

2

To już jest pogrom Benzema i jest 0-4, jeszcze nie minęło pół godziny.

0

Nie można gadać że CR się skończył bo to była tylko kwestia czasu aż odpali, liczę że dzisiaj Messi coś wpakuje albo nie, wole kolejnego gola Vermy i kolejne 1-0, najważniejsze są 3 pkt. Wole świętować Mistrza Hiszpanii niż Pichichi.

0

Zdumiewające jest tylko to że jak my jedziemy do Espanyolu to zawsze jest to droga przez autobus i zawsze wymęczone 1-0, a Real zawsze z taką łatwością klepie Espanyol po 4-0 czy 4-1.

0

Karny był chyba.

0

Marcelo i Carvajal mają tyle miejsca i sobie hasają jak chcą, Modric też ma bardzo dużo miejsca widać że Espanyol gra radosny futbol z Realem.

0

Modric dzisiaj najlepszy.

0

Przyznam że Benitez mnie zaskoczył z tym Casemiro, Ancelotti by na pewno wystawił Kroosa.

7

Oczywiście Ronaldo by wolał żeby jego zespół zremisował 3-3 i żeby on strzelił hat tricka niż żeby wygrali skromne 1-0 i żeby nic nie strzelił :)

0

9 minuta Bayern jak na razie remisuje 0-0 z Augsburgiem, oby się potknęli bo Augsburg to niewygodny przeciwnik dla Bawarczyków.

0

Co to się dzieję z Fabsem? Kolejny mecz i ciągle ma 0 asyst, o tej porze u niego to nie jest normalne bo zawsze w tej części zaliczał w każdym meczu co najmniej 1 asystę, a on rozegrał już kilka spotkań, a ciągle ma 0. David Silva mu ucieka bo już ma 4 asysty.

1

Najlepiej jak zremisują, ale znając życie Real wygra ten mecz bo Espanyol się podłoży.

4

Myślę że transfer Mustafiego będzie oznaczał odejście Adriano, bo jak odjedzie Brazylijczyk i przyjdzie Niemiec to Mathieu zostanie przesunięty na LO jako zmiennik dla Alby.

2

Przydałby się patrząc na wiek pozostałych naszych stoperów to Pique 28, Mashe 31, Mathieu 32, Vermalen 30, no mamy solidnych obrońców, ale taki Mathieu i Masche pograją rok i już będzie trzeba szukać, Mustafi jest najlepszą opcją, tak mi się wydaję.

0

Real może wcale nie mieć łatwego meczu na El-Prat, zależy jak do tego meczu podejdzie Espanyol, jeśli zagrają autobusem i będą czekać na kontry to Real wcale nie będzie mieć łatwego zadania, a jak zagrają radosny otwarty futbol, właśnie tego się mogę spodziewać to Real będzie mieć gładkie 3 pkt.

2

Co do Pique łatwo mówić że może odejść z Reprezentacji Hiszpanii, a kibice ci co na niego teraz wieszają psy oklaskiwali go w latach kiedy Hiszpania zdobywała Mistrzostwa Świata czy Europy, bo bez niego nie było by na pewno tych sukcesów, on jak jest w formie jest najlepszym środkowym obrońcą na świecie i to jest niepodważalne przez normalnych kibiców.

0

Myślę jak będzie wyglądała sytuacja jak Pique skończy się już kara i będzie mógł grać, ciekawe kto będzie naszą podstawową parą stoperów, jeśli Verma będzie cały czas w formie.

18

I bardzo dobrze że De Gea wydymał Real, kibice Realu już myśleli że za rok będą go mieć za darmo, a tu proszę taka niespodzianka, ale taka prawda że gdyby De Gea nie podpisałby nowego kontraktu to by zaszkodził sobie bo by cały sezon przesiedział na trybunach.

3

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/gareth-bale-jest-na-tym-poziomie-co-cristiano-ronaldo/f5jr6r Co do tego newsa to nawet on nie jest śmieszny niech Bale najpierw dojdzie do poziomu Jamesa, Neymara i Hazarda, a potem niech się równa z Ronaldo, można Portugalczyka nie lubić, ale nigdy bym nie ustawił Walijczyka na równi z Portugalczykiem, Ronaldo w jego wieku już miał na koncie jedną ZP.

1

Ja bym się nie napalał że któryś z nich nawet jak będzie piłkarzem, to że będzie aż tak dobry jak ojciec, niech chociaż w 20% będą tak dobrzy jak on to będzie dobrze.

0

I po co mu odpisujecie, może się okazać że wy dostaniecie bana, a nie on.

0

Kibicowali tylko dlatego że tam grali Polacy, ja ich do tej pory lubię mimo że tam został tylko Piszczek, kibicem BVB nigdy nie byłem, ale zawsze miałem sympatię do tego klubu

0

Też nie jestem za tym żeby sprowadzać do Polski tych arabusów, ale to nie jest mądre żeby pisać na stronie o Barcelonie oraz o piłce nożnej takie rzeczy.

2

Eto to dopiero śpiewał Madrid Cabaron, a tak w ogóle jak już piszesz z ironią to dopisuj "

0

Nie pochwalam tego co powiedział Pique bo powinien trzymać gębę na kłódkę, ale kibice Realu na prawdę nie powinni tutaj wchodzić i się mądrzyć.

2

Tam się zrobiło piekiełko, oni teraz na prawdę kochają Pique :D

1

Niech teraz prześwietlą wszystkie kluby z naszej Ligi, bo zauważyłem że tylko nas się uczepili.

8

fifamafia i tyle w temacie.

5

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?