1

Komentarz usunięty

0

https://www.facebook.com/Barcastudio/photos/np.1440765928621014.100004287938620/1033584483358747/?type=1¬if_t=notify_me_page Wszystkie trofea indywidualne i drużynowe. Messiego :)

0

Jak taki przeciętniak jak Szachtar wygrał z BATE 0-7 w zeszłym sezonie to ciekawe ile my wygramy.

3

Aż strach pomyśleć że jest tylko rok młodszy ode mnie.

0

GRUPA D Jest bardzo ciekawa Juve, City, Borussia i Sevilla, stawiam że wyjdzie Juve na 1 miejscu i Sevilla się postara i zajmie 2 miejsce.

0

Messi 49 - Suarez 3 - Ronaldo 2

3

Wiedziałem że Messi wygra z tą nagrodę, ale nie spodziewałem się że aż tak zmiażdży Ronaldo w głosach.

4

Z takim BATE może zagrać Munir i Sandro, przecież muszą nabierać doświadczenia.

2

Myślałem że ja tak tylko mam.

1

HD narzekają że Messi łapy trzymał w kieszeni, okej nie pochwalam tego bo to nie jest ładne, a ładne jest drzeć mordę na całą galę w geście triumfu?

0

Ronaldo nawet nie musi tam być, ja już wiem od paru miesięcy kto tą nagrodę otrzyma.

2

Bolt by nawet ze skręconą kostką wygrał, on jak jest w formie to nikt nie dorasta mu do pięt, to go łączy z Messim.

5

Chciałbym zobaczyć jakby to wyglądało jakby Alba czy Bale ścigali by się z Boltem, pewnie nie mieliby najmniejszych szans, ale warto by było popatrzeć.

1

Bramka Crisa wcale nie była brzydka, ale to co zrobił Ramsey to majstersztyk i to jeszcze z gorszej nogi.

2

Nie wiem dlaczego oddali 24% głosów na bramkę Crisa skoro wolej Ramseya był bardziej spektakularny.

0

Chciałbym by Barca miała w grupie United, Olympiacos i Dinamo Zagreb.

14

Jeśli natrafią na Barcę, Bayern, Real czy PSG to ich przygoda skończy się na 1/8 finału.

0

Mam nadzieję że szczęście Realu co do losowania skończy się jutro, bo od lat trafiają na słabszego przeciwnika czy to w fazie grupowej czy w finałach, a my pewnie w grupie będziemy mieć City, Rome i Wolfsburg. Nie narzekam, ale uważam że mają wielkie szczęście w tych losowaniach.

1

Contrao jest bardziej szklany niż porcelana, on rozgrywa raptem 15 meczów na sezon jak mu dobrze wyjdzie, nie dziwię się dlaczego nie wygryzł Marcelo, co do Illiary to była jakaś słaba zachcianka Pereza i do tego kosztował 40 mln Euro, zwykły przeciętniak.

25

Mam przeczucie że on nie będzie zmiennikiem Pique czy Mascherano, tylko będzie podstawowym partnerem Pique w obronie. Nie wiem dlaczego Mathieu aż tak stracił zaufanie kibiców, ale powiem że Busi na ŚO to bardzo głupi pomysł.

0

Jeszcze nie miałeś awataru Putina, Stalina i Hitlera.

1

Ramos nie może być taki głupi żeby tak twierdzić, pewnie Perez posmarował.

0

Komentarz usunięty

71

Wiadomo już kto wręczy Messiemu tą nagrodę?

25

Tak, a kupił go za 40 mln Euro.

0

Nie wykręcaj takich numerów, bo o ciebie pytałem z 3 tygodnie cie nie było.

0

Każdy ma swoje zdanie ty masz swoje ja je szanuję, ale zdania nie zmienię powinien odejść i powinniśmy wprowadzić Grimaldo do pierwszego składu.

0

Uważam że Adriano powinien już odejść jego czas się tutaj już definitywnie skończył i już nie gra tak dobrze jak 2 lata temu i łapie wiecznie kontuzję, nawet na rezerwowego jest za słaby.

2

Sam dziennie piszesz tutaj 50 komentarzy z informacjami, zamiast napisać 5 komentarzy, że 1 komentarzu po 10 informacji to ty w każdym jednym poście dodajesz 1 informacje, jak sam tak robisz to nie wymagaj od innych żeby inaczej robili.

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?