0

Myślę niestety że prędzej Bilbao urwie punkty nam niż Gijon urwie Realowi, Gijon to nie ta półka co Baskowie, ale mam nadzieję że będę się mylił.

1

"Jak nazywał się Twój pierwszy pies?" Kto w tym STS wymyśla tak beznadziejne pytania?

1

Jak byłem mały nie było takich telewizorów i ledwo 6 kanałów, jakoś trzeba było sobie radzić.

2

Ładnie NC+ robi w konia swoich klientów płacą ogromne pieniądze na to żeby mieć 4 najlepsze Ligi na świecie, a okazuje się że mają tylko 1. Powinni sobie wbić do głowy klient płaci, klient wymaga i wyłożyć taką kwotę żeby mieć prawa do tych 3 pozostałych Lig, niestety ale tak popularna i droga telewizja jak NC+ chyli się ku końcowi stracą mnóstwo klientów oraz będą łazić po sądach za oszustwa.

0

Skoro Atletico ledwo ledwo z takim benjaminkiem, to może Gijon jutro Królewskim wyszarpie ten jeden punkt.

2

Komentarz usunięty

0

Widać że Hazard ma dużo pokory.

0

Bayern ma taką silną kadrę, że mogą nawet zrobić dwa składy, a i tak cieniują nawet z takim Hoffenheim, zero pomysłu na grę.

0

To tak bo to jest jednak lepszy zawodnik niż Pedro i do tego podstawowy zawodnik, a Pedrito był u nas tylko rezerwowym.

0

I nie oszukujmy się z Benzemy to taki napastnik był jak ze mnie raper, większość piłek grał do Ronaldo, nawet te co mógł sam wykończyć.

2

Pewnie ten numer przejmie Arda Turan.

27

Van Gaal miesiąc wstecz obiecywał transfer niespodziankę, a teraz mówi że Manchester nie potrzebuje transferów :)

2

Suarez może nie traci 50% swoich umiejętności, ale na pewno gra tam znacznie gorzej ponieważ to jest typowa 9 i może grać tylko jak najbliżej ustawiony bramki przeciwnika, nie widzę Suareza na skrzydle, tak samo Aguero, Lewego, Ibry czy Costy.

0

Real aktorzy i brutale, pasuję tam idealnie.

0

Jak możemy mieć słabszą ławkę rezerwowych skoro oni nawet pierwszy składem nie postraszą, jak czytam takie głupie wypociny to aż zaczynam wątpić w Boga. Mam na myśli United.

0

Dla mnie Rafinha nie nadaję się na skrzydło, pewnie tam zagra tylko dla tego że Neymar jeszcze nie jest zdolny do gry i to że Enrique nie chcę postawić na Sandro czy Munira.

0

Gumbau, Cámara? Co to w ogóle za typki? Pierwszy raz o nich słyszę, to już nie lepiej zabrać Sampera czy Grimaldo? Może to są młodzi, ale na pewno są lepsi niż tamci.

0

Ten ban komplikuje sytuację bo gdyby nie on mielibyśmy kadrę znacznie szerszą i to że Pique ma 4 meczowe zawieszenie, wyczuwam że to będzie znacznie trudniejszy sezon niż poprzedni.

0

Z Jordim na lewej stronie będzie całkowicie inaczej, jest dobry w obronie i bardzo dobry w ataku, Messi mu będzie przerzucał piłki na lewą stronę tak jak zwykle.

0

Ci sędziowie z La Liga nigdy nie zbliżą się poziomem do tych z Premier league.

0

Liczę że Sevilla rozwali tą Malagę.

39

Lepszym od Messiego na pewno nie będzie, ale dobrze będzie jeśli jego poziom zbliży się do poziomu Leo.

1

Żoze z tym bardzo przesadził.

0

Odejścia obu panów nie żałuję, Fabregas tylko czaruję przez pół sezonu, a Pedro nie odzyskał formy z 2009-2011.

3

Ile bym dał żeby jeszcze raz zobaczyć trio Villa Messi Pedro w akcji, szkoda że tak krótko rządzili w Europie, ale teraz mamy nawet chyba lepsze trio.

0

Oby ktoś musi rządzić w Madrycie :D

4

Atletico się bardzo osłabiło Turan, Mandzukic i Miranda to kręgosłup zespołu.

0

Turan jest 3 lata młodszy ponieważ to jest rocznik 87, a Iniesta 84. Vidala nie ma co skreślać choć myślę że Alvesa w tej formie co jest teraz łatwo wygryzie ze składu, Stegen zaliczył babola z Bilbao, ale patrząc ile baboli popełnił VV grając w Barcelonie, to nawet nie ma porównania zarząd klubu był bardzo cierpliwy co do Valdesa.

1

Pokładałem w Bartrze wielkie nadzieję liczyłem że będzie drugim Puyolem niestety się rozczarowałem i to bardzo, na razie to gra słabo albo przeciętnie.

0

Wystarczy zmienić Alvesa na Vidala, Mascherano na jakiegoś kupionego młodego stopera, Inieste na Turana i Bravo na Stegena to już wygląda wszystko lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?