Ładnie NC+ robi w konia swoich klientów płacą ogromne pieniądze na to żeby mieć 4 najlepsze Ligi na świecie, a okazuje się że mają tylko 1. Powinni sobie wbić do głowy klient płaci, klient wymaga i wyłożyć taką kwotę żeby mieć prawa do tych 3 pozostałych Lig, niestety ale tak popularna i droga telewizja jak NC+ chyli się ku końcowi stracą mnóstwo klientów oraz będą łazić po sądach za oszustwa.
Suarez może nie traci 50% swoich umiejętności, ale na pewno gra tam znacznie gorzej ponieważ to jest typowa 9 i może grać tylko jak najbliżej ustawiony bramki przeciwnika, nie widzę Suareza na skrzydle, tak samo Aguero, Lewego, Ibry czy Costy.
Jak możemy mieć słabszą ławkę rezerwowych skoro oni nawet pierwszy składem nie postraszą, jak czytam takie głupie wypociny to aż zaczynam wątpić w Boga. Mam na myśli United.
Dla mnie Rafinha nie nadaję się na skrzydło, pewnie tam zagra tylko dla tego że Neymar jeszcze nie jest zdolny do gry i to że Enrique nie chcę postawić na Sandro czy Munira.
Gumbau, Cámara? Co to w ogóle za typki? Pierwszy raz o nich słyszę, to już nie lepiej zabrać Sampera czy Grimaldo? Może to są młodzi, ale na pewno są lepsi niż tamci.
Ten ban komplikuje sytuację bo gdyby nie on mielibyśmy kadrę znacznie szerszą i to że Pique ma 4 meczowe zawieszenie, wyczuwam że to będzie znacznie trudniejszy sezon niż poprzedni.
Z Jordim na lewej stronie będzie całkowicie inaczej, jest dobry w obronie i bardzo dobry w ataku, Messi mu będzie przerzucał piłki na lewą stronę tak jak zwykle.
Turan jest 3 lata młodszy ponieważ to jest rocznik 87, a Iniesta 84. Vidala nie ma co skreślać choć myślę że Alvesa w tej formie co jest teraz łatwo wygryzie ze składu, Stegen zaliczył babola z Bilbao, ale patrząc ile baboli popełnił VV grając w Barcelonie, to nawet nie ma porównania zarząd klubu był bardzo cierpliwy co do Valdesa.
Pokładałem w Bartrze wielkie nadzieję liczyłem że będzie drugim Puyolem niestety się rozczarowałem i to bardzo, na razie to gra słabo albo przeciętnie.
Wystarczy zmienić Alvesa na Vidala, Mascherano na jakiegoś kupionego młodego stopera, Inieste na Turana i Bravo na Stegena to już wygląda wszystko lepiej.
0
Myślę niestety że prędzej Bilbao urwie punkty nam niż Gijon urwie Realowi, Gijon to nie ta półka co Baskowie, ale mam nadzieję że będę się mylił.
1
"Jak nazywał się Twój pierwszy pies?" Kto w tym STS wymyśla tak beznadziejne pytania?
1
Jak byłem mały nie było takich telewizorów i ledwo 6 kanałów, jakoś trzeba było sobie radzić.
2
Ładnie NC+ robi w konia swoich klientów płacą ogromne pieniądze na to żeby mieć 4 najlepsze Ligi na świecie, a okazuje się że mają tylko 1. Powinni sobie wbić do głowy klient płaci, klient wymaga i wyłożyć taką kwotę żeby mieć prawa do tych 3 pozostałych Lig, niestety ale tak popularna i droga telewizja jak NC+ chyli się ku końcowi stracą mnóstwo klientów oraz będą łazić po sądach za oszustwa.
0
Skoro Atletico ledwo ledwo z takim benjaminkiem, to może Gijon jutro Królewskim wyszarpie ten jeden punkt.
2
Komentarz usunięty
0
Widać że Hazard ma dużo pokory.
0
Bayern ma taką silną kadrę, że mogą nawet zrobić dwa składy, a i tak cieniują nawet z takim Hoffenheim, zero pomysłu na grę.
0
To tak bo to jest jednak lepszy zawodnik niż Pedro i do tego podstawowy zawodnik, a Pedrito był u nas tylko rezerwowym.
0
I nie oszukujmy się z Benzemy to taki napastnik był jak ze mnie raper, większość piłek grał do Ronaldo, nawet te co mógł sam wykończyć.
2
Pewnie ten numer przejmie Arda Turan.
27
Van Gaal miesiąc wstecz obiecywał transfer niespodziankę, a teraz mówi że Manchester nie potrzebuje transferów :)
2
Suarez może nie traci 50% swoich umiejętności, ale na pewno gra tam znacznie gorzej ponieważ to jest typowa 9 i może grać tylko jak najbliżej ustawiony bramki przeciwnika, nie widzę Suareza na skrzydle, tak samo Aguero, Lewego, Ibry czy Costy.
0
Real aktorzy i brutale, pasuję tam idealnie.
0
Jak możemy mieć słabszą ławkę rezerwowych skoro oni nawet pierwszy składem nie postraszą, jak czytam takie głupie wypociny to aż zaczynam wątpić w Boga. Mam na myśli United.
0
Dla mnie Rafinha nie nadaję się na skrzydło, pewnie tam zagra tylko dla tego że Neymar jeszcze nie jest zdolny do gry i to że Enrique nie chcę postawić na Sandro czy Munira.
0
Gumbau, Cámara? Co to w ogóle za typki? Pierwszy raz o nich słyszę, to już nie lepiej zabrać Sampera czy Grimaldo? Może to są młodzi, ale na pewno są lepsi niż tamci.
0
Ten ban komplikuje sytuację bo gdyby nie on mielibyśmy kadrę znacznie szerszą i to że Pique ma 4 meczowe zawieszenie, wyczuwam że to będzie znacznie trudniejszy sezon niż poprzedni.
0
Z Jordim na lewej stronie będzie całkowicie inaczej, jest dobry w obronie i bardzo dobry w ataku, Messi mu będzie przerzucał piłki na lewą stronę tak jak zwykle.
0
Ci sędziowie z La Liga nigdy nie zbliżą się poziomem do tych z Premier league.
0
Liczę że Sevilla rozwali tą Malagę.
39
Lepszym od Messiego na pewno nie będzie, ale dobrze będzie jeśli jego poziom zbliży się do poziomu Leo.
1
Żoze z tym bardzo przesadził.
0
Odejścia obu panów nie żałuję, Fabregas tylko czaruję przez pół sezonu, a Pedro nie odzyskał formy z 2009-2011.
3
Ile bym dał żeby jeszcze raz zobaczyć trio Villa Messi Pedro w akcji, szkoda że tak krótko rządzili w Europie, ale teraz mamy nawet chyba lepsze trio.
0
Oby ktoś musi rządzić w Madrycie :D
4
Atletico się bardzo osłabiło Turan, Mandzukic i Miranda to kręgosłup zespołu.
0
Turan jest 3 lata młodszy ponieważ to jest rocznik 87, a Iniesta 84. Vidala nie ma co skreślać choć myślę że Alvesa w tej formie co jest teraz łatwo wygryzie ze składu, Stegen zaliczył babola z Bilbao, ale patrząc ile baboli popełnił VV grając w Barcelonie, to nawet nie ma porównania zarząd klubu był bardzo cierpliwy co do Valdesa.
1
Pokładałem w Bartrze wielkie nadzieję liczyłem że będzie drugim Puyolem niestety się rozczarowałem i to bardzo, na razie to gra słabo albo przeciętnie.
0
Wystarczy zmienić Alvesa na Vidala, Mascherano na jakiegoś kupionego młodego stopera, Inieste na Turana i Bravo na Stegena to już wygląda wszystko lepiej.