Wydaję mi się że to będzie jednak 4 2 2 z Messi i z Suarezem jako tymi napastnikami wysuniętymi, Mashe i Sergi Roberto w środku, a po skrzydłach Pedro i Rafinha.
Obok Belga z Chelsea, naszego Matsa to jest najlepszy bramkarz młodego pokolenia, szkoda że jeśli United go zostawi na jeszcze jeden sezon, to w tedy odejdzie za darmochę do Realu.
0
Spodziewałem się że ban może być dla nas wielką przeszkodą.
0
Dzisiaj raczej nie wystawie ocen.
3
I tak jesteśmy najlepsi na świecie i pamiętajcie o tym, wierni kibice zostaną, sezonowcy odejdą.
0
I dobrze że eksperymentować się nie bał, nie tak jak Martino który na Elche wystawiał najlepszych.
1
I tak obronimy LM ja wam mówię, pierwsze śliwki robaczywki.
1
Bartra chyba sobie załatwił rok ławeczki.
1
Nie ma co liczyć na Remontadę.
0
Na razie tylko coś Sandro i Iniesta próbują.
0
Łagodnie mówiąc beznadziejnie.
1
Bartra gra jak 19 letni stoper Ekstraklasy.
4
Gramy coś jak Real w zeszłym sezonie.
2
Przy stanie 4-0 nie ma co myśleć o nadrabianiu strat nawet na Camp Nou.
1
Teraz dopiero Sandro i to przy 4-0?
0
Alves widać dostał kontrakt i znowu gra kaszanę.
0
Może strzelimy jeszcze 2 gole i nie będzie tak żle.
0
Błąd Alvesa i Adriano.
0
Adriano to dno.
0
Roberto zaliczył asystę przy golu drugim golu Bilbao.
0
Rozgrzewa się nasz zbawiciel.
0
Roberto ma chyba jakieś wtyki że gra.
1
To wszystko zaczęło się od straty Roberto, powinien zejść Roberto, a nie Rafinha.
4
I tak przy Ter Stegenie jestem bardziej spokojny niż przy Valdesie lub Pinto.
0
11 jest trochę ryzykowana, ale wiem że do nowego roku Lucho będzie bardzo dużo rotacji przeprowadzał i znowu wyjdziemy na tym bardzo dobrze.
0
Wydaję mi się że to będzie jednak 4 2 2 z Messi i z Suarezem jako tymi napastnikami wysuniętymi, Mashe i Sergi Roberto w środku, a po skrzydłach Pedro i Rafinha.
0
Mimo co to fajnie że Rafinha stał się podstawowym zawodnikiem, już 2 bardzo ważny mecz, a on gra :)
1
Chłopie nie spam tym już to dodawałeś.
0
Obok Belga z Chelsea, naszego Matsa to jest najlepszy bramkarz młodego pokolenia, szkoda że jeśli United go zostawi na jeszcze jeden sezon, to w tedy odejdzie za darmochę do Realu.
3
Van Gaal coś mówił że De Gea nie chce grać.
0
Studio przed meczowe zaczyna się o 21:20.
12
Komentarz usunięty