0

Mam taką nadzieję że się im skończy kasa to samo PSG, bo oni psują futbol trochę, przez nich niektóre kluby wołają za jakiegoś przeciętnego zawodnika 40 mln Euro.

0

W dupach się szejkom poprzewracało, jeszcze 3 lata i kasa Szejkom się skończy, znowu City nie będzie się liczyć w Lidze Angielskiej, będą walczyć maksymalnie o 6 miejsce w lidze.

0

Tak zapytam z ciekawości, kiedy startuje ta Liga Typera?

4

Wszystkiego najlepszego, ja też akurat miałem takie szczęście bo urodziny miałem w ten sam dzień co Ronaldinho i Alba.

0

Komentarz usunięty

1

Wielkie pocieszenie, oglądać na tak małym ekranie mecz z słabą jakością.

0

Tylko że to Marca wyróżnia się największymi głupotami, zawsze oczernia Barcelone i za każdym razem próbuje wbić szpilkę w plecy, gdybyś wiedział co oni robili podczas GD w 2011 roku, to byś wiedział że większego brukowca w Hiszpanii nie ma.

3

Niech się Mareczka przestanie ośmieszać i niech nie wtrynia nosa w nie swoje sprawy, większego brukowca to chyba w Hiszpanii nie ma.

2

Coś chyba dzisiaj piłeś :D

1

Wątpliwe że będzie więcej grać, Chelsea ma więcej skrzydłowych niż Barcelona.

0

Niech jeszcze palnie "Barcelona to Messi i 10 inny zawodników."

2

To jest hańba że żaden Polski klub od 19 lat nie grał w LM.

0

Nigdy nie słyszałem o takim klubie, to pewnie jacyś kelnerzy.

0

Z tego dawnego Pep teamu pozostał Busquets, Iniesta, Messi, Alves, Adriano, Mascherano i Pique.

0

Pique mimo że zabił dwu mecz to i tak dostał za niską notę, co do Busquetsa widać że jeśli jest w formie widać że jest geniuszem.

3

Szacunek dla Pedro za decydujący gol Szachtarem z 2009 roku, za gol na Wembley 2011, za 2 gole z Bilbao w Finale Pucharu Króla w 2012 roku i za decydujący gol z Sevillą z tego roku.

0

Zachowujesz się tak jakby nie grała Barca tylko sam Messi.

0

No trochę zazdroszczę Realowi że mają np prawą obronę obstawioną na lata Danilo i Carvajal są ciągle młodzi, a my mamy Alvesa który jest już dawno po trzydziestce oraz Vidala który ma 26 lub 25 lat i może dopiero grać od Stycznia. Również im zazdroszczę pomocy bo mają Kovacica 21 lat, Isco 23 lata, James 24 lata i Kroos 25 lat. My mamy zawodników w pomocy również starszych Iniesta 31 lat, Arda 28 lat (który może zacząć grać od dopiero od Stycznia), Rakitic 27 lat, Rafinhe który ma 22 lata i może coś z niego będzie, no i Busquetsa który ma 27 lat. Zauważyłem że Real się z roku na rok odmładza, a my bardzo wolno, ale jednak się starzejemy. Nie chcę żebyśmy skończyli jak Milan. Proponuje abyśmy po banie kupili Pogbę/ Verattiego i Gayę oraz jakiegoś młodego ŚO, bo też musimy się trochę odmłodzić kadrę. Oczywiście musimy mieć jakiego bardzo doświadczonego zawodnika, bo na samych młodzikach drużyny nie wybudujemy, ale wolałbym żeby skład był trochę młodszy.

0

Do 30 września za darmo można mieć Eleven jeśli się jest z Netii tak jak ja, potem trzeba płacić, jestem wciąż ciekaw gdzie będzie można oglądać LL w Canal+ czy w Eleven? Coś mówili że araby z Bein mają prawa i są dogadani z Eleven co do Ligi Hiszpańskiej.

0

STS to przecież zakład bukmacherski, rok temu też to mieli.

0

Już jest w Netii, a to jest bardzo dobra wiadomość, waham się czy nie zrezygnować z Canal Plus Gold bo dopłacam 25 zł za to żeby mieć te kanały z NC+, ale tam wciąż jest Liga Angielska i LM, pewnie zrezygnuje za rok bo w Canal Plus już nie będzie LM i Angielskiej, zostanie Ekstraklapa.

1

"Co ciekawe, problem z transmisjami nie dotyczy tylko Polski. Radio Onda Cero podało, że ciągle nie ustalono, kto pokaże rozgrywki w Szwecji, Norwegii, Rumunii, Niemczech, Finlandii, Danii czy Czechach." Te szambo jest nie tylko u nas, również w innych krajach mają te problemy jeśli chodzi o Ligę Hiszpańską.

1

Chciałem zaznaczyć 2 górne odpowiedzi, "Tak, nie prezentował odpowiedniego poziomu." oraz "Tak, Chelsea zaoferowała dobre warunki.", ale zagłosowałem na to pierwsze, dziękuję mu za to co zrobił dla Barcy, ale od 4 lat nie prezentował dobrej formy.

1

Już go Fabs złapał, no przecież musi mieć jakiegoś kumpla :)

7

No i właśnie my potrzebowaliśmy takiego obrońcy, a niestety nasza polityka transferowa działa tak, kupujemy piłkarzy w sile wieku lub jak mają 30 lat, zamiast kupić jakiegoś młodszego to my kupujemy piłkarzy z gwarancją na 2 lata, lubię Mathieu, ale czuję że pogra jeszcze rok i będzie trzeba znowu szukać obrońcy, jedynej rzeczy co zazdroszczę Realowi to sprowadzanie młodych zawodników jak Isco, James, Kovacic, Danilo, my z młodych jedynie sprowadziliśmy Stegena i Neymara.

2

Wiesz że jest taka opcja jak "Odpowiedz".

0

Montoya jest aż tak słaby że nawet nie łapie się do pierwszego składu w Interze? :D

0

Mou już chyba ma dość tego Williana, ale wątpliwe że Pedro byłby lepszym piłkarzem niż Brazylijczyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?