BATE to raczej na pewno dostarczyciel punktów, Roma to silna drużyna, ale patrząc co Baja Mynszen zrobił z nich w fazie grupowej to mam mieszane uczucia czy są tacy dobrzy, Leverkusen to najsilniejszy rywal i nie można patrzeć na to że wygraliśmy z nimi 3 lata temu 7-1 to jest inna drużyna, zresztą my również przez te 3 lata bardzo się zmieniliśmy.
Villa Maravilla cudowny napadzior reprezentacji Hiszpanii i przy okazji najlepszy strzelec La furia roja w Historii, dał nam tyle radości grając w naszym klubie przez te 3 lata, takich zawodników się nie zapomina.
Wystarczy wygrać 4 mecze w grupie i można w tych pozostałych dać szansę Munirowi i Sandro, oni na to zasługują nawet Munir któremu sodówka uderzyła do głowy.
4
Nie wiem co Benitez widzi w tym Danilo Carvajal wydaję się lepszym obrońcą, ale tak droższy Danilo musi grać.
5
Znowu Modric kontuzjowany? Jedyny zawodnik którego lubię z Realu.
3
Ronaldo pogratulował koledze, zapisze sobie to w kalendarzu.
1
Dobrze że sędziowie chociaż mają te uczulenie na pady Ronaldo.
0
Betis gra fajną ofensywną piłkę, to się im nie opłaca bo zaraz będzie 2-0.
6
Znowu biedny Karimek będzie harował 3/4 meczu na skrzydle, a to na Ronaldo się będzie mówiło że to tylko skrzydłowy z kontuzją.
0
I gdzie są hejterzy Vermy? Wiedziałem że chłop da radę.
0
Verma! Verma! Verma! Golazo!!!!! I jest 1-0 wreszcie.
0
Bardzo dobrze, tylko sędzia nas okradł.
2
Komentarz usunięty
0
I jak tu mam nie narzekać na sędziego powinno być przynajmniej 1-0 do przerwy.
0
Niech Bravo nie bawi się w Neuera i niech idzie bliżej pola karnego.
0
Lucho przesadził z tym że Roberto na ŚP prezentuje wysoki poziom, on tylko jako ŚPD i na PO prezentuje wysoki poziom.
0
Tak.
0
Komentarz usunięty
0
Słuchaj Marce to ubierzesz klapki w zimę.
3
Ronaldo na tym swoim filmiku tylko wykańczał akcję 0 sztuczek, 0 magii. Bo również miał taki filmik.
0
BATE to raczej na pewno dostarczyciel punktów, Roma to silna drużyna, ale patrząc co Baja Mynszen zrobił z nich w fazie grupowej to mam mieszane uczucia czy są tacy dobrzy, Leverkusen to najsilniejszy rywal i nie można patrzeć na to że wygraliśmy z nimi 3 lata temu 7-1 to jest inna drużyna, zresztą my również przez te 3 lata bardzo się zmieniliśmy.
1
Błąd kolego, City w LM to nie ta sama drużyna co w swojej Lidze ;)
40
Villa Maravilla cudowny napadzior reprezentacji Hiszpanii i przy okazji najlepszy strzelec La furia roja w Historii, dał nam tyle radości grając w naszym klubie przez te 3 lata, takich zawodników się nie zapomina.
0
No ja tam bym mógł oglądać Barce codziennie, a tak w ogóle to widzę nowe profilowe :D
0
Wystarczy wygrać 4 mecze w grupie i można w tych pozostałych dać szansę Munirowi i Sandro, oni na to zasługują nawet Munir któremu sodówka uderzyła do głowy.
3
Verma jak jest w formie i jak go omijają kontuzję to jeden z najlepszych stoperów na świecie.
0
Mam nadzieję że zagra ten mniej ważny mecz czyli mecz ze Szkocją z nami niech nie gra, bo przykro będzie patrzeć jak będzie wyciągał piłki z siatki :D
1
http://fangol.pl/view/115534/luis-enrique-porownuje?barc Ciekawe porównanie Lucho.
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
https://www.facebook.com/Barcastudio/photos/np.1440765928621014.100004287938620/1033584483358747/?type=1¬if_t=notify_me_page Wszystkie trofea indywidualne i drużynowe. Messiego :)
0
Jak taki przeciętniak jak Szachtar wygrał z BATE 0-7 w zeszłym sezonie to ciekawe ile my wygramy.
3
Aż strach pomyśleć że jest tylko rok młodszy ode mnie.