4

Tylko pytanie kogo zmieni Messi? Neymar gra słabo, ale jego się nie zmienia bo on jest nietykalny, pewnie zmieni Rafinhę który gra dzisiaj całkiem obiecująco.

0

Gramy dobrze okazję mieliśmy, myślę że bez Messiego gramy dobrze, ale jednak z Messim gramy lepiej, dlatego powinien wejść.

67

Nie ma to jak pomylić Busquetsa z Iniestą.

0

Co za egoista, mógł podawać do Luisa, gdyby był to Messi to by podał.

2

Akcję są, a Kosecki gada, gada i gada.

2

Zastanawiam się czy Kosecki przed meczem nie wypił paru kieliszków krupniaka.

2

Jaki rzut różny Kosa co ty gadasz, Verma nawet ze wślizgiem nie zdążył i piłki nie dotknął.

0

W Netii.

0

Jeszcze niech Eleven weżmie Dudka do komentowania.

0

Kurde i jeszcze ten Lahoz sędziuję, znowu będzie mieszać, dlaczego sędzia z Madrytu sędziuję mecz w której gra drużyna z Madrytu.

1

Dlaczego nie zatrudnili Orłowskiego czy Wolskiego, tylko komentują takie wsiury?

1

To będzie piekło na Calderon.

2

Nienawidzę United, ale widzę że są mocni, mogą coś ugrać w tym sezonie, jakiś Ćwierćfinał LM to na pewno będzie.

1

Kurde ten Marsjanek dobił mi Liverpool :)

0

Benteke mój boże co za bramka! Niesamowite, aż mi włosy stoją dęba! Wspaniała bramka! Takich goli to nawet na treningach się nie strzela, jest nadzieja

0

Oho już się zaczynają płacze i podważania decyzji trenera, jak jesteście tacy mądrzy to dlaczego nie zostaliście trenerami?

0

Ciekawe jak będzie wyglądać linia pomocy? Iniesta wrócił do formy więc nie ma co się bać.

0

No niestety już jest po ptokach:(

1

Dla mnie to jest dobra decyzja ponieważ Messi ostatnio nie trenował, a możliwe że gdyby zagrał do początku to jeszcze by się nabawił jakiejś poważnej kontuzji.

0

Nie można podważać decyzji trenera on wie najlepiej kto będzie grać, widocznie Messi został wygryziony ze składu :D

0

A kogo innego miał wystawić jak nie Messiego? Dziwne trochę.

1

Widać że w Realu grają tylko na Ronaldo i czasem Benzema czy Bale coś strzelą, ale głównie to Portugalczyk strzela gole, u nas jest to rozłożone na MNS, Messi nie będzie strzelać tyle co Ronaldo ponieważ u nas nie tylko on strzela gole, a w Realu Ronaldo strzela za trzech.

7

Słucham komentatorów i stwierdzam że zachowują się gorzej niż dzieci, komentator powiedział że czeka na 6 bramkę Ronaldo, chyba jednak jest ktoś gorszy niż Laboga.

0

Trzeba przyznać że Benio wcześnie robi zmiany u Ancelottiego pierwsza zmiana dopiero w 80 minucie.

1

Nie mogę patrzeć na tą twarz Mullera.

8

Komentarz usunięty

2

To już jest pogrom Benzema i jest 0-4, jeszcze nie minęło pół godziny.

0

Nie można gadać że CR się skończył bo to była tylko kwestia czasu aż odpali, liczę że dzisiaj Messi coś wpakuje albo nie, wole kolejnego gola Vermy i kolejne 1-0, najważniejsze są 3 pkt. Wole świętować Mistrza Hiszpanii niż Pichichi.

0

Zdumiewające jest tylko to że jak my jedziemy do Espanyolu to zawsze jest to droga przez autobus i zawsze wymęczone 1-0, a Real zawsze z taką łatwością klepie Espanyol po 4-0 czy 4-1.

0

Karny był chyba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?