Tylko pytanie kogo zmieni Messi? Neymar gra słabo, ale jego się nie zmienia bo on jest nietykalny, pewnie zmieni Rafinhę który gra dzisiaj całkiem obiecująco.
Benteke mój boże co za bramka! Niesamowite, aż mi włosy stoją dęba! Wspaniała bramka! Takich goli to nawet na treningach się nie strzela, jest nadzieja
Dla mnie to jest dobra decyzja ponieważ Messi ostatnio nie trenował, a możliwe że gdyby zagrał do początku to jeszcze by się nabawił jakiejś poważnej kontuzji.
Widać że w Realu grają tylko na Ronaldo i czasem Benzema czy Bale coś strzelą, ale głównie to Portugalczyk strzela gole, u nas jest to rozłożone na MNS, Messi nie będzie strzelać tyle co Ronaldo ponieważ u nas nie tylko on strzela gole, a w Realu Ronaldo strzela za trzech.
Słucham komentatorów i stwierdzam że zachowują się gorzej niż dzieci, komentator powiedział że czeka na 6 bramkę Ronaldo, chyba jednak jest ktoś gorszy niż Laboga.
Nie można gadać że CR się skończył bo to była tylko kwestia czasu aż odpali, liczę że dzisiaj Messi coś wpakuje albo nie, wole kolejnego gola Vermy i kolejne 1-0, najważniejsze są 3 pkt. Wole świętować Mistrza Hiszpanii niż Pichichi.
Zdumiewające jest tylko to że jak my jedziemy do Espanyolu to zawsze jest to droga przez autobus i zawsze wymęczone 1-0, a Real zawsze z taką łatwością klepie Espanyol po 4-0 czy 4-1.
4
Tylko pytanie kogo zmieni Messi? Neymar gra słabo, ale jego się nie zmienia bo on jest nietykalny, pewnie zmieni Rafinhę który gra dzisiaj całkiem obiecująco.
0
Gramy dobrze okazję mieliśmy, myślę że bez Messiego gramy dobrze, ale jednak z Messim gramy lepiej, dlatego powinien wejść.
67
Nie ma to jak pomylić Busquetsa z Iniestą.
0
Co za egoista, mógł podawać do Luisa, gdyby był to Messi to by podał.
2
Akcję są, a Kosecki gada, gada i gada.
2
Zastanawiam się czy Kosecki przed meczem nie wypił paru kieliszków krupniaka.
2
Jaki rzut różny Kosa co ty gadasz, Verma nawet ze wślizgiem nie zdążył i piłki nie dotknął.
0
W Netii.
0
Jeszcze niech Eleven weżmie Dudka do komentowania.
0
Kurde i jeszcze ten Lahoz sędziuję, znowu będzie mieszać, dlaczego sędzia z Madrytu sędziuję mecz w której gra drużyna z Madrytu.
1
Dlaczego nie zatrudnili Orłowskiego czy Wolskiego, tylko komentują takie wsiury?
1
To będzie piekło na Calderon.
2
Nienawidzę United, ale widzę że są mocni, mogą coś ugrać w tym sezonie, jakiś Ćwierćfinał LM to na pewno będzie.
1
Kurde ten Marsjanek dobił mi Liverpool :)
0
Benteke mój boże co za bramka! Niesamowite, aż mi włosy stoją dęba! Wspaniała bramka! Takich goli to nawet na treningach się nie strzela, jest nadzieja
0
Oho już się zaczynają płacze i podważania decyzji trenera, jak jesteście tacy mądrzy to dlaczego nie zostaliście trenerami?
0
Ciekawe jak będzie wyglądać linia pomocy? Iniesta wrócił do formy więc nie ma co się bać.
0
No niestety już jest po ptokach:(
1
Dla mnie to jest dobra decyzja ponieważ Messi ostatnio nie trenował, a możliwe że gdyby zagrał do początku to jeszcze by się nabawił jakiejś poważnej kontuzji.
0
Nie można podważać decyzji trenera on wie najlepiej kto będzie grać, widocznie Messi został wygryziony ze składu :D
0
A kogo innego miał wystawić jak nie Messiego? Dziwne trochę.
1
Widać że w Realu grają tylko na Ronaldo i czasem Benzema czy Bale coś strzelą, ale głównie to Portugalczyk strzela gole, u nas jest to rozłożone na MNS, Messi nie będzie strzelać tyle co Ronaldo ponieważ u nas nie tylko on strzela gole, a w Realu Ronaldo strzela za trzech.
7
Słucham komentatorów i stwierdzam że zachowują się gorzej niż dzieci, komentator powiedział że czeka na 6 bramkę Ronaldo, chyba jednak jest ktoś gorszy niż Laboga.
0
Trzeba przyznać że Benio wcześnie robi zmiany u Ancelottiego pierwsza zmiana dopiero w 80 minucie.
1
Nie mogę patrzeć na tą twarz Mullera.
8
Komentarz usunięty
2
To już jest pogrom Benzema i jest 0-4, jeszcze nie minęło pół godziny.
0
Nie można gadać że CR się skończył bo to była tylko kwestia czasu aż odpali, liczę że dzisiaj Messi coś wpakuje albo nie, wole kolejnego gola Vermy i kolejne 1-0, najważniejsze są 3 pkt. Wole świętować Mistrza Hiszpanii niż Pichichi.
0
Zdumiewające jest tylko to że jak my jedziemy do Espanyolu to zawsze jest to droga przez autobus i zawsze wymęczone 1-0, a Real zawsze z taką łatwością klepie Espanyol po 4-0 czy 4-1.
0
Karny był chyba.