Trochę głupotą jest gadanie że CR się skończył tylko przez to że przez 2 spotkania ligowe nie strzelił gola, można również powiedzieć że Messi się skończył ponieważ również od 2 spotkań nie strzelił gola, oczywiście Portugalczyk jest trochę starszy od Messiego, ale myślę że jeszcze 2 sezony pogra na wysokim poziomie i że w tym sezonie odpali z 55 bramek we wszystkich rozgrywkach lub więcej.
Ja też się zdenerwowałem jak Roberto wszedł za Alvesa w meczu z Bilbao, też uważałem że to będzie strzał w kolano, ale jednak Roberto zaskoczył wszystkich i zagrał bardzo dobrze, co do Roberto na PO nie byłem przekonany i uważałem jak Stinger czyli że jest to możliwe że stracimy 3 pkt, bo Roberto na PO grał tylko na tym tournee i wcale dupy nie urywał.
Co do dzisiejszego spotkania z Malagą, mieliśmy kilka świetnych sytuacji, ale Kameni miał niesamowite parady, myślę że jeśli mam wybierać bohaterów meczu to u nas jest to Vermaelen nasz bohater nie tylko przez to że strzelił gola, dla Malagi bohaterem był oczywiście Kameni i sędzia, oni można powiedzieć uratowali Malagę przed pogromem.
Real rozbił 5-0 Betis ok, ale po co wchodzą tutaj HD i się mądrzą chyba zapomnieli jakie cyrki były na fioletowej jak Messi dostawał całkowicie zasłużoną nagrodę od UEFA i jakich przeciwników wylosowaliśmy, sami mieliśmy od co najmniej kilku lat samych trudnych i raz się los do nas uśmiechnął i trafiliśmy na słabszych, a oni wiecznie trafiali na ogórów i do tego wasz szanowny redaktor robi z siebie pośmiewisko na Twiterze pisząc na Messiego że trzymał łapy w kieszeni, a jak Ronaldo wydał swój słynny okrzyk na gali ZP to się nic nie odzywał.
Niestety dzisiaj Rakieta zagrał słabo, głupio że jak Iniesta jest w formie to on nie jest, mam nadzieję że wróci do formy i razem z Andresem będą rządzić w środku pola.
1
Dzieciaku znowu ty, myślałem że dasz mi święty spokój.
0
Komentarz usunięty
2
Może na szybko w szatni przed meczem :d
1
Stinger wiem że kibicujesz Arsenalowi :D
0
http://fangol.pl/view/116359/koszulki-barcelony-na?barc nowe koszulki Barcelony na Ligę Mistrzów.
1
FIFA 16 będzie podobno o niebo lepsza niż FIFA 15.
3
2
Dante w sezonie 2012 2013 to był obrońca klasy światowej za Juppa, potem już za Pepa grał tylko przeciętnie lub słabo.
18
Jest lepszy niż Valdes i Pinto, Barcelona ma wreszcie dwóch porządnych golkiperów,
0
Jarek tylko tamtej stronie psuję opinie, pisze jakieś bzdury na Twiterze, zachowanie nie godne redaktora.
0
3
Iniesta dostał 3 lata temu, Ribery dostał 2 lata temu.
0
Bilbao jest mocne tylko na San Mames.
5
To sporo od ciebie kasy biorą.
0
Lepsze to niż Laboga, który nie potrafił być obiektywny.
0
Ci z TVP i TVN zagrali na podobnym poziomie do tych z Ekstraklasy, a to pokazuje tylko na jakim poziomie jest Ekstraklasa.
1
Co jak co, ale TVP mogłoby się uczyć jedenastek od Ronaldo.
0
Okej ja będę napastnikiem.
3
Na kogo stawiacie? Ja na TVP, nie lubię TVN.
3
Robben jest wkurzony bo zna tylko jeden zwód zejście do środka na lewą nogę, a Costa zna mnóstwo sztuczek przecież to Brazylijczyk.
3
Trochę głupotą jest gadanie że CR się skończył tylko przez to że przez 2 spotkania ligowe nie strzelił gola, można również powiedzieć że Messi się skończył ponieważ również od 2 spotkań nie strzelił gola, oczywiście Portugalczyk jest trochę starszy od Messiego, ale myślę że jeszcze 2 sezony pogra na wysokim poziomie i że w tym sezonie odpali z 55 bramek we wszystkich rozgrywkach lub więcej.
4
Ja też się zdenerwowałem jak Roberto wszedł za Alvesa w meczu z Bilbao, też uważałem że to będzie strzał w kolano, ale jednak Roberto zaskoczył wszystkich i zagrał bardzo dobrze, co do Roberto na PO nie byłem przekonany i uważałem jak Stinger czyli że jest to możliwe że stracimy 3 pkt, bo Roberto na PO grał tylko na tym tournee i wcale dupy nie urywał.
0
Co do dzisiejszego spotkania z Malagą, mieliśmy kilka świetnych sytuacji, ale Kameni miał niesamowite parady, myślę że jeśli mam wybierać bohaterów meczu to u nas jest to Vermaelen nasz bohater nie tylko przez to że strzelił gola, dla Malagi bohaterem był oczywiście Kameni i sędzia, oni można powiedzieć uratowali Malagę przed pogromem.
0
Ronaldo nie trafia 2 mecz pod rząd i już płacz, ciekawe co miał powiedzieć taki Torres który w Chelsea przez kilkanaście spotkań nie strzelał gola.
0
Bardziej znaczące są z tego roku, tamten rok to już przeszłość, ten rok to teraźniejszość więc nie gadaj bzdur.
26
Real rozbił 5-0 Betis ok, ale po co wchodzą tutaj HD i się mądrzą chyba zapomnieli jakie cyrki były na fioletowej jak Messi dostawał całkowicie zasłużoną nagrodę od UEFA i jakich przeciwników wylosowaliśmy, sami mieliśmy od co najmniej kilku lat samych trudnych i raz się los do nas uśmiechnął i trafiliśmy na słabszych, a oni wiecznie trafiali na ogórów i do tego wasz szanowny redaktor robi z siebie pośmiewisko na Twiterze pisząc na Messiego że trzymał łapy w kieszeni, a jak Ronaldo wydał swój słynny okrzyk na gali ZP to się nic nie odzywał.
0
Przypomnieć ci ile my mamy punktów, a ile wy?
0
Niestety dzisiaj Rakieta zagrał słabo, głupio że jak Iniesta jest w formie to on nie jest, mam nadzieję że wróci do formy i razem z Andresem będą rządzić w środku pola.
1
Miło ze strony Ronaldo że postanowił nie trafić, bo przecież nie powinno być karnego.
0
Hahahhahah nie trafił.