23 sierpnia 2015, 21:29
0
Słuchajcie znalazłem chyba następce dla Alvesa :D
23 sierpnia 2015, 21:27
1
3-0 może być bo to Real gra na u nich, ale to by Benitez wyleciał chyba :D
23 sierpnia 2015, 21:18
8
Nie uznali bo piłka nie przekroczyła całkowicie lini.
23 sierpnia 2015, 21:11
3
Widać że sędziowie są uczuleni na Ronaldo.
23 sierpnia 2015, 21:10
Po chwili przemyślenia uważam że nie miało prawa być gola choć Gijon był bardzo blisko, to niestety piłka nie weszła cała do bramki.
23 sierpnia 2015, 21:08
Ronaldo w BPL dostałby już 3 mecze zawieszenia.
23 sierpnia 2015, 21:05
Piłka przekroczyła linie był gol, chyba.
23 sierpnia 2015, 21:04
Nie wierze takie Gijon ciśnie Real.
23 sierpnia 2015, 21:01
K****a co ten sędzia? Ramos sam się potknął.
23 sierpnia 2015, 21:00
Kibice Realu myślą że jeśli Messi nie strzelił gola w 1 kolejce to Barcelona nie wygra mistrza? Hahhahah większej głupoty dawno nie słyszałem.
23 sierpnia 2015, 20:57
Myślę że jeśli Navas będzie grał regularnie, to zbliży się poziomem do naszego Claudio.
23 sierpnia 2015, 20:54
Bilbao-Barcelona 0-1.
23 sierpnia 2015, 20:48
Gijon gra fajną piłkę.
23 sierpnia 2015, 20:45
Pomyliłem się sorry, jestem nakręcony :D
23 sierpnia 2015, 20:43
Mam nadzieję że Gijon rzuci rękawice w stronę Realu, a nie wystawi od razu białą flagę.
23 sierpnia 2015, 20:40
10
Verma może być w tym sezonie podstawowym stoperem obok Pique.
23 sierpnia 2015, 20:38
2
James na ławce, ten Benitez to chcę chyba szybko się pożegnać.
23 sierpnia 2015, 20:33
7
Verma był chyba dzisiaj najlepszy.
23 sierpnia 2015, 18:22
Nie mierz wszystkich jedną miarą, tylko jedna osoba tak napisała.
23 sierpnia 2015, 17:09
Może zdobędą Majstra, oby :)
23 sierpnia 2015, 17:08
Co się stało z użytkownikiem Kondziu=Barca? Od paru tygodni w ogóle się tutaj nie udziela.
23 sierpnia 2015, 15:58
https://www.facebook.com/cojakcoalefcbarcelonanajlepszajest/photos/np.1440332483100184.100004287938620/700019533464221/?type=1¬if_t=notify_me_page Prawdopodobny skład, w sumie to bym wolał Verme on jedyny z defensywy nie zawiódł.
23 sierpnia 2015, 15:48
Teraz właśnie włączyłem telewizor już WBA nadrabia jeszcze tylko 1.
23 sierpnia 2015, 15:46
Wiliana to na pewno wygryzie.
23 sierpnia 2015, 15:38
Nie oglądam meczu Chelsea, jak gra Fabs? Znowu nabił asyst?
23 sierpnia 2015, 15:32
17
José Mourinho Jr? Dla mnie to dziwne dawać swojemu dziecku swoje imię, to jest tak jakby ktoś kochał samego siebie.
23 sierpnia 2015, 15:27
75
Ciekawe czy Mou chciał rozmawiać z synem po tej Manicie co była w 2010.
23 sierpnia 2015, 14:35
Kibicuje Pedro, niech strzeli hat tricka i niech zamknie japy tym kibicom Chelsea.
23 sierpnia 2015, 14:09
On miał niesamowity ból tyłka jak Barca ograła Bayern 3-0, napisał cytuję " Co ten k***a Guardiola podkłada się Barcy."
23 sierpnia 2015, 13:17
Bolt zawsze ma słaby początek, a pod koniec jest nie do pokonania.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Słuchajcie znalazłem chyba następce dla Alvesa :D
1
3-0 może być bo to Real gra na u nich, ale to by Benitez wyleciał chyba :D
8
Nie uznali bo piłka nie przekroczyła całkowicie lini.
3
Widać że sędziowie są uczuleni na Ronaldo.
1
Po chwili przemyślenia uważam że nie miało prawa być gola choć Gijon był bardzo blisko, to niestety piłka nie weszła cała do bramki.
3
Ronaldo w BPL dostałby już 3 mecze zawieszenia.
1
Piłka przekroczyła linie był gol, chyba.
1
Nie wierze takie Gijon ciśnie Real.
0
K****a co ten sędzia? Ramos sam się potknął.
3
Kibice Realu myślą że jeśli Messi nie strzelił gola w 1 kolejce to Barcelona nie wygra mistrza? Hahhahah większej głupoty dawno nie słyszałem.
0
Myślę że jeśli Navas będzie grał regularnie, to zbliży się poziomem do naszego Claudio.
0
Bilbao-Barcelona 0-1.
3
Gijon gra fajną piłkę.
1
Pomyliłem się sorry, jestem nakręcony :D
0
Mam nadzieję że Gijon rzuci rękawice w stronę Realu, a nie wystawi od razu białą flagę.
10
Verma może być w tym sezonie podstawowym stoperem obok Pique.
2
James na ławce, ten Benitez to chcę chyba szybko się pożegnać.
7
Verma był chyba dzisiaj najlepszy.
0
Nie mierz wszystkich jedną miarą, tylko jedna osoba tak napisała.
0
Może zdobędą Majstra, oby :)
0
Co się stało z użytkownikiem Kondziu=Barca? Od paru tygodni w ogóle się tutaj nie udziela.
0
https://www.facebook.com/cojakcoalefcbarcelonanajlepszajest/photos/np.1440332483100184.100004287938620/700019533464221/?type=1¬if_t=notify_me_page Prawdopodobny skład, w sumie to bym wolał Verme on jedyny z defensywy nie zawiódł.
0
Teraz właśnie włączyłem telewizor już WBA nadrabia jeszcze tylko 1.
2
Wiliana to na pewno wygryzie.
0
Nie oglądam meczu Chelsea, jak gra Fabs? Znowu nabił asyst?
17
José Mourinho Jr? Dla mnie to dziwne dawać swojemu dziecku swoje imię, to jest tak jakby ktoś kochał samego siebie.
75
Ciekawe czy Mou chciał rozmawiać z synem po tej Manicie co była w 2010.
0
Kibicuje Pedro, niech strzeli hat tricka i niech zamknie japy tym kibicom Chelsea.
0
On miał niesamowity ból tyłka jak Barca ograła Bayern 3-0, napisał cytuję " Co ten k***a Guardiola podkłada się Barcy."
0
Bolt zawsze ma słaby początek, a pod koniec jest nie do pokonania.