1

Komentarz usunięty

0

Hernanes jest po trzydziestce.

0

Hehehhe Mathieu.

1

Stracili praktycznie wszystko, mało mnie obchodzi Liga Włoska, mało mnie obchodzi Liga Francuska, ale już mojej ukochanej La Ligi im nie wybaczę, oszukali mnóstwo klientów. Tylko im została Liga Angielska i LM, oraz Ekstraklasa której w ogóle nie oglądam, bo mnie oczy bolą jak patrze na tych marnych kopaczy.

0

To zobaczymy "znawco".

0

Bravo Alves Masche Verma Alba Busi Rakitic Iniesta Messi Suarez Rafinha, taki skład na 100% będzie, wątpliwe że Lucho da szansę Bartrze jak nawet mu dużo tych szans nie dawał jak grał dobre mecze, a co dopiero teraz miałby mu dawać jak gra słabo.

2

"OFICJALNIE: Barcelona zostanie uhonorowana podczas losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów (27/08) za zdobycie piątej Ligi Mistrzów." Jak dla mnie to dobra wiadomość.

2

"RAC1: Jest porozumienie ws. transferu Pedro do Chelsea – 28+2 mln euro. Barça czeka na domknięcie szczegółów kontraktu, aby potwierdzić ruch." Dobra wiadomość. "RAC1: Barcelona nie zakontraktuje żadnego piłkarza przed końcem okienka transferowego." Zła wiadomość.

5

106 meczów zagrał w Barcy B, więc jest wychowankiem.

1

To oczywiste że grał skoro Modric pauzował prawie 3/4 sezonu, oraz Jamesowi się kontuzję przytrafiały i Bejlowi, gdyby nie mieli kontuzji tych minut by było znacznie mniej, a i tak Isco to zawodnik niedoceniany.

0

Strzałem w 10 jest Danilo to jest jeden z najlepszych prawych obrońców na świecie i to nawet ja kibic Barcelony przyznam, pogratulować Realowi należy tego transferu, no i gratuluje im od 2 lat to że mają Isco.

0

Hhahahha teraz to dowaliłeś.

5

Thiago za swoim mentorem pójdzie za rok do City.

0

Dziwne że takie rzucanie butem czy inne niebezpieczne sytuacje nie są w ogóle karane, a taka np sytuacja jak z Albą w trakcie meczu z Espanyolem za nic dostał czerwoną kartkę.

0

Neymar ma nie grać w pierwszym meczu Ligowym, Alba jeszcze nie wiadomo czy zagra.

1

Komentarz usunięty

2

Widać że są równi i równiejsi, szkoda gadać.

1

Pique został zawieszony na 4 mecze, taki Ronaldo za kopanie i za bicie przeciwnika dostał raptem 2.

1

W życiu bym nie chciał Fabsa z powrotem, on nie pasuję do tego systemu.

0

Pedro Pedrito powodzenia w Chelsea

0

MARCA to nie jest wiarygodne żródło, ja im nie ufam.

2

Song był ciekawym grajkiem w Arsenalu, ale w Barcelonie był tylko cieniem Busquetsa , drugim Yayą Toure nie został.

0

"RAC1: Odejście Pedro potwierdzone."

2

Madryckie brukowce jak zwykle w formie "Marcelo jest geniuszem." zachowują się tak jakby w Finale LM strzelił gola i zanotował 3 asysty, te gazety mnie nigdy nie przekonają, zawsze tylko wybielają Real jaki to on nie jest doskonały nawet w meczach nic nie znaczących.

2

Illiara wystawił piłkę na nos Ronaldo.

0

Coś się stało? Mnie chwile nie było i nie wiem.

0

Straszna przepaść jest między Benzemą, a Ronaldo i Messim.

0

Nie można wyzywać rodziny, raz w szkole były takie przypadek że mój kolega wyzywał rodzinę mojego drugiego kolegi i dostał lanie, ktoś kto wyzywa czyjąś rodzinę zasługuje na nauczkę, wiec Pique jak dostanie 3 mecze zawieszenia lub 4 to niech się cieszy że został ulgowo potraktowany.

3

To wystarczy popatrzeć na Ramosa który jest teraz kapitanem, a przynajmniej na sezon łapie z 4 czerwone kartki, oraz wielokrotnie się bije na boisku, Pique nie jest kapitanem, a Ramos jest i daję taki przykład że pcha się w bójki i w szarpaniny. Kapitan nie powinien dać się prowokować.

0

Ciekawe jak mamy skorzystać z kupionych zawodników skoro mamy bana i nie możemy ich używać aż do Stycznia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?