3

Tylko potem się nie dziwicie że jest tyle usuniętych komentarzy na tej stronę, bo jak piszecie o jakiejś swojej przygodzie życia, bo adminów na prawdę to nie obchodzi.

0

Odkąd kiedy zmienił profilowe pisze same głupoty, kiedyś pisał mądrze, a teraz szkoda gadać.

3

Villa chyba karierę Reprezentacyjną zakończył, ale fakt przydałby się.

2

Turan w tym meczu robi co chcę, chyba Oranje rzeczywiście nie pojadą na Euro :)

1

http://www.futhead.com/16/players/394/fabio-coentrao/ Po tym co zobaczyłem to się chyba jednak przerzucę na PES, jak Contrao może mieć w statystykach 80 jak on zagrał chyba 15 meczów w tym sezonie, jeszcze mnie dobił Pique który ma tylko 85 i to po świetnym sezonie, a powinien mieć z 87.

5

To samo co panowie wyżej, PES mnie nie przekonuje niby mają fajną grafikę, a nie mają tyle licencji co FIFA, są takie kluby jak Londyn FC czyli Chelsea, denerwują mnie tylko staty zawodników taki Robben nie grał przez 3/4 sezonu, a ma skilla 90 czy Thiago Silva który obniżył loty, a ma skilla 88.

16

Zdecyduję się na Turcję i Holandię, chcę obejrzeć Ardę :)

2

Oplułem komputer ze śmiechu hahahahahhahahahahah :D

11

0

Jeszcze gadali że LOL LOL to dorosła osoba która pracuję, gdyby był dorosły i pracował to na pewno nie wrzucałby po 150 komentarzy dziennie.

to jest LOL LOL.

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

Środek pola był zdominowany przez Niemców, Kroos, Bastian i Ozil rządzili w środku pola, nie można dawać im z taką łatwością rozgrywać.

1

Naszej Reprezentacji by się przydał taki Kroos który świetnie rozgrywa, zresztą Niemcy powinni się cieszyć bo mieliśmy bardzo dobre sytuacje tylko nie potrafiliśmy ich wykorzystać.

0

Strasznie się boje o Olkowskiego jest 2 klasy gorszym PO niż Piszczek bez formy.

0

Mila wejdzie tak jak w 2014 i da nam remis, nie ma co narzekać nasi walczą jak się da to są prawdziwe chłopy najniższy zawodnik naszych mierzy chyba 173 i jest to Rybus, nie ma co narzekać Niemcom nie będzie łatwo w Irlandii.

8

Szukała i Mączyński to dwa najsłabsze punkty, Goetze zrobił z Szukałą co chciał, a Mączyński potrafi tylko podawać do obrońców.

5

Co porównujecie Higuaina do Lewandowskiego, jak Higuain miał piłkę na ziemi, a i tak uderzył z półtora metra obok, ale Lewy huknął z powietrza i Neuer ledwo to wybronił.

25

Tak, za 100 od razu.

0

Widać że mimo że odszedł to jest oddany po prostu taki zawodnik zasługuje na wielki szacunek. Co prawda przyznam krytykowałem go za niewykorzystywane sytuacje i za te durne uśmieszki zmarnowanych setkach, ale mimo że nie jest już naszym zawodnikiem, to myślę że cały czas ma Barcę w sercu i mu ufam że nie celebrowałby bramki gdyby przeciwko nam strzelił.

2

Ja mogę być Napastnikiem wykańczam sytuacje lepiej niż Igłajn.

0

Co za tematy :d

0

Korbel nie przesadzaj z 8 mln Euro dało by się załatwić, ale nasz zarząd woli go za parę lat oddać za Free.

2

Czy ja dobrze widzę że Adriano ma klauzule 90 mln Euro? To głupie ponieważ nikt za niego nawet 1/4 tej sumki nie da.

0

Piekielnie ciężki mecz czeka naszych rodaków z Niemcami, remis będzie bardzo dobrym wynikiem, z drugiej strony fajnie by było jakby Niemcy nie awansowali na to EURO, to byłby wielki pstryczek w nos dla Podolskiego który zapewniał że Niemcy awansują z pierwszego miejsca.

40

Barca to więcej niż klub, to wielka rodzina.

2

Ciekawe co się z nim stanie jak będzie nowy rok, kto w tedy będzie grał na prawej obronie? Będziemy mieć Douglasa, Roberto, Alvesa i Vidala kłopoty bogactwa.

6

Nie lubię jak ktoś wymyśla informację, podaj jakiegoś linka żeby mieć pewność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?