Tylko potem się nie dziwicie że jest tyle usuniętych komentarzy na tej stronę, bo jak piszecie o jakiejś swojej przygodzie życia, bo adminów na prawdę to nie obchodzi.
http://www.futhead.com/16/players/394/fabio-coentrao/ Po tym co zobaczyłem to się chyba jednak przerzucę na PES, jak Contrao może mieć w statystykach 80 jak on zagrał chyba 15 meczów w tym sezonie, jeszcze mnie dobił Pique który ma tylko 85 i to po świetnym sezonie, a powinien mieć z 87.
To samo co panowie wyżej, PES mnie nie przekonuje niby mają fajną grafikę, a nie mają tyle licencji co FIFA, są takie kluby jak Londyn FC czyli Chelsea, denerwują mnie tylko staty zawodników taki Robben nie grał przez 3/4 sezonu, a ma skilla 90 czy Thiago Silva który obniżył loty, a ma skilla 88.
Naszej Reprezentacji by się przydał taki Kroos który świetnie rozgrywa, zresztą Niemcy powinni się cieszyć bo mieliśmy bardzo dobre sytuacje tylko nie potrafiliśmy ich wykorzystać.
Mila wejdzie tak jak w 2014 i da nam remis, nie ma co narzekać nasi walczą jak się da to są prawdziwe chłopy najniższy zawodnik naszych mierzy chyba 173 i jest to Rybus, nie ma co narzekać Niemcom nie będzie łatwo w Irlandii.
Co porównujecie Higuaina do Lewandowskiego, jak Higuain miał piłkę na ziemi, a i tak uderzył z półtora metra obok, ale Lewy huknął z powietrza i Neuer ledwo to wybronił.
Widać że mimo że odszedł to jest oddany po prostu taki zawodnik zasługuje na wielki szacunek. Co prawda przyznam krytykowałem go za niewykorzystywane sytuacje i za te durne uśmieszki zmarnowanych setkach, ale mimo że nie jest już naszym zawodnikiem, to myślę że cały czas ma Barcę w sercu i mu ufam że nie celebrowałby bramki gdyby przeciwko nam strzelił.
Piekielnie ciężki mecz czeka naszych rodaków z Niemcami, remis będzie bardzo dobrym wynikiem, z drugiej strony fajnie by było jakby Niemcy nie awansowali na to EURO, to byłby wielki pstryczek w nos dla Podolskiego który zapewniał że Niemcy awansują z pierwszego miejsca.
Ciekawe co się z nim stanie jak będzie nowy rok, kto w tedy będzie grał na prawej obronie? Będziemy mieć Douglasa, Roberto, Alvesa i Vidala kłopoty bogactwa.
3
Tylko potem się nie dziwicie że jest tyle usuniętych komentarzy na tej stronę, bo jak piszecie o jakiejś swojej przygodzie życia, bo adminów na prawdę to nie obchodzi.
0
Odkąd kiedy zmienił profilowe pisze same głupoty, kiedyś pisał mądrze, a teraz szkoda gadać.
3
Villa chyba karierę Reprezentacyjną zakończył, ale fakt przydałby się.
2
Turan w tym meczu robi co chcę, chyba Oranje rzeczywiście nie pojadą na Euro :)
1
http://www.futhead.com/16/players/394/fabio-coentrao/ Po tym co zobaczyłem to się chyba jednak przerzucę na PES, jak Contrao może mieć w statystykach 80 jak on zagrał chyba 15 meczów w tym sezonie, jeszcze mnie dobił Pique który ma tylko 85 i to po świetnym sezonie, a powinien mieć z 87.
5
To samo co panowie wyżej, PES mnie nie przekonuje niby mają fajną grafikę, a nie mają tyle licencji co FIFA, są takie kluby jak Londyn FC czyli Chelsea, denerwują mnie tylko staty zawodników taki Robben nie grał przez 3/4 sezonu, a ma skilla 90 czy Thiago Silva który obniżył loty, a ma skilla 88.
16
Zdecyduję się na Turcję i Holandię, chcę obejrzeć Ardę :)
2
Oplułem komputer ze śmiechu hahahahahhahahahahah :D
11
http://sport.wp.pl/gid,17822999,kat,1041241,page,3,title,Messi-przed-Ronaldo-a-Lewandowski-Oto-najlepsi-pilkarze-w-FIFA-16,galeria.html To już jest przesada Thiago Silva nie zasłużył na takie wysokie staty.
0
Jeszcze gadali że LOL LOL to dorosła osoba która pracuję, gdyby był dorosły i pracował to na pewno nie wrzucałby po 150 komentarzy dziennie.
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
0
Środek pola był zdominowany przez Niemców, Kroos, Bastian i Ozil rządzili w środku pola, nie można dawać im z taką łatwością rozgrywać.
1
Naszej Reprezentacji by się przydał taki Kroos który świetnie rozgrywa, zresztą Niemcy powinni się cieszyć bo mieliśmy bardzo dobre sytuacje tylko nie potrafiliśmy ich wykorzystać.
0
Strasznie się boje o Olkowskiego jest 2 klasy gorszym PO niż Piszczek bez formy.
0
Mila wejdzie tak jak w 2014 i da nam remis, nie ma co narzekać nasi walczą jak się da to są prawdziwe chłopy najniższy zawodnik naszych mierzy chyba 173 i jest to Rybus, nie ma co narzekać Niemcom nie będzie łatwo w Irlandii.
8
Szukała i Mączyński to dwa najsłabsze punkty, Goetze zrobił z Szukałą co chciał, a Mączyński potrafi tylko podawać do obrońców.
5
Co porównujecie Higuaina do Lewandowskiego, jak Higuain miał piłkę na ziemi, a i tak uderzył z półtora metra obok, ale Lewy huknął z powietrza i Neuer ledwo to wybronił.
25
Tak, za 100 od razu.
0
Widać że mimo że odszedł to jest oddany po prostu taki zawodnik zasługuje na wielki szacunek. Co prawda przyznam krytykowałem go za niewykorzystywane sytuacje i za te durne uśmieszki zmarnowanych setkach, ale mimo że nie jest już naszym zawodnikiem, to myślę że cały czas ma Barcę w sercu i mu ufam że nie celebrowałby bramki gdyby przeciwko nam strzelił.
2
Ja mogę być Napastnikiem wykańczam sytuacje lepiej niż Igłajn.
0
Co za tematy :d
0
Korbel nie przesadzaj z 8 mln Euro dało by się załatwić, ale nasz zarząd woli go za parę lat oddać za Free.
2
Czy ja dobrze widzę że Adriano ma klauzule 90 mln Euro? To głupie ponieważ nikt za niego nawet 1/4 tej sumki nie da.
0
Piekielnie ciężki mecz czeka naszych rodaków z Niemcami, remis będzie bardzo dobrym wynikiem, z drugiej strony fajnie by było jakby Niemcy nie awansowali na to EURO, to byłby wielki pstryczek w nos dla Podolskiego który zapewniał że Niemcy awansują z pierwszego miejsca.
40
Barca to więcej niż klub, to wielka rodzina.
2
Ciekawe co się z nim stanie jak będzie nowy rok, kto w tedy będzie grał na prawej obronie? Będziemy mieć Douglasa, Roberto, Alvesa i Vidala kłopoty bogactwa.
6
Nie lubię jak ktoś wymyśla informację, podaj jakiegoś linka żeby mieć pewność.