0

Na klubowe MŚ podobno nie jedziemy.

0

Suarez był jednym piłkarzem który grał cały czas jemu też należy się odpoczynek, szczególnie z takim przeciwnikiem.

0

Real nadal myśli że ma najlepszą pomoc na świecie? :D

0

Sandro raczej będzie grać na szpicy Munir na PS, Neymar na LS i Messi na ŚPO, a Busi i Rakitic jak dwa pivoty tak to widzę, podsumowując będzie to formacja 4 2 3 1.

1

Wreszcie gra Sandro oby dzisiaj coś ustrzelił, Munir też niech strzeli, niech pokażą że są solidnymi zmiennikami.

0

To już pewny skład? Czo ten Lucho:D

1

Za dużo Brazylijany i Kokakabany, jakby to powiedział Nahorny.

0

Za Martino mnie ich styl denerwował szło się pochlastać.

1

Wciąż jesteś bez bana? Pisz tak dalej to go wyłapiesz prowokatorze.

0

Z tak grającą Celtą będzie nam naprawdę ciężko grać.

0

To już nawet nie jest śmieszne, to jest po prostu tragedia co ci sędziowie wyprawiają.

0

Ja też bym pamiętał jakbyś miała datę urodzin podaną :D

2

I tak mnie nie udobruchają jednym karnym, jak nas ogołocili z przynajmniej z 3 karnych w ostatnich kolejkach. Cały czas dostrzegam bardzo słabą pracę Hiszpańskich arbitrów.

5

Wątpliwe bo klasyki się rządzą swoimi prawami, zapowiadało się że Real w Marcu dostanie srogie lanie od nas, a tu było tylko 2-1.

7

On już nie ma tej szybkości i dryblingu, wolnych również już nie ma dobrych i nie próbuje strzałów z dystansu. Jedynie co mu pozostało to główka i wykańczanie akcji.

3

"Marcelo: Sędziowie? Każdy ma prawo pomylić się."

1

Nie miało prawa być gola piłka nie przeszła całym obwodem za linię.

0

Real już kilka spotkań w tym sezonie zagrał i tylko z Gijon nie było żadnych kontrowersji.

19

Jeśli Real z takim wielkim wsparciem sędziów nie wygra Ligi w tym sezonie to wyjdą na frajerów roku.

3

Granada sama sobie jest winna, mieć takie okazję i nie wykorzystać.

0

Jeśli rzeczywiście w Lidze Angielskiej tak surowo traktują nurków, to Ronaldo niech lepiej nie wraca do Manchesteru.

0

Mareczku wiesz że oglądam mecz i widać jak gra Granada, a to co pisałem to przed meczem bo myślałem że Real sobie łatwo poradzi, a ty szukasz chyba bana co?

4

Real z taką padaczką nie wywiezie nawet 1 punkcika z San Mames.

0

Granada o niebo lepsza niż w zeszłym sezonie.

18

Słowa Simeone się sprawdzają i to nie tylko w Lidze.

0

Szkoda tylko mi tego Kovacica, ale chyba wiedział na co się pisał przechodząc do Realu.

0

Mnie zdziwi jak oni wygrają z taką Granadą tylko 3-0, to jest taki słaby przeciwnik że 6-0 to formalność.

1

Co do Rakitica to zaliczył mocno przeciętne spotkanie, a nawet słabe, myślę że ta asysta mu podniosła ocenę bo by miał około 4, zero kreacji wszystko to podania do tyłu lub do najbliższego kolegi.

0

Rafinha zasłużył by mieć więcej niż 5 ponieważ nie wiadomo co by się stało gdyby go ten Ningolan nie skasował, możliwe że nawet był zaliczył jakieś kluczowe podanie lub zrobił by jakieś inne zagrożenie mógłby nawet po tym gol paść, co do decyzji Lucho żeby wszedł Mascherano to była głupia decyzja, ponieważ najlepiej było wpuścić kogoś z dwójki Sandro czy Munir.

2

No, raczej nie inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?