"Niektórzy powinni wyjść na dwór i się dotlenić jeśli przyznają ZP Ronaldo, gość oprócz meczów z Espanyolem gdzie strzelił 5 goli i z Szachtarem gdzie strzelił hat tricka nic nie pokazał i dzisiaj również nic nie trafi bo Malaga nie daję d**y jak Espanyol." Wykrakałem.
I tak Malaga dzielnie walczy, patrząc jak grał Espanyol taki jakiś Vackez czy jak mu tam jakiś no name wszedł w pole karne Espanyolu w jak masło i zagrał do kompletnie niekrytego Ronaldo.
Cris się chyba trochę po meczu z Bilbao wkurzył i coś powiedział Perezowi, a ten powiedział Benitezowi że mają grać z Malagą tylko na Ronaldo, tak to wygląda.
Bartra zagrał dzisiaj znowu dobrze i w nagrodę za to usiądzie z Leverkusen na ławce, a Pique kolejny słaby mecz i jest pewnie pewniakiem jeśli chodzi o mecz Leverkusen.
Niektórzy powinni wyjść na dwór i się dotlenić jeśli przyznają ZP Ronaldo, gość oprócz meczów z Espanyolem gdzie strzelił 5 goli i z Szachtarem gdzie strzelił hat tricka nic nie pokazał i dzisiaj również nic nie trafi bo Malaga nie daję d**y jak Espanyol.
0
Karma zawsze wraca, tyle karnych z d**y, a teraz zostali właśnie z karnego oskubani.
0
Coś nie mogę wejść na fioletową żeby się z nich pośmiać, co tam się dzieję?
4
To długo byli liderami ahhahahhaha jedną kolejkę.
9
"Niektórzy powinni wyjść na dwór i się dotlenić jeśli przyznają ZP Ronaldo, gość oprócz meczów z Espanyolem gdzie strzelił 5 goli i z Szachtarem gdzie strzelił hat tricka nic nie pokazał i dzisiaj również nic nie trafi bo Malaga nie daję d**y jak Espanyol." Wykrakałem.
0
0
I tak Malaga dzielnie walczy, patrząc jak grał Espanyol taki jakiś Vackez czy jak mu tam jakiś no name wszedł w pole karne Espanyolu w jak masło i zagrał do kompletnie niekrytego Ronaldo.
0
Cris się chyba trochę po meczu z Bilbao wkurzył i coś powiedział Perezowi, a ten powiedział Benitezowi że mają grać z Malagą tylko na Ronaldo, tak to wygląda.
1
Rasix powinien w nowym filmiku dorobić temu bramkarzowi Malagi dodatkowe ręce, bo to co wyczynia to niebywałe.
0
No już jest 71 minuta Real chyba zacznie grać nerwowo, bo przecież zostało im niewiele czasu, a ciągle 0-0.
1
Remisu raczej nie będzie Real za bardzo ich naciska.
1
Hahahahha ty dzisiaj wygrałeś tym komentarzem, ale racja nie ma co się śmiać to jest chore że obie drużyny, aż tak meczą kontuzję.
0
Z tego co widziałem to robił wszystko żeby Suarez nie strzelił Hat tricka i był trochę sfrustrowany bo próbował ciągnąć zespół, ale mu nie wychodziło.
0
Co miał zrobić przy bramce jak Pique zmienił całkowicie tor lotu piłki i to go zmyliło, nawet Neuer by tego nie obronił.
4
Chyba bez obrony sam Bartra tego nie ogarnie, widziałeś jaką kupę dzisiaj grał Pique?
0
Bartra zagrał dzisiaj znowu dobrze i w nagrodę za to usiądzie z Leverkusen na ławce, a Pique kolejny słaby mecz i jest pewnie pewniakiem jeśli chodzi o mecz Leverkusen.
1
Zbanowali 4 trollów, to więc już nie ma kto tam pisać głupot.
3
Real sobie poradził właśnie bez Ronaldo w Pucharze Króla z nami w 2014, to i my sobie poradzimy w GD bez Messiego.
0
Marzenie.
0
Chyba żartujesz?
0
Niektórzy powinni wyjść na dwór i się dotlenić jeśli przyznają ZP Ronaldo, gość oprócz meczów z Espanyolem gdzie strzelił 5 goli i z Szachtarem gdzie strzelił hat tricka nic nie pokazał i dzisiaj również nic nie trafi bo Malaga nie daję d**y jak Espanyol.
0
Gumbau, kto to jest?
2
Obrona nie istnieje kolejny słaby mecz Pique.
5
K***a ale to spieprzył Sandro.
0
Jakoś Neymar, Rakitic i Mathieu trafiali z wolnych.
2
No niestety, ale dobrze że strzelił.
0
Niech Suarez strzela wolnego.
0
Masche by jeszcze trafił.
1
Roberto zrobił w konia 3 zawodników, normalnie nie mogę w to uwierzyć :D
1
Ja bym wystawił na Leverkusen jednak Alvesa jako skrzydłowego, będzie z niego więcej pożytku niż z Munira, zresztą tak kiedyś go Guardiola wystawiał.
1
Ależ klepka Rakitic i Roberto, niczym Messi i Alves.