0

Karma zawsze wraca, tyle karnych z d**y, a teraz zostali właśnie z karnego oskubani.

0

Coś nie mogę wejść na fioletową żeby się z nich pośmiać, co tam się dzieję?

4

To długo byli liderami ahhahahhaha jedną kolejkę.

9

"Niektórzy powinni wyjść na dwór i się dotlenić jeśli przyznają ZP Ronaldo, gość oprócz meczów z Espanyolem gdzie strzelił 5 goli i z Szachtarem gdzie strzelił hat tricka nic nie pokazał i dzisiaj również nic nie trafi bo Malaga nie daję d**y jak Espanyol." Wykrakałem.

0

Żeby nie było tak jak kiedyś.

0

I tak Malaga dzielnie walczy, patrząc jak grał Espanyol taki jakiś Vackez czy jak mu tam jakiś no name wszedł w pole karne Espanyolu w jak masło i zagrał do kompletnie niekrytego Ronaldo.

0

Cris się chyba trochę po meczu z Bilbao wkurzył i coś powiedział Perezowi, a ten powiedział Benitezowi że mają grać z Malagą tylko na Ronaldo, tak to wygląda.

1

Rasix powinien w nowym filmiku dorobić temu bramkarzowi Malagi dodatkowe ręce, bo to co wyczynia to niebywałe.

0

No już jest 71 minuta Real chyba zacznie grać nerwowo, bo przecież zostało im niewiele czasu, a ciągle 0-0.

1

Remisu raczej nie będzie Real za bardzo ich naciska.

1

Hahahahha ty dzisiaj wygrałeś tym komentarzem, ale racja nie ma co się śmiać to jest chore że obie drużyny, aż tak meczą kontuzję.

0

Z tego co widziałem to robił wszystko żeby Suarez nie strzelił Hat tricka i był trochę sfrustrowany bo próbował ciągnąć zespół, ale mu nie wychodziło.

0

Co miał zrobić przy bramce jak Pique zmienił całkowicie tor lotu piłki i to go zmyliło, nawet Neuer by tego nie obronił.

4

Chyba bez obrony sam Bartra tego nie ogarnie, widziałeś jaką kupę dzisiaj grał Pique?

0

Bartra zagrał dzisiaj znowu dobrze i w nagrodę za to usiądzie z Leverkusen na ławce, a Pique kolejny słaby mecz i jest pewnie pewniakiem jeśli chodzi o mecz Leverkusen.

1

Zbanowali 4 trollów, to więc już nie ma kto tam pisać głupot.

3

Real sobie poradził właśnie bez Ronaldo w Pucharze Króla z nami w 2014, to i my sobie poradzimy w GD bez Messiego.

0

Marzenie.

0

Chyba żartujesz?

0

Niektórzy powinni wyjść na dwór i się dotlenić jeśli przyznają ZP Ronaldo, gość oprócz meczów z Espanyolem gdzie strzelił 5 goli i z Szachtarem gdzie strzelił hat tricka nic nie pokazał i dzisiaj również nic nie trafi bo Malaga nie daję d**y jak Espanyol.

0

Gumbau, kto to jest?

2

Obrona nie istnieje kolejny słaby mecz Pique.

5

K***a ale to spieprzył Sandro.

0

Jakoś Neymar, Rakitic i Mathieu trafiali z wolnych.

2

No niestety, ale dobrze że strzelił.

0

Niech Suarez strzela wolnego.

0

Masche by jeszcze trafił.

1

Roberto zrobił w konia 3 zawodników, normalnie nie mogę w to uwierzyć :D

1

Ja bym wystawił na Leverkusen jednak Alvesa jako skrzydłowego, będzie z niego więcej pożytku niż z Munira, zresztą tak kiedyś go Guardiola wystawiał.

1

Ależ klepka Rakitic i Roberto, niczym Messi i Alves.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?