0

Karny był taki że 20 innych sędziów by go nie odgwizdało i 20 innych by go odgwizdało, mógł być, ale nie musiał.

0

Obrońca jest potrzebny bardzo, niech Vermalen jak najszybciej się leczy i zajmuje miejsce Pique

1

Sandro i Suarez obijali poprzeczki nie zapominaj, no i okazja Suareza na początku meczu po dograniu piłki od Neymara trafił prosto w obrońców, a miał trochę czasu by lepiej uderzyć, Rakitic też dobrze dograł Suarezowi również to spartaczył, również 3 sytuacje miał Neymar i to w dość krótkim czasie.

0

To również dobrze mógł nie wystawiać Pique bo na razie gra gorzej niż Bartra + jest znacznie wolniejszy.

2

I niektórzy myśleli że przyjdzie Bravo za Ter Stegena i nic nie będzie wpadać przy tak nieogarniętej łatwej do przejścia obronie? Tutaj to by nawet Neuer nic nie poradził obrona całkowicie dała d**y.

0

Argumenty jakieś daj.

6

Lucho popełnił kluczowy błąd, dał grać Mathieu zamiast grać Bartrą który był w formie, chłopak gra świetne spotkanie z Las Palmas żeby potem 2 następne spotkania w nagrodę przesiedzieć na ławce, nie będę podważał trenera który wygrał w zeszłym sezonie tryplet, ale musi to ogarnąć.

5

Neymar to jeden z najlepszych na boisku hejtowanie go jest nie na miejscu, w pierwszej połowie kreował świetne okazję Suarezowi, a ten zamiast strzelać po długim słupki uderzał na pałę i trafił w obrońców, mnie najbardziej boli gra w obronie i skuteczność, Rakitic zagrał najlepsze spotkanie do tej pory w tym sezonie również wykreował Suarezowi okazję w pierwszej połowie w drugiej zgasł. Skuteczność Suareza zanikła wy krytykujecie Ronaldo bo wykańcza, a Suarez nawet tego nie robi.

5

Roberto pokazał więcej niż Alves przez cały ten sezon.

0

Pique musi się zapisać na jakieś ćwiczenia biegowe bo biega jakby miał przypięty do pleców fortepian, ciekawe jaki miałby czas na 60 m pewnie z 14 sekund.

0

Messi w 591 meczach strzelił 467 goli, za to Ronaldo w 753 meczach strzelił 501 goli. Co prawda Ronaldo ma niewielką przewagę nad Messim 34 goli, ale też rozegrał ponad 150 spotkań więcej niż Leo, na pewno gdyby mieli po równo rozegranych spotkań czyli te 753 mecze to by Messi go miażdżył, jak już biorą statystyki od przyjścia Ronaldo do RM to niech też wezmą od rozpoczęcia kariery.

0

Wątpliwe że Suarez chcę być przydupasem kogokolwiek ponieważ asystuję zarówno Neymarowi co Messiemu, tylko Brazylijczyk ma jakieś zastrzeżenia do Urugwajczyka i woli oddać strzał z 30 metrów byle tylko nie podać do Suareza, pamiętam jak mu w meczu z Las Palmas przeszkadzał w zdobyciu hat tricka.

1

Mamy Roberto, a on nas poprowadzi po zwycięstwo jest prawdziwym liderem drużyny co pokazał mecz z Leverkusen gdzie wszedł i wszystko się zmieniło, w moim komentarzu nie ma ironii, ja bym od niego zaczynał budowanie wyjściowej 11. Nie Suarez, nie Neymar lecz Roberto będzie nas ciągnąć podczas nieobecności Leo.

0

Ogólnie to chciałbym zobaczyć ustawienie dwóch cofniętych skrzydłowych z Alvesem i z Albą, oraz Bartrę na boisku, ale też bym chciał zobaczyć ustawienie tradycyjne 4 3 3 z Munirem bo ostatnio z Leverkusen grał dobrze. Sam nie wiem zostawię ten problem Lucho :)

46

Szacunek dla Cristiano za pobicie Raula, ale klasy i pokory takiej jakiej miał Hiszpan to Portugalczyk nigdy nie będzie mieć, bo jest chamski i arogancki oraz myśli tylko o golach nie o dobrze drużyny.

1

Destro niektórzy ludzie są jak chorągiewki na wietrze rozegra 3 mecze na wielkim poziomie i już ma dostać ZP za cały rok.

1

Ja bym zamienił Mascherano na Pique, ponieważ to Hiszpan patrząc na drugą połowę sezonu grał lepiej, a to już 2015 rok więc to on powinien zostać powołany, Mascherano grał dość słabo w drugiej połowie sezonu, lepszy był od Pique w pierwszej połowie sezonu.

10

Robben? To chyba jakiś żart, gość nie grał prawie cały ten rok.

0

Jestem ciekaw dlaczego tam jest Bale?

0

Ja tam nie wiem, wiem tylko że do mnie pisał i mi mówił, ale możliwe że ściemniał coś.

2

Za to Pedrorodriques dostał perma i chyba niezasłużonego.

10

Tylko że Maiconów jest dwóch ten jest młodszy i gra w Porto, tamten jest dawno po 30 grał w Interze, ale teraz gra w AS Roma, kto tu pisze jak nie ma pojęcia?

1

To by powchodziły jakieś łebki zrobiliby sobie po 20 kont i by zaczęli wszystkim minusować.

1

Tak tylko że od kogoś trzeba jakąś zabrać lekcje jak np w szkole cie nie było, a najbliższa osoba mieszka jakieś 3 czy 4 km :)

8

Snapy i Fejsbuki, powinni to dziadostwo zlikwidować ludzie o lajki się zabijają, wiem może trochę hipokryta bo sam mam FB, ale do tej pory żałuję że go mam.

0

Mata za tą wspaniałą asystę zasłużył, tylko jestem ciekaw od kiedy Maicon jest PO z tego co wiem to jest środkowym obrońcą, UEFA byle jak ustawia te grafiki.

2

Można twierdzić że Sevilla jest bez formy, ale pewnie w sobotę na nas zepną tyłki i zagrają jak wściekłe psy.

10

No, a FIFA to nie jest Mafia? :d

6

FIFE 16.

0

Jeśli miałeś Xboxa 360 to kup ONE, ponieważ ja tak samo zrobiłem, bo bym nie mógł się przyzwyczaić do konsoli PS4.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?