Gdybym popełnił błąd jacyś normalni użytkownicy by mnie poprawili widać że żadnego błędu nie popełniłem, ale to ty się uczepiłeś, powiedz mi kiedy Pedro w Barcelonie zagrał jakiś dobry finał? Tylko nie pisz o Wembley bo to było 4 lata temu.
Lucho wystawia najlepszy możliwy skład, moim zdaniem Rafa da nam więcej niż Pedro który w takich ważnych meczach gra jak pod peleryną niewidką, bynajmniej młodszy brat Thiago pokazywał dobry poziom w Ameryce.
Nie rozumiem pretensji niektórych użytkowników na wiadomość że Rafinha zagra w pierwszy składzie, to chyba dobrze że Enrique postawił na młodego wychowanka, zgadzam się co do jednego tekstu Ronaldo że wszystkim się nie da dogodzić.
"Lekarze obawiają się, że Neymar mógł zarazić innych piłkarzy Barcelony świnką, którą pewnie przywiózł z Brazylii. Symptomy po 2-3 tygodniach." Oby nie.
2
To co wyczynia Barca, to co wyczynia Messi, to jest normalnie niepojęte!!
0
Podobno mówią że Bóg nie istnieje, a ja Boga oglądam teraz w telewizji.
0
Lucho jako wuefista może przejść do Historii, tak pięknie chłopaki grają w ogóle nie dają szans Sevilli :D
1
Rafinha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Szkoda mi tylko Krychy.
0
Palpitacja serca 0_____0
0
Nie czuje braku Alby i Neymara.
1
Gdyby Ivan to wsadził to by było fajnie.
0
Nie pamiętam żeby ktokolwiek strzelił 2 bramki z wolnego i to w jednym meczu, klękajcie narody przed Messim.
0
Nie powiem ci bo nie wiem :D
0
No chodzi o to że już mamy 4 w całej Historii i piąty nadchodzi.
0
Gdybym popełnił błąd jacyś normalni użytkownicy by mnie poprawili widać że żadnego błędu nie popełniłem, ale to ty się uczepiłeś, powiedz mi kiedy Pedro w Barcelonie zagrał jakiś dobry finał? Tylko nie pisz o Wembley bo to było 4 lata temu.
0
Nagle pojawił się Fanboy Pedro.
4
Lucho wystawia najlepszy możliwy skład, moim zdaniem Rafa da nam więcej niż Pedro który w takich ważnych meczach gra jak pod peleryną niewidką, bynajmniej młodszy brat Thiago pokazywał dobry poziom w Ameryce.
3
Nie rozumiem pretensji niektórych użytkowników na wiadomość że Rafinha zagra w pierwszy składzie, to chyba dobrze że Enrique postawił na młodego wychowanka, zgadzam się co do jednego tekstu Ronaldo że wszystkim się nie da dogodzić.
0
Nwm nawet co te polecenia niektórym użytkownikom dają?
1
Nie będą ponieważ nie są zarejestrowani jako zawodnicy.
3
One nie będą zapisane na jego konto.
0
0
To apeluj do Majerr ponieważ on dał taką nazwę.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
"Lekarze obawiają się, że Neymar mógł zarazić innych piłkarzy Barcelony świnką, którą pewnie przywiózł z Brazylii. Symptomy po 2-3 tygodniach." Oby nie.
0
Powiem ci, nie zdziw się jak dostaniesz bana.
1
Z tym żeby było kilku dodatkowych administratorów.
0
Jeszcze niech redakcja rozpatrzy mój pomysł to będę zachwycony.
0
To sezonowcy pouciekają z tej strony, jak dzisiaj nie wygramy tego pucharu.
0
Znalazłem jeden błąd proszę to poprawić w 2011 Messi strzelił gola Porto, a nie w 2009 :)
0
W PK to raczej Samitiera nie dogoni, niech Kubale dogoni, to dopiero będzie osiągniecie.
0
Aktualnie w Stoke gra 3 byłych zawodników Barcelony, Muniesa, Afellay, Bojan.