2

To co wyczynia Barca, to co wyczynia Messi, to jest normalnie niepojęte!!

0

Podobno mówią że Bóg nie istnieje, a ja Boga oglądam teraz w telewizji.

0

Lucho jako wuefista może przejść do Historii, tak pięknie chłopaki grają w ogóle nie dają szans Sevilli :D

1

Rafinha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Szkoda mi tylko Krychy.

0

Palpitacja serca 0_____0

0

Nie czuje braku Alby i Neymara.

1

Gdyby Ivan to wsadził to by było fajnie.

0

Nie pamiętam żeby ktokolwiek strzelił 2 bramki z wolnego i to w jednym meczu, klękajcie narody przed Messim.

0

Nie powiem ci bo nie wiem :D

0

No chodzi o to że już mamy 4 w całej Historii i piąty nadchodzi.

0

Gdybym popełnił błąd jacyś normalni użytkownicy by mnie poprawili widać że żadnego błędu nie popełniłem, ale to ty się uczepiłeś, powiedz mi kiedy Pedro w Barcelonie zagrał jakiś dobry finał? Tylko nie pisz o Wembley bo to było 4 lata temu.

0

Nagle pojawił się Fanboy Pedro.

4

Lucho wystawia najlepszy możliwy skład, moim zdaniem Rafa da nam więcej niż Pedro który w takich ważnych meczach gra jak pod peleryną niewidką, bynajmniej młodszy brat Thiago pokazywał dobry poziom w Ameryce.

3

Nie rozumiem pretensji niektórych użytkowników na wiadomość że Rafinha zagra w pierwszy składzie, to chyba dobrze że Enrique postawił na młodego wychowanka, zgadzam się co do jednego tekstu Ronaldo że wszystkim się nie da dogodzić.

0

Nwm nawet co te polecenia niektórym użytkownikom dają?

1

Nie będą ponieważ nie są zarejestrowani jako zawodnicy.

3

One nie będą zapisane na jego konto.

0

Cały dzisiejszy trening.

0

To apeluj do Majerr ponieważ on dał taką nazwę.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

"Lekarze obawiają się, że Neymar mógł zarazić innych piłkarzy Barcelony świnką, którą pewnie przywiózł z Brazylii. Symptomy po 2-3 tygodniach." Oby nie.

0

Powiem ci, nie zdziw się jak dostaniesz bana.

1

Z tym żeby było kilku dodatkowych administratorów.

0

Jeszcze niech redakcja rozpatrzy mój pomysł to będę zachwycony.

0

To sezonowcy pouciekają z tej strony, jak dzisiaj nie wygramy tego pucharu.

0

Znalazłem jeden błąd proszę to poprawić w 2011 Messi strzelił gola Porto, a nie w 2009 :)

0

W PK to raczej Samitiera nie dogoni, niech Kubale dogoni, to dopiero będzie osiągniecie.

0

Aktualnie w Stoke gra 3 byłych zawodników Barcelony, Muniesa, Afellay, Bojan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?