United to niech lepiej kupi nowego napastnika bo sam Shrek nie pociągnie ataku, Depay niby młody i obiecujący, ale to jeszcze nie ten poziom, skład United rok temu był dobry pod względem nazwisk Di Maria, Falcao, Van Persie, a i tak grali słabiutko, a teraz już mają tylko Matę i Rooneya, to pewnie będą grać jeszcze słabiej.
Ja pisałem nie tylko ze Stingerem, ale i z wieloma innymi użytkownikami, ja przynajmniej potrafię przeprowadzić ciekawą konwersację, a ty tylko albo się czepiasz o wiek albo o miejsce zamieszkania.
On potrafi wymienić tylko mój wiek lub miejsce zamieszkania, taki gość nic mądrego na tej stronie nie napiszę, ty czasami napisałeś coś głupiego, ale już na pewno piszesz dużo mądrzejsze komentarze niż ten "Pan dorosły".
Ty nawet do 60 nie potrafisz policzyć, wszyscy się z cb śmieją, jak ty oglądasz 3 mecze w sezonie to jaką możesz mieć wiedzę? Uwierz mi ja oglądam praktycznie wszystkie mecze mojego klubu, więc przestań się napinać dzieciaku.
Fajnie by było bylibyśmy pierwszym zespołem który wygrał sextet i to 2 razy w Historii, a przypomnę że żadnemu zespołowi nie udało się raz wygrać, oprócz nas.
Ta, jeden z najlepszych trenerów, żartujesz prawda? Jak on trenował Barcelonę drugi raz to cię na świecie nie było i właśnie w tamtym okresie Barcelona grała słabo, więc nie gadaj że jest z jednym z najlepszych znam przynajmniej 7 trenerów lepszych od niego, do tego nie wygrał LM jako trener.
Iniesta nie ma już takiej formy jak dawniej i to nie przez taktykę bo Rakitic jest pomocnikiem do pary z Iniestą, a odnajduję się w taktyce Lucho jak ryba w wodzie, dla mnie Arda jest zawodnikiem lepszym bardziej by się odnalazł w systemie Lucho.
Van Gaal znowu popełnił kilka błędów, kupił starzejącego się Bastiana do pomocy który jest po trzydziestce i sprzedał może nie tak dobrego już Van Persiego, ale ciągle skutecznego, oraz szybko pozbył się Di Marie i nie chciał Falcao, mocno się osłabili.
Musimy okazać pokorę Sevilli to bardzo dobra drużyna która ma świetnych zawodników w tym jednego z najlepszych Polskich zawodników, nie może dojść do powtórki z 2006 roku mimo że w teraz jesteśmy o wiele silniejsi niż 9 lat temu ,bo w tamtym okresie byliśmy średniakami to nie można zlekceważyć przeciwnika który należy do czołówki w naszej lidze.
4
Z Bartry niestety już nic nie będzie.
0
Aha, a wiesz że on z Mółem miał konflikt?
0
Gdyby trafił do Bayernu to, to już by było tchórzostwo Bayernu i wykupywanie konkurencji.
1
No z taką grą to Leicester wygrałby z United.
3
United to niech lepiej kupi nowego napastnika bo sam Shrek nie pociągnie ataku, Depay niby młody i obiecujący, ale to jeszcze nie ten poziom, skład United rok temu był dobry pod względem nazwisk Di Maria, Falcao, Van Persie, a i tak grali słabiutko, a teraz już mają tylko Matę i Rooneya, to pewnie będą grać jeszcze słabiej.
5
Jakiego United ma farta, przyjdzie City, Chelsea i Arsenal nie będzie za ciekawie.
2
No czyli dzięki tobie ta strona pójdzie na dno, ale wątpliwe żeby Admini się posłuchali jednego pionka, jak tobie się nie podoba to nie komentuj.
7
Niech nas moderatorzy pobanują to ta strona będzie miała taki niski poziom jak Realmadrid.pl czy DevilPage.
2
Ale oni nawet połowy tej sumy co podałeś nie wydali w tym oknie.
0
Kurde, ale ten Eriksen niedokładnie podaję, już chyba 8 takich podań zaliczył.
1
Ja pisałem nie tylko ze Stingerem, ale i z wieloma innymi użytkownikami, ja przynajmniej potrafię przeprowadzić ciekawą konwersację, a ty tylko albo się czepiasz o wiek albo o miejsce zamieszkania.
1
On potrafi wymienić tylko mój wiek lub miejsce zamieszkania, taki gość nic mądrego na tej stronie nie napiszę, ty czasami napisałeś coś głupiego, ale już na pewno piszesz dużo mądrzejsze komentarze niż ten "Pan dorosły".
4
Twarowski to jeden z najlepszych komentatorów NC+ obok Wolskiego.
0
Ty nawet do 60 nie potrafisz policzyć, wszyscy się z cb śmieją, jak ty oglądasz 3 mecze w sezonie to jaką możesz mieć wiedzę? Uwierz mi ja oglądam praktycznie wszystkie mecze mojego klubu, więc przestań się napinać dzieciaku.
7
"Czy Barcelona kupi młodego Ronaldinho? Do walki wkroczyło United."
2
Oni tam poza Rooneyem i Matą nie mają nikim postraszyć.
0
Nie odpowiadam na komentarze 10 latków.
1
Tottenham gra,Manchester strzela.
0
Fajnie by było bylibyśmy pierwszym zespołem który wygrał sextet i to 2 razy w Historii, a przypomnę że żadnemu zespołowi nie udało się raz wygrać, oprócz nas.
0
Ta, jeden z najlepszych trenerów, żartujesz prawda? Jak on trenował Barcelonę drugi raz to cię na świecie nie było i właśnie w tamtym okresie Barcelona grała słabo, więc nie gadaj że jest z jednym z najlepszych znam przynajmniej 7 trenerów lepszych od niego, do tego nie wygrał LM jako trener.
0
Iniesta nie ma już takiej formy jak dawniej i to nie przez taktykę bo Rakitic jest pomocnikiem do pary z Iniestą, a odnajduję się w taktyce Lucho jak ryba w wodzie, dla mnie Arda jest zawodnikiem lepszym bardziej by się odnalazł w systemie Lucho.
0
Ta Liga jest 100 razy lepsza niż nasza Ekstraklapa.
1
To wiesz ile by w tedy Ronaldo rozegrał meczy w Lidzę? Z 10 lub 12 :D
1
Van Gaal znowu popełnił kilka błędów, kupił starzejącego się Bastiana do pomocy który jest po trzydziestce i sprzedał może nie tak dobrego już Van Persiego, ale ciągle skutecznego, oraz szybko pozbył się Di Marie i nie chciał Falcao, mocno się osłabili.
0
Musimy okazać pokorę Sevilli to bardzo dobra drużyna która ma świetnych zawodników w tym jednego z najlepszych Polskich zawodników, nie może dojść do powtórki z 2006 roku mimo że w teraz jesteśmy o wiele silniejsi niż 9 lat temu ,bo w tamtym okresie byliśmy średniakami to nie można zlekceważyć przeciwnika który należy do czołówki w naszej lidze.
0
Przecież mówiłem już że Iniesta i Messi przegonią Xaviego i to już w tym miesiącu.
0
Trzymam nogi w wiaderku z lodowatą wodą może to jakoś pomoże, pewnie za 15 lub 20 lat w Polsce będzie jak w Afryce, co roku jest coraz cieplej.
0
Może jak mi się poszczęści to i też będę 2 raz w życiu na Camp Nou.
2
Użytkownik roku, proszę cie to nawet nie jest śmieszne.
1
Spoko, może załatwię u wujka Platiniego jakieś United lub Leverkusen.