Oglądał ktoś dzisiaj derby Manchesteru? Nudne jak flaki w oleju były, nie tego się spodziewałem po takiej randze meczu, to był raczej nie hicior tylko kicior.
Aha, czyli składanie niemoralnych propozycji jak w ostatnim GD jest dobre, łapanie się za jajka jak Ronaldo i mówienie do sędziego "Ty tak lubisz" to jest już dobre?
Ronaldo nazwał sędziego w GD w sezonie 13/14 cytuje: "Jesteś kawałkiem gówna". Dostał tylko za to żółtą kartkę, widać że są równi i równiejsi zresztą to nie pierwszy taki argument że są równi i równiejsi.
Ludzie po co komentujecie tutaj jakiekolwiek mecze czy gadacie tutaj jakieś pierdoły, od tego jest La Rambla, potem się nie dziwicie że tutaj jest tyle usuniętych komentarzy.
Jak on gra 2 spotkania na sezon to po co nam taki bramkarz? Do tego się u nas marnuję. Już lepiej mieć dwóch niż trzech golkiperów. Po sezonie pewnie odejdzie Masip, Adriano, Mathieu tak coś przeczuwam.
Jeśli ma kontuzję biodra to niech przejdzie operację, a jak gra słabo to szuka wymówki i mu się uruchamia syndrom Ronaldo i Fabregasa jednego boli kolano, drugi żali się że gra z przepukliną.
Ja tam w nic nie uwierzę dopóki sam Messi się nie wypowie że chcę odejść, to są tylko plotki jakieś. Poza tym nie wiem czy nawet którykolwiek klub zapłaci minimalnie 250 mln Euro za Messiego.
Największy minus La Rambla to właśnie jest to że można tutaj dyskutować o wszystkim, niestety również o polityce, a to powoduje kłótnie między użytkownikami, jedni głosują za Lewicą, inni za PiS, Korwinem i Kukizem lub za Nowoczesną każdy ma inne poglądy polityczne, to właśnie prowadzi do sprzeczek.
Wracając do wczorajszego meczu to Ronaldo sobie przy tym młodym ciemnoskórym PO nie pograł, zresztą zatrzymać Ronaldo to już praktycznie nie jest sztuka, bo on to już nawet dryblingu nie ma tylko macha tymi nogami w koło piłki, a i tak z tego pożytku żadnego.
Rok póżniej sędzia nas okradł z bramki Bojana i uznał gol ze spalonego dla Interu więc my też zostaliśmy pokrzywdzeni, w 2010 powinniśmy wygrać, a 2009 nie.
0
Choć można się spodziewać że teraz Kaczyński pójdzie na Ruskich z ciupagą, tak na prawdę PIS to tylko mniejsze zło niż PO.
2
Nie wypowiadam się zwykle o polityce, ale powiem tylko że lepiej PIS niż PO.
0
Miałem nadzieję na coś lepszego, grają tam tacy techniczni zawodnicy jak De Bruyne, Sterling, Schweinsteiger, Herrera, a zero techniki.
0
Oglądał ktoś dzisiaj derby Manchesteru? Nudne jak flaki w oleju były, nie tego się spodziewałem po takiej randze meczu, to był raczej nie hicior tylko kicior.
0
Chłopie wiesz że jeszcze trwa cisza wyborcza?
0
I dobrze że Neymar zaczyna wreszcie współpracować z Suarezem, tego właśnie brakowało w poprzednim sezonie.
0
Pique powinien posiedzieć 4 mecze z rzędu na trybunach czy na ławie tak jak to było w zeszłym sezonie, to może się ogarnie.
0
Mi się w 15 udało Robina Van Persiego wcisnąć z 88 do 92, a miał 32 lata.
2
Eibar to nie ten poziom co Celta, nie można do tego meczu podchodzić z posranym portkami, trzeba z takim przeciwnikiem wygrać jak najwięcej.
10
Mów za siebie, ja oglądam.
5
Aha, czyli składanie niemoralnych propozycji jak w ostatnim GD jest dobre, łapanie się za jajka jak Ronaldo i mówienie do sędziego "Ty tak lubisz" to jest już dobre?
4
Ronaldo nazwał sędziego w GD w sezonie 13/14 cytuje: "Jesteś kawałkiem gówna". Dostał tylko za to żółtą kartkę, widać że są równi i równiejsi zresztą to nie pierwszy taki argument że są równi i równiejsi.
5
Ludzie po co komentujecie tutaj jakiekolwiek mecze czy gadacie tutaj jakieś pierdoły, od tego jest La Rambla, potem się nie dziwicie że tutaj jest tyle usuniętych komentarzy.
2
Widzę że tu wchodzą HD i się mądrzą zapomnieli chyba że my swój mecz gramy jutro i znowu będziemy po równo w punktach.
1
Próbował podać, a podał to różnica.
0
Chciałbym duet Bartra-Verma, a pewnie zobaczę Mathieu-Verma.
6
Jak on gra 2 spotkania na sezon to po co nam taki bramkarz? Do tego się u nas marnuję. Już lepiej mieć dwóch niż trzech golkiperów. Po sezonie pewnie odejdzie Masip, Adriano, Mathieu tak coś przeczuwam.
1
To chyba o Ronaldo mówisz, na pewno nie o Lewym, ten opis idealnie pasuje do CR.
0
Jeśli ma kontuzję biodra to niech przejdzie operację, a jak gra słabo to szuka wymówki i mu się uruchamia syndrom Ronaldo i Fabregasa jednego boli kolano, drugi żali się że gra z przepukliną.
0
Ja bym widział Grimaldo lub Gaye z Valencii.
0
Ja tam w nic nie uwierzę dopóki sam Messi się nie wypowie że chcę odejść, to są tylko plotki jakieś. Poza tym nie wiem czy nawet którykolwiek klub zapłaci minimalnie 250 mln Euro za Messiego.
1
Kahn, Roberto Carlos, Puyol, Maldini, Cafu, Lothar Matthäus, Xavi, Zidane, Ronaldo, Bergkamp, Messi.
Chodzi o tego prawdziwego Ronaldo z Brazylii.
0
"Tylko 65 godzin odpoczynku" Marca i te jej teorie spiskowe.
4
Największy minus La Rambla to właśnie jest to że można tutaj dyskutować o wszystkim, niestety również o polityce, a to powoduje kłótnie między użytkownikami, jedni głosują za Lewicą, inni za PiS, Korwinem i Kukizem lub za Nowoczesną każdy ma inne poglądy polityczne, to właśnie prowadzi do sprzeczek.
11
Minimalnie Ronaldo był gorszy od Messiego jak był w życiowej formie, teraz jest o co najmniej o klasę gorszym zawodnikiem.
2
A mówiłem że Urban odrodzi Lech i że jest lepszym trenerem niż Skorża.
7
Po lewej matka, a po prawej córka. Jakoś mi się nie chcę wierzyć że to ta sama osoba.
11
Wracając do wczorajszego meczu to Ronaldo sobie przy tym młodym ciemnoskórym PO nie pograł, zresztą zatrzymać Ronaldo to już praktycznie nie jest sztuka, bo on to już nawet dryblingu nie ma tylko macha tymi nogami w koło piłki, a i tak z tego pożytku żadnego.
0
Czyli Realowi znowu się upiecze.
0
Rok póżniej sędzia nas okradł z bramki Bojana i uznał gol ze spalonego dla Interu więc my też zostaliśmy pokrzywdzeni, w 2010 powinniśmy wygrać, a 2009 nie.