0

Cały Gucio :D

6

Brak ławki rezerwowych był widoczny, nie było na ławce nikogo kto mógłby postraszyć Nietoperzy.

1

Mestalla to ulubiony stadion Messiego, on tam chyba ustrzelił nawet hat tricka w słabym jak na niego sezonie 2013 2014.

1

Pechowe pomarańczowe koszulki :(

0

Sorry nie oglądam meczu, podobno pisało że ma nie grać jeszcze z Chelsea :)

5

Ronaldo mnie dzisiaj po prostu w****ł jak można mieć pretensję po golu kolegi? Dla mnie jest to chore, jak on strzela to jest wszystko w porządku, a jak ktoś inny to już jest obrażoną panienkę struga.

0

Lewy się chyba zawiesił 3 mecz w Bundeslidze bez gola.

0

To nie ta pozycja, od tego zacznijmy, to ja mówię że Pique jest lepszy niż Vidal.

0

Nie mówiłbym że Ronaldo dzisiaj nic nie strzeli, hat trick to będzie minimalnie, on strzelił już Getafe 18 goli w 10 meczach.

2

Nie nastawiam się na to że Real straci punkty na pewno nie z Getafe czy z Espanyolem, wiadomo z jakiś powodów, pytanie ile ich strzeli 4 lub więcej, za to my walczymy na bardzo trudnym terenie jakim jest Mestalla i musimy wygrać.

3

I co taki Ramos może zrobić? Gość jest śmieszny nie dość że jest na boisku jest gburem i gra brutalnie, to jeszcze się czepia jakiś głupich żartów.

1

0

Real to Real, w zeszłym sezonie cieniowali, a dotarli do Półfinału LM.

0

Dziękuje za zapytanie o stan zdrowia, ja się dobrze czuję, a ty?

1

Teraz trzeba być podwójnie zmotywowany by zdobyć tryplet, Real już nam w Pucharze Króla nie zaszkodzi, w lidze sytuacja wygląda jak wygląda mamy 6 pkt, ale Real dalej jest naszym rywalem również nam Atletico może zaszkodzić, możemy się spotkać również z Realem w LM, choć wątpliwe żebyśmy się z nimi spotkali w 1/8 czy nawet w Ćwierćfinale, pewnie gdzieś w Półfinale czy w może w Finale.

1

A, sam piszesz o nich

0

Oni chyba nigdy nie zdobędą trypletu.

0

Czyli Real znowu nie ma szans zdobyć trypletu?

0

Dlaczego wszyscy zaczęli się znęcać nad biednym Munirem, chyba dalej mu nie potrafią wybaczyć tych 3 setek z Realem.

2

W lidze Angielskiej miałby jeszcze łatwiej tam to obrońcy to drewna i jest więcej miejsca i mógłby spokojnie biegać na prawym skrzydle. Messi jest dość szybki i ma świetną technikę na pewno by sobie poradził w Anglii.

0

"Butragueño: Real Madryt nigdy się nie kompromituje." Jedyne możliwe uzasadnienie.

4

To fajnie mam nadzieję że pograją na tych Mistrzostwach coś.

0

Legia dostała karę, to Real też dostanie karę, no chyba że są równi i równiejsi.

1

Nawet nie wiedziałem że jesteś dziewczyną, to powiem ci że masz dużą wiedzę o piłce jak na dziewczynę pierwszy raz się spotkałem z dziewczyną o takiej dużej wiedzy o piłce nożnej na tej stronie, bo już czytałem twoje komentarze i miałem wrażenie że jesteś chłopakiem :D

0

Każdy ma inny gust, tobie się podobają Ruskie innym rudę lub brunetki.

0

Oczywiście że Shakira ma prawie 40 lat, a dalej wygląda świetnie, Irina i Antonella mi jakąś nie przypadają do gustu, obie jakieś sztuczne, zresztą to mój typ o gustach się nie dyskutuję.

1

Cała Brazylia głosuję na Neymara? To mnie akurat nie zaskoczyło, podobnie jak to że cała Portugalia głosuję na Ronaldo. Tylko mi nie mów że Polska głosuję na Ronaldo.

0

I pomyśleć że od 20 lat nie ma żadnego Polskiego klubu w LM, ciekawe jakby Nawałka byłby trenerem takiego Lecha lub Wisły, a składzie miałby naszą Polską kadrę, ciekawe czy Polski klub zagrał by wtedy w LM.

2

Taka prawda że można pogrzebać w komentarzach, w tych osobach co teraz Lucho wychwalają i zobaczyć co pisali o nim rok temu czyli gdzieś w Listopadzie, Grudniu czy Styczniu.

0

Trochę mnie zaczął denerwować tylko z tym że nie stawiał na Bartrę, ale ogólnie jako jeden z nielicznych na tej stronie uważałem że trzeba oceniać trenera po sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?