10

Załamać się idzie to jest poziom krawężnika, co ten użytkownik napisał.

18

Lewy i te jego typy hahahah, co za koleś, a miałem taką dobrą opinie o nim.

1

Wydaję mi się że dla Ronaldo to jedyne trofea jakie może dostać to Pichichi i ZB choć nawet tego może już nie dostać bo na razie to Neymar go gniecie w La Liga pod względem ilości bramek i Brazylijczyk ma szansę na Pichichi i w Europie jest Lewandowski czy Abamyang którzy mają więcej bramek niż on z szansą na ZB, na ZP w ogóle nie zasłużył bo on nie jest decydującym piłkarzem tylko strzela bramki ogórkom, jak drużyna gra słabo to Ronaldo nie istnieje, a ZP to nagroda Fair play na co Cris już kompletnie nie zasłużył bo bił się z piłkarzami jak z Cordobą czy pokazywał poziom krawężnika składając w GD niemoralne propozycję Lahozowi.

6

Naciskasz opcję zaczep i kogoś zaczepiasz, głupia zabawa, ogólnie FB to strata czasu mam go po to żeby z kimś popisać, w ogóle to FB to zło ludzie się zabijają o te kciuki.

3

Wstyd to mi jest teraz za rodaków, co wpychali Lewandowskiego do tej trójki po świetnym 1,5 miesiąca, nawet kibice Realu wiedzą kto wygra ZP.

0

Marca to mało wiarygodne i słabe żródło, ale AS to już kompletnie dno totalne.

2

Myślę że Real może stracić punkty.

0

Kto by pomyślał że Neymar będzie mieć lepsze statystyki niż Ronaldo który od 5 lat ma statystyki nieziemskie, Neymar w 12 meczach w lidze strzelił 14 goli, na razie Ronaldo rozegrał w lidze 12 meczów i strzelił 8 goli, myślę że Neymar mu może jeszcze bardziej odskoczyć w golach, warto też zauważyć komu Ronaldo strzelał, a komu Neymar. Brazylijczyk strzelał samym dobrym drużynom jak Atletico, Real, Sevilla, Celta czy Villarreal, a Ronaldo z mocarzy La Liga strzelił tylko gola Celcie. Ronaldo dzisiaj swój mecz zagra i może znowu mecz zakończyć bez gola, tym lepiej dla Neymara który będzie coraz bliżej Pichichi.

1

Porównałem statystyki 5 czołowych snajperów wszystkie gole i mecze rozegrane od początku kariery w klubie. Luis Suarez 385 mecze, 247 goli. Benzema 424 mecze, 197 goli. Aguero 416 mecze, 219 goli. Ibra 592 mecze, 334 goli, Lewy 371 mecze, 210 goli. Lewandowski ma całkiem dobre statystyki lepsze niż Benzema od którego rozegrał jakieś 50 mniej meczów czy Aguero do którego mu brakuje 9 goli, a ma rozegrane ponad 40 meczów mniej. Ibra ma najwięcej goli, ale rozegrał 207 meczów więcej niż Suarez, Luisowi brakuje do Ibry jakieś 87 goli, myślę że pobije Szweda.

0

Tabela znikła na fioletowej tradycyjnie :D

7

No wreszcie jest ten skrót, ten Rasix to geniusz to jednak geniusz.

0

Cieszy mnie to że Neymar zaczął współpracować z Suarezem, w zeszłym sezonie tego nie było, a dzięki temu te fantastyczne trio może być jeszcze lepsze niż w zeszłym sezonie.

2

Na razie to żaden Pogba czy Veratti nie wchodzą w grę, a co dopiero jak przyjdzie Turan. Roberto, Rafinha i Alen to przyszłość Barcy.

0

U BBC jest tak, jeśli Ronaldo nie zdobędzie bramki to nie będzie szczęśliwy i będzie się wściekał na Bejla i Benzeme.

0

Pewnie Real będzie chciał kupić tego Vardego.

0

Żona Suareza najlepsza, dałbym ją na równi z Shakirą.

4

"Obrońcy: Pepe, Nacho, Carvajal, Arbeloa i Danilo." Obrońcy powołani na Eibar, chyba rzeczywiście Eibar może nawet myśleć o zwycięstwie.

0

Lewy coś się zawiesił kolejny mecz bez gola, za to Muller znowu strzelił specyficzny zawodnik nie ma dryblingu czy szybkości lub jakiejś super techniki, ale piłka go szuka.

1

Jest jeszcze młody niech się wyszaleję, bo potem nie będzie odwrotu.

0

Alves rozegrał najlepszy mecz w sezonie.

1

Pewne zwycięstwo 4-0 i Neymar pozostaje królem strzelców.

2

Już nie jest taki młody gość ma 25 lat, młody by był jakby miał 20/23 lata.

0

Nie będą robić takich cieszynek jak Bale strzeli, a Ronaldo nie, to jest pewne na 100%.

0

Już się pozbierali po tych ostatnich porażkach z Sevillą i z nami, piszą że wygrają z Eibar 0-4 lub więcej.

2

Bravo Alves Pique Verma Alba Busquets Rakitic Iniesta MSN, szkoda tylko że Roberto jest kontuzjowany bo chciałbym jego za Rakitica.

0

Barca jest w takim gazie że zapomniałem że jeszcze mamy Ardę i Vidala, ale w sumie nie spodziewałem się że będziemy mieli taką przewagę nad Realem, bardziej myślałem że to my będziemy musieli ich gonić.

3

Komentarz usunięty

13

Próbowałeś mnie pocisnąć? Postaraj się bardziej bo coś ci nie wychodzi.

8

http://www.transfermarkt.pl/sergi-roberto/profil/spieler/85370 Wreszcie cena Roberto z 8 mln Euro podskoczyła do 15, oby dalej zaliczał taki progres.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?