0

Roberto za Rakitica i będzie tylko lepiej, Ivan nie gra żle, ale jest w cieniu Iniesty i Busquetsa.

0

Busquets, Iniesta i Alves.

1

Brak tego trzeciego wielkiego napastnika jest widoczny, Sandro czy Munir to są co najmniej 4 półki niżej niż Neymar.

3

3-0 dla Deportivo to najmniejszy wymiar kary.

2

Sandro o wiele lepiej wypadł z Leverkusen niż Munir.

18

Te statystyki to kłamstwo Messi pokonał Curtoisa w sezonie 2011 2012 4 razy, w sezonie 2012 2013 2 razy.

4

Myślę że na Finał LM będzie gotowy w 100%.

5

Nareszcie nasz Crack Sergi Roberto zagra, już się nie mogłem doczekać aż wróci na listę.

35

Oplułem monitor, dzięki redakcjo.

0

Mnie obojętne kogo Barca wylosuje i tak zagra w Ćwierćfinale, Barca z każdym sobie poradzi, ale łatwiej by było z Gent lub Dynamo niż Juve lub PSG.

5

Już jak się spełni ten finał z 2016 roku, to będę jak w niebie.

0

Najlepsza to zawodowiec lub klasa światowa, możesz też jechać jak ja na Legendarnym, ale trudno jest bardzo grać na takim poziomie.

0

Hahhahah Pique nie ma czego mu zazdrościć, chyba że chłopaka.

1

Dobra zaobserwowałem cię.

0

Jaką masz nazwę? to cię zaobserwuję, bo też mam twitera.

1

Chyba tylko 10-12 letni kibice myśleli że pykniemy Valencie 0-3 lub wyżej i to na ich stadionie.

0

Bana darmowego za multikonto, MikiMessi wiem że to ty.

0

Kibice Realu się na razie mogą cieszyć tylko z naszych wpadek, zapomnieli że ich za tydzień czeka trudny mecz na El Madrigal.

22

Ramos w Klasyku powinien w pierwszej połowie obejrzeć czerwoną kartkę, tak grał chamsko i ostro, najlepszy ŚO La Liga? Myślę że Klasyk pokazał jaki jest dobry.

14

Komentarz usunięty

3

Nasz Pistolet podtrzymał passę gola na mecz, to już 7 mecz z rzędu w lidze kiedy Suarez strzela minimalnie 1 gola, w tych 7 meczach strzelił 10 goli.

0

Cały Gucio :D

6

Brak ławki rezerwowych był widoczny, nie było na ławce nikogo kto mógłby postraszyć Nietoperzy.

1

Mestalla to ulubiony stadion Messiego, on tam chyba ustrzelił nawet hat tricka w słabym jak na niego sezonie 2013 2014.

1

Pechowe pomarańczowe koszulki :(

0

Sorry nie oglądam meczu, podobno pisało że ma nie grać jeszcze z Chelsea :)

5

Ronaldo mnie dzisiaj po prostu w****ł jak można mieć pretensję po golu kolegi? Dla mnie jest to chore, jak on strzela to jest wszystko w porządku, a jak ktoś inny to już jest obrażoną panienkę struga.

0

Lewy się chyba zawiesił 3 mecz w Bundeslidze bez gola.

0

To nie ta pozycja, od tego zacznijmy, to ja mówię że Pique jest lepszy niż Vidal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?