Ramos w Klasyku powinien w pierwszej połowie obejrzeć czerwoną kartkę, tak grał chamsko i ostro, najlepszy ŚO La Liga? Myślę że Klasyk pokazał jaki jest dobry.
Ronaldo mnie dzisiaj po prostu w****ł jak można mieć pretensję po golu kolegi? Dla mnie jest to chore, jak on strzela to jest wszystko w porządku, a jak ktoś inny to już jest obrażoną panienkę struga.
0
Roberto za Rakitica i będzie tylko lepiej, Ivan nie gra żle, ale jest w cieniu Iniesty i Busquetsa.
0
Busquets, Iniesta i Alves.
1
Brak tego trzeciego wielkiego napastnika jest widoczny, Sandro czy Munir to są co najmniej 4 półki niżej niż Neymar.
3
3-0 dla Deportivo to najmniejszy wymiar kary.
2
Sandro o wiele lepiej wypadł z Leverkusen niż Munir.
11
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=526191964223608&set=p.526191964223608&type=3&theater Znalazłem świetny obrazek na FB.
18
Te statystyki to kłamstwo Messi pokonał Curtoisa w sezonie 2011 2012 4 razy, w sezonie 2012 2013 2 razy.
4
Myślę że na Finał LM będzie gotowy w 100%.
5
Nareszcie nasz Crack Sergi Roberto zagra, już się nie mogłem doczekać aż wróci na listę.
35
Oplułem monitor, dzięki redakcjo.
0
Mnie obojętne kogo Barca wylosuje i tak zagra w Ćwierćfinale, Barca z każdym sobie poradzi, ale łatwiej by było z Gent lub Dynamo niż Juve lub PSG.
5
Już jak się spełni ten finał z 2016 roku, to będę jak w niebie.
0
Najlepsza to zawodowiec lub klasa światowa, możesz też jechać jak ja na Legendarnym, ale trudno jest bardzo grać na takim poziomie.
0
Hahhahah Pique nie ma czego mu zazdrościć, chyba że chłopaka.
1
Dobra zaobserwowałem cię.
0
Jaką masz nazwę? to cię zaobserwuję, bo też mam twitera.
1
Chyba tylko 10-12 letni kibice myśleli że pykniemy Valencie 0-3 lub wyżej i to na ich stadionie.
0
Bana darmowego za multikonto, MikiMessi wiem że to ty.
0
Kibice Realu się na razie mogą cieszyć tylko z naszych wpadek, zapomnieli że ich za tydzień czeka trudny mecz na El Madrigal.
22
Ramos w Klasyku powinien w pierwszej połowie obejrzeć czerwoną kartkę, tak grał chamsko i ostro, najlepszy ŚO La Liga? Myślę że Klasyk pokazał jaki jest dobry.
14
Komentarz usunięty
3
Nasz Pistolet podtrzymał passę gola na mecz, to już 7 mecz z rzędu w lidze kiedy Suarez strzela minimalnie 1 gola, w tych 7 meczach strzelił 10 goli.
0
Cały Gucio :D
6
Brak ławki rezerwowych był widoczny, nie było na ławce nikogo kto mógłby postraszyć Nietoperzy.
1
Mestalla to ulubiony stadion Messiego, on tam chyba ustrzelił nawet hat tricka w słabym jak na niego sezonie 2013 2014.
1
Pechowe pomarańczowe koszulki :(
0
Sorry nie oglądam meczu, podobno pisało że ma nie grać jeszcze z Chelsea :)
5
Ronaldo mnie dzisiaj po prostu w****ł jak można mieć pretensję po golu kolegi? Dla mnie jest to chore, jak on strzela to jest wszystko w porządku, a jak ktoś inny to już jest obrażoną panienkę struga.
0
Lewy się chyba zawiesił 3 mecz w Bundeslidze bez gola.
0
To nie ta pozycja, od tego zacznijmy, to ja mówię że Pique jest lepszy niż Vidal.