La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1720 Culés

4

Dobrze by było wprowadzić opcję,aby zablokować innego użytkownika,tak aby on nie widział moich komentarzy,a ja jego i nie mógł odpowiadać na moje komentarze.

4

@ViscaBarca123 Przecież jest opcja ignoruj komentarze, wg mnie to wystarczy;)

1

@xwiktoriax Twoje zdanie sie nie liczy :D zart :D :*

3

@ViscaBarca123 Przecież masz opcje ignoruj komentarze danego użytkownika. Kliknij na to i powinno wystarczyc:)

0

@xwiktoriax Ale komentarze widać i dany użytkownik nadal może odpowiadać na moje komentarze,

konto usunięte

3

@ViscaBarca123 Dawałem taką propozycję, ale otrzymałem odpowiedź, że jest to niemożliwe.

A ta opcja, która jest teraz nic nie daje.

1

@kuba1624 Cicho głupku:D.

7

@ViscaBarca123 Zresztą po co wdajesz się w takie bezsensowne dyskusje. Olej to jak ja. Już kilku pisało w podobny sposób do mnie i nie odpowiedziałem na żaden hejt. Daj sobie spokój mowie Ci:)

0

@xwiktoriax Jak Ty do mnie mowisz ?!:D Wgl zyjesz i masz neta to chyba nie bylo tak zle xD

0

@Piotr,1985 Popieram.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Dobra nie przejmuj sie,juz Ci to mowilem wczesniej ze odwalasz kawal porzadnej roboty,nawet jezeli uzywasz kopiuj-wklej to zapdajesz statystyki ktorych bym w zyciu nie znalazl,takze oby tak dalej !!!

0

@kuba1624 Taa, telefon został, z laptopem się pożegnałam..:D

2

@Piotr,1985 Po prostu czasami mnie takie coś bardzo wkurza,ale masz rację powinien to olewać. :))

2

@xwiktoriax Jakaś kara musi być za złe oceny w szkole :D

1

@ViscaBarca123 Ja Cię rozumiem, ale tylko dajesz pretekst kolejnym hejterom do dalszych dyskusji. Raz czy dwa napiszą, nie odpowiesz i dadzą sobie spokój:)

0

@xwiktoriax Hahaha to ladnie musialas przeskrobac:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?