0

To będziesz z nim musiał iść do weterynarza, ale on chyba ci powie to samo co ja :)

0

O pc.

0

Mój kot warzył 10 kg udało mi się go odchudzić do 7, choć nawet te 7 kg to było za dużo jak na niego, po prostu mniej mu dawałem jeść i przyszły efekty. Próbowałem z nim wychodzić na spacery, ale efektów nie było bo zdążył się w domu najeść, więc zacząłem mu mniej jedzenia dawać.

0

Dzięki za pomoc.

0

Dlaczego jak wchodzę na stronę główną wyświetla mi się mobilna strona? Co mogę zrobić żeby mi się przestała wyświetlać.

2

Mam tak samo nie lubię klubów bez wartości co mają sztamę z jednym klubem i oddają punkty bez walki, dla mnie to co robi Espanyol i Getafe jest niesprawiedliwe, inne kluby muszą z nimi walczyć jak zwierzęta, a przed Realem otwierają drogę do bramki, wystarczy obejrzeć te 0-6 Realu nad Espanyolem,
"Zakała Katalonii" nie podjęła nawet walki z Realem.

0

Wybacz jestem zakręcony miałem namyśli Rayo, ale i tak nie należy popadać w hura optymizm ponieważ przyjdzie mocniejszy przeciwnik i może być przykre rozczarowanie.

4

To czy dobrze im zrobiła ocenimy po 12 meczach, a nie po 1. Przypomnieć Chorwatowi trzeba że za Beniteza też lali Malmo czy Rayo.

0

Masz rację ja nie wiem po co Enrique go tutaj jeszcze trzyma, nie ma szans na grę przy takich świetnych PO jak Alves i Vidal.

0

Neymar jest idealny.

18

Choćby grał z Ronaldo Brazylijczykiem, Figo, Roberto Carlosem, Raulem czy Beckhamem same gwiazdy, a ty pytasz komu miał podawać.

1

Pogba(Juve) Veratti(PSG) Boateng(Bayern) Martial(United) De Bruyne(City) Isco(Real) Ozil( Arsenal).

0

Chciałem cię sprawdzić czy umiesz liczyć, a tak w ogóle to skoro uważasz że Messi wali samym ogórkom, to dlaczego się nie odzywałeś jak w zeszłym sezonie Ronaldo nawalił ogórkom w lidze, pewnie ręka była w ruchu i dochodziłeś jak CR strzelał takim potęgą jak Granada, Eibar czy Cordoba.

2

Barcelona 5-0 Real w trofeach za 2015.

2

Ronaldo popadnie w depresję Benzema kończy i jest 5-0.

0

Taka prawda że Lucho też rzadko zmienia Messiego, praktycznie nigdy.

1

Na to nie licz.

0

No, patrząc na terminarz to prawdziwy sprawdzian ich czeka dopiero w 1/8 z Romą w LM.

0

To samo co za Benka i w drugim sezonie Ancelottiego.

0

Leszek bzdury gada, jeśli to jest Barca Pepa to ja jestem primadonna.

1

Wiadomo nie ma co oceniać Zidana po 1 meczu i to z takim przeciwnikiem, ale jak uważacie gra Realu coś się zmieniła? Bo mi się wydaję że znowu ich obrona jest dziurawa jak ser Szwajcarski i bez przerwy wrzucają w te pole karne jak za Beniteza czy w drugim sezonie Ancelottiego.

0

Bale i Benzema.

0

W sezonie 2012/2013 tylko 2 hat tricki? Mi się wydawało że było więcej, ponieważ strzelił 46 bramek w samej lidze.

1

Ale z Krycha to symulant zupełnie jak ten drugi co gra w Realu.

0

Turan będzie nam dawał radość w ogóle nie widać jakby nie grał przez pół roku.

0

I jest 1 asysta Turana.

0

Jak Alba tego nie trafił? Genialne podanie Messiego.

0

Zastanawiam się czy Vidal rzeczywiście nie jest szybszy od Alby, ależ on ma przyspieszenie.

0

Po tych meczach z Deportivo mam nauczkę żeby nie typować Manity, skromne 1-0 mnie zadowoli, tym bardziej że Granada jest w formie.

14

Wreszcie Busquets sobie odpocznie po ostatnich ciężkich meczach zasłużył na to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?