Ci islamiści życia by nie mieli w Polsce, oni by pewnie chcieli rządzić, Polacy to nie są takie ciepłe kluchy jak Niemcy czy Francuzi, islamiści byli by żywcem spakowani do walizek przez Polaków i wysłani do domu.
No jak gra raz na 8 spotkań to tak jest, ja się nie dziwię że gra słabo skoro jest przedostatnim zawodnikiem w składzie jeśli chodzi o liczbę minut, ostatni jest Douglas...
Bo nie gra, dlatego jest przeciętniakiem, na pewno nie byłby gorszy od Mathieu gdyby zagrał tyle co on, najlepiej jakby go sprzedali, skoro Lucho go nie widzi to po co go trzymają?
Ja liczę że Polska zajdzie daleko, oczywiście wydaje mi się że nikt nie liczy że Polska wygra Euro, ale tak zajść do Półfinału to było by bardzo dobrze.
Myślę że atak Dybala Lewandowski Milik, byłby tak dobry jak Ronaldinho Ronaldo Rivaldo podczas MŚ w 2002, ale też nie wiem czy Dybala chciałby u nas grać.
Ja też bym się nie ucieszył, zresztą nie lubię farbowanych lisów i czasami aż mi się żal patrzy jak widzę Reprezentacje Niemiec czy Francji, a tam w składach mają 3/4 farbowanych lisów reszta to rodowici Niemcy i Francuzi.
Taki chory że 2 miesiące temu zostało mu 6 miesięcy życia, teraz też podobno ma 6 miesięcy życia, nabrał wszystkich i zasłużył na karę, na tej stronie jest spalony.
22
Neymar kończy dzisiaj 24 urodziny, a jeszcze nie tak dawno temu miał jeszcze 19 lat jak grał przeciwko Barcelonie w KMŚ, jak ten czas szybko leci.
0
Uważam że Barca nie powinna nalegać o finał na Bernabeu, my też byśmy nie chcieli żeby Real świętował na naszym stadionie.
1
Szczerze to nie wiem na co Real liczy, myślą że mogą kupić Neymara, Brazylijczyk już w 2013 roku wybrał gdzie chcę grać, oni myślą że poleci za kasą.
26
Mareczka niech lepiej nie stawia tercetu BBC na równi z MSN, nawet nie ma co porównywać.
4
600 Euro dla Luisa to jak złamany grosz dla nas, ta kara to jawna kpina i skandal.
0
Rozstrzelamy tych skurczybyków :D
0
Dobrze że moderatorzy wreszcie zajmują się tymi spamerami.
0
Gdzie jest Abdenour?
0
Boże jak ten Maradona bez przerwy zmienia styl, wcześniej miał jakieś usta spuchnięte, a teraz wygląda jak kierowca tira.
1
Już 4 mecz siedzi na ławie, jak tak dalej pójdzie to będzie marudził że nie gra, a ma prawo narzekać ponieważ bardzo się rozwinął.
0
Roberto znowu na ławie...
0
Ci islamiści życia by nie mieli w Polsce, oni by pewnie chcieli rządzić, Polacy to nie są takie ciepłe kluchy jak Niemcy czy Francuzi, islamiści byli by żywcem spakowani do walizek przez Polaków i wysłani do domu.
0
Hahahah tam to są niezłe jaja.
0
No jak gra raz na 8 spotkań to tak jest, ja się nie dziwię że gra słabo skoro jest przedostatnim zawodnikiem w składzie jeśli chodzi o liczbę minut, ostatni jest Douglas...
0
I tak ta kara jest łagodna, 4 mecze to minimalnie co powinni mu dać.
1
To pokazuje które trio jest lepsze.
3
Bo nie gra, dlatego jest przeciętniakiem, na pewno nie byłby gorszy od Mathieu gdyby zagrał tyle co on, najlepiej jakby go sprzedali, skoro Lucho go nie widzi to po co go trzymają?
2
Dobrze że zhejtował tego Leże i jebłem jak Valdes, jak ja go nie lubie.
1
Wzajemnie, Śląskie również :)
0
Ja liczę że Polska zajdzie daleko, oczywiście wydaje mi się że nikt nie liczy że Polska wygra Euro, ale tak zajść do Półfinału to było by bardzo dobrze.
0
Myślę że atak Dybala Lewandowski Milik, byłby tak dobry jak Ronaldinho Ronaldo Rivaldo podczas MŚ w 2002, ale też nie wiem czy Dybala chciałby u nas grać.
0
Kruczek był przeciętnym skoczkiem, a trenerem to już w ogóle, ludzie go zachwalali jak Stoch osiągał sukcesy, teraz widać jaki z niego świetny trener.
0
Ja tam aż tak bardzo się siatkówkę nie interesuje, ale słyszałem że ten Leon jest najlepszy na świecie.
0
Ja też bym się nie ucieszył, zresztą nie lubię farbowanych lisów i czasami aż mi się żal patrzy jak widzę Reprezentacje Niemiec czy Francji, a tam w składach mają 3/4 farbowanych lisów reszta to rodowici Niemcy i Francuzi.
8
Ja tam się ciesze że ferie mam od 13 przynajmniej w spokoju zobaczę 1/8 finału LM.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
Taki chory że 2 miesiące temu zostało mu 6 miesięcy życia, teraz też podobno ma 6 miesięcy życia, nabrał wszystkich i zasłużył na karę, na tej stronie jest spalony.
0
Zresztą Mata to już nie jest ten sam poziom co grał w Chelsea, tam się lepiej spisywał.
0
No, a Getafe? Nawet jakby Espanyol spadł to i tak Getafe dawałoby 6 pkt bonusowych.