Chelsea da z 20 mln Euro, tym bardziej że z Terrym nie przedłużyli kontraktu i odejdzie po sezonie, a Zouma będzie się jeszcze długo leczył i prawdopodobnie będzie kontuzjowany nawet jak będzie Euro we Francji. Szkoda go bo myślę że gdyby nie złapał kontuzji w tym sezonie to byłby z Pique podstawowymi stoperami. Oczywiście mam na myśli że Verma byłby podstawowym stoperem.
Barcelona przy najbliższym podpisaniu kontraktu z Neymarem powinna wypisać klauzule wykupu o wartości 300 mln Euro mogą składać wszystkie kluby, a Real Madryt może dopiero wykupić Neymara jak zapłaci nam 500 mln Euro.
Valdano po prostu zazdrości nam świetnych trenerów jakimi są bez wątpienia Pep i Lucho, Messi miał zawsze duży wpływ na drużynę, ale wystarczy popatrzeć jaką Barca grała kupę podczas sezonu 2007 2008, Pep przyszedł w 2008 2009 sprzedał Deco i Ronaldinho zrobił porządki i zespół do sezonu 2011 2012 grał piękną piłkę, oczywiście Messi był naszym najważniejszym piłkarzem w 2008-2012, ale to Pep wszystko ułożył. Barcelona nie jest samograjem co udowodnił sezon 2012 2013 kiedy przez pół sezonu grali bez trenera który się leczył. Sezon 2013 2014 pokazał że byle jaki trener nie może trenować Barcelony, w tamtym czasie Barcelona grała podobną kupę co w sezonie 2007 2008. Przyszedł w Maju Lucho wywalił z klubu wypalonych zawodników, prezydent mu zaufał i zrobił z Barcelony najlepszą drużynę na świecie, oczywiście tej Barcelonie nie najlepiej szło na początku, ale póżniej grali coraz lepiej.
'Cristiano: Wolę karne, adrenalina jest większa." Ronaldo odpowiedział co woli bardziej karne czy wolne, zresztą mu się nie dziwię ostatni wolne u niego coś cieniutko wychodzą, ale karne się łatwiej wykonuje bliżej do bramki i łatwiej o gola, ale Messiemu się łatwiej wolne wykonuje :D
Roma była posrana tak jak Schalke rok temu, a ta akcja na 0-2 była zabójcza dla nich, Jese ciągnął piłkę przez połowę boiska, a ci zamiast go zatrzymać bali się podejść, kolejny dobry mecz Ronaldo.
Ramos jest strasznie przereklamowany naszemu Pique to on może buty czyścić, dzisiaj zaliczył 2 łatwe odbiory, mógłby się z tym brodaczem ścigać z bramki do bramki zaczynając bieg od połowy boiska to i tak by przegrał.
Ale gwiżdżą na Pique, nie rozumiem tych Hiszpanów, nie wiem jak można gwizdać na najlepszego stopera właśnie ich Reprezentacji, dzięki niemu po części La Roja wygrała Mundial w 2010 i Euro 2012.
0
Możliwe że grasz na zbyt wysokim poziomie.
9
Zamienił rekord goli w roku kalendarzowym z 85 na 91 w przyszłości zamieni rekord 365 goli na 500.
1
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=64707 Bardzo dziwna klauzula, czego oni jeszcze nie wymyślą?
3
W sumie bardziej spektakularne jest obronienie LM niż Mistrzostwa Hiszpanii.
1
Chelsea da z 20 mln Euro, tym bardziej że z Terrym nie przedłużyli kontraktu i odejdzie po sezonie, a Zouma będzie się jeszcze długo leczył i prawdopodobnie będzie kontuzjowany nawet jak będzie Euro we Francji. Szkoda go bo myślę że gdyby nie złapał kontuzji w tym sezonie to byłby z Pique podstawowymi stoperami. Oczywiście mam na myśli że Verma byłby podstawowym stoperem.
0
A sorry nie zauważyłem :)
0
To by musieli sprzedać Bernabeu i grać przez 5 lat na takim stadionie jak grają Polskie 3 ligowcy.
10
Barcelona przy najbliższym podpisaniu kontraktu z Neymarem powinna wypisać klauzule wykupu o wartości 300 mln Euro mogą składać wszystkie kluby, a Real Madryt może dopiero wykupić Neymara jak zapłaci nam 500 mln Euro.
2
Takie coś powinno być surowo zabronione, dla mnie to tym powinni się zająć.
3
Valdano po prostu zazdrości nam świetnych trenerów jakimi są bez wątpienia Pep i Lucho, Messi miał zawsze duży wpływ na drużynę, ale wystarczy popatrzeć jaką Barca grała kupę podczas sezonu 2007 2008, Pep przyszedł w 2008 2009 sprzedał Deco i Ronaldinho zrobił porządki i zespół do sezonu 2011 2012 grał piękną piłkę, oczywiście Messi był naszym najważniejszym piłkarzem w 2008-2012, ale to Pep wszystko ułożył. Barcelona nie jest samograjem co udowodnił sezon 2012 2013 kiedy przez pół sezonu grali bez trenera który się leczył. Sezon 2013 2014 pokazał że byle jaki trener nie może trenować Barcelony, w tamtym czasie Barcelona grała podobną kupę co w sezonie 2007 2008. Przyszedł w Maju Lucho wywalił z klubu wypalonych zawodników, prezydent mu zaufał i zrobił z Barcelony najlepszą drużynę na świecie, oczywiście tej Barcelonie nie najlepiej szło na początku, ale póżniej grali coraz lepiej.
1
'Cristiano: Wolę karne, adrenalina jest większa." Ronaldo odpowiedział co woli bardziej karne czy wolne, zresztą mu się nie dziwię ostatni wolne u niego coś cieniutko wychodzą, ale karne się łatwiej wykonuje bliżej do bramki i łatwiej o gola, ale Messiemu się łatwiej wolne wykonuje :D
3
Zaraz po Barcelonie lubię Liverpool, nie wiem dlaczego, ale mam do nich dużą sympatie, może też przez to ponieważ grał tam Polak.
0
Wydaję mi się że Barcelona po prostu nie chciała demolować Gijon i zagrali gdzieś tak jak powiedzieli komentatorzy na 50 czy 60%.
3
Jak Leo dotykał piłkę to Luis miał stopę na linii pola karnego, zobaczyłem tylko powtórkę tej akcji i uważam że w 100% gol prawidłowy.
3
Roma była posrana tak jak Schalke rok temu, a ta akcja na 0-2 była zabójcza dla nich, Jese ciągnął piłkę przez połowę boiska, a ci zamiast go zatrzymać bali się podejść, kolejny dobry mecz Ronaldo.
0
Real się zderzy z rzeczywistością już z Malagą.
1
Ramos jest strasznie przereklamowany naszemu Pique to on może buty czyścić, dzisiaj zaliczył 2 łatwe odbiory, mógłby się z tym brodaczem ścigać z bramki do bramki zaczynając bieg od połowy boiska to i tak by przegrał.
0
Ivan nigdy nie będzie drugim Xavim czy choćby rodakiem Modricem, ale potrafi ciężko harować w defensywie i to się ceni,
29
Wiem jedno, Neymar nie powinien wykonywać karnych.
0
Karne powinien dalej wykonywać Suarez lub powinni wykonywać boczni obrońcy Alves, Alba lub Vidal.
0
Aleix zaliczył asystę :)
4
Niech nie przesadza Arda ma też świetną technikę.
0
El Pistolero cudo gol!!! Luis Luis Suarez!!
0
Suarez 3 karne już, 2 trafione. Gorszą średnią ma Neymar na tyle karnych co strzelał tylko połowę trafił.
0
Kurde Suarez przewalił.
0
Niech teraz Luis odskoczy Cristiano jeszcze bardziej, a Messi skompletuje Hat tricka.
0
Do pełni szczęścia brakuje goli Suareza i Neymara.
1
Ale gwiżdżą na Pique, nie rozumiem tych Hiszpanów, nie wiem jak można gwizdać na najlepszego stopera właśnie ich Reprezentacji, dzięki niemu po części La Roja wygrała Mundial w 2010 i Euro 2012.
1
Neymar pięknie to zrobił.
0
1-2 ależ gol Messiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!