Największa wada MSN jest taka że jak Messi nie jest w formie, to Neymar jest w formie i tak na odwrót, nie mogą złapać formy razem? Suarez trzyma najrówniejszą formę z całego tria.
Celta autobus pełną parą, tu aż się prosi żeby lutować z za pola karnego, a oni na siłę wchodzą do bramki z piłką, nie dziwię się że chcą Pogbę, ten to umie przylutować z 20 metrów.
Myślę że jeśli w tym sezonie Arsenal nie zdobędzie Mistrza Anglii to tacy piłkarze jak Alexis i Oezil odejdą i włodarze z klubu stracą cierpliwość do Wengera i go wywalą, myślę że oczekiwania kibiców takiego klubu z taką kasą są większe niż 4 czy 3 miejsce w lidze i 1/8 finału LM.
Dosyć fajny wywiad z naszym snajperem widać że to wesoły i pogodny człowiek, a tak ogólnie to mi też się chciało płakać jak Liverpool w sezonie 2013 2014 stracił szansę na mistrza kraju.
Oezil to prawdziwy crack potrafi zaliczyć w ciągu sezonu mnóstwo asyst, ale nie wiem czy jest nam potrzebny mamy Inieste, Ardę, Roberto, Rakitica i Rafinha się przecież niedługo wyleczy. Mimo że Iniesta będzie miał 32 lata, to dalej jest świetnym pomocnikiem.
0
Największa wada MSN jest taka że jak Messi nie jest w formie, to Neymar jest w formie i tak na odwrót, nie mogą złapać formy razem? Suarez trzyma najrówniejszą formę z całego tria.
0
Celta autobus pełną parą, tu aż się prosi żeby lutować z za pola karnego, a oni na siłę wchodzą do bramki z piłką, nie dziwię się że chcą Pogbę, ten to umie przylutować z 20 metrów.
0
Stary pozbierasz się, to nie jest ostatnia twoja dziewczyna. Nie była ciebie warta.
0
Wiem, ale Barcelona tak może zagrać w pierwszym meczu 1/8, że drugi mecz może okazać się tylko formalnością.
0
Myślę że jeśli w tym sezonie Arsenal nie zdobędzie Mistrza Anglii to tacy piłkarze jak Alexis i Oezil odejdą i włodarze z klubu stracą cierpliwość do Wengera i go wywalą, myślę że oczekiwania kibiców takiego klubu z taką kasą są większe niż 4 czy 3 miejsce w lidze i 1/8 finału LM.
0
I tak pojedzie Torres i Pedro...
2
Serio tak powiedział? No to w PSG już nie zagra.
0
Nie można być aż takim cebulakiem by nie docenić klasy rodaka, który jest absolutnym TOP 3 jeśli chodzi o najlepszych 9 na świecie.
0
Oglądałem tego wieżnia labiryntów w kinie, dziwny film w ogóle nie załapałem o co w nim chodziło, były tam jakieś dziwadła przypominające zombie.
0
Ja WindierWater2.
0
Jaką masz nazwę?
0
Mam jeszcze xboxa 360 i gram w niego mimo że mam ONE, a co? Chcesz pyknąć mecz przez internet?
0
Komentarz usunięty
1
Dosyć fajny wywiad z naszym snajperem widać że to wesoły i pogodny człowiek, a tak ogólnie to mi też się chciało płakać jak Liverpool w sezonie 2013 2014 stracił szansę na mistrza kraju.
8
Komentarz usunięty
1
Z tego Badstubera już nic nigdy nie będzie, ja już to wiedziałem odkąd kiedy dostał tej poważnej kontuzji co nie grał prawie 2 sezony.
0
No wiesz dziwnie to brzmi od chłopaka, jak ocenia wygląd drugiego chłopaka :d
4
Ronaldo grał dzisiaj dobrze, oprócz dwóch goli to jeszcze pokazał że jeszcze całkowicie ten drybling u niego nie zanikł.
0
Kroos w stylu Iniesty, zaczął dobrze grać.
0
Kroos i Varane najgorsi dzisiaj.
0
Nie wiem, jak Aduriz to uderzył, ale 5 cm niżej i byłby gol.
1
Danilo jest dobry w ofensywie, beznadziejny w obronie w Ekstraklasie by nim kręcili.
0
I gdzie jest ten James w formie?
0
Varane i Ramos będą mieli problemy z Adurizem.
0
Obrona Realu to Szwajcarski ser.
0
No i co jest 1-1, można to oglądać.
0
Bilbao to niech się przyłoży do gry.
0
Zobaczymy jak zagra Real z mocniejszym przeciwnikiem.
4
Kiedyś wskoczy w miejsce Bravo i to on będzie nr 1 w bramce Barcelony i na świecie, on nie może odejść to nasza przyszłość.
0
Oezil to prawdziwy crack potrafi zaliczyć w ciągu sezonu mnóstwo asyst, ale nie wiem czy jest nam potrzebny mamy Inieste, Ardę, Roberto, Rakitica i Rafinha się przecież niedługo wyleczy. Mimo że Iniesta będzie miał 32 lata, to dalej jest świetnym pomocnikiem.