Co można o nim lepszego powiedzieć? Barcelona zazdrościła Realowi świetnego wychowanka bramkarza i chcieli też mieć swojego, ale z całym szacunkiem do VV, ale do Ikera mu jednak brakowało.
Ja to tak zwyzywałem Filipe jak jeszcze nikogo, chyba ostatnio zwyzywałem tak Ramosa podczas GD w 2010 i do tego jak była przerwa to wyszedłem wyrzucić śmieci sąsiad mnie pytał czy mnie też zdenerwował tak ten gracz Atletico, bo sąsiad też ogląda mecze Barcy :d
Bravo najlepszy bramkarz na świecie, Pique najlepszy obrońca na świecie, Messi najlepszy piłkarz na świecie i w historii, Suarez najlepsza typowa 9 na świecie, Alba najlepszy LO na świecie, Alves Najlepszy PO na świecie, Neymar najlepszy skrzydłowy na świecie, Busquets najlepszy pomocnik na świecie. Muszę przyznać że mamy pakę i to my mamy najlepszych piłkarzy na każdą pozycję.
Nie można mówić że sędziowie nam sprzyjają, w tym meczu nie miałem uwag do Mallenco dwie prawidłowe czerwone kartki, takie zachowanie należy tępić. W pierwszym meczu z Atletico na Calderon zostaliśmy właśnie oskubani z 3 karnych.
Z drugiej strony jestem ciekaw czy Ramos po jutrzejszym pogromie nad Espanyolem znowu powie coś mądrego "Zmniejszyliśmy przewagę do Barcelony" czy coś takiego.
Koke daje dobre rzuty rożne, Rakitic daje gre w defensywie + dobre rzuty rożne i kosztował 20 mln Euro, a Koke by kosztował z 60, chyba wiadomo kogo bardziej opłacało się kupić.
Mecz już za godzinę, a my znowu gramy o 16, bardzo nie lubię gdy Barcelona gra o 16. W sumie to Real powinien dzisiaj grać z Espanyolem, a my jutro ponieważ graliśmy niedawno w PK z Bilbao, a Real nie grał jeszcze meczu w tym tygodniu.
Właśnie to będzie najlepsze dla Bartry jak odejdzie, marnuje się tylko u nas, nie ma startu do Mathieu, Masche i Vermy, a co dopiero do Pique, to jest poziom Nacho z Realu, tylko dziwne że klub go nie chce puścić.
Już raczej tym młodym talentem nie jest ma już 25 lat, a Pique jak był w jego wieku to już był dawno podstawowym stoperem i do tego jednym z najlepszych ŚO na świecie.
Musimy dzisiaj zagarnąć pewne 3 pkt, nie ma co liczyć na stratę punktów przez Real na pewno nie w meczu ze swoimi paziami, z takimi przeciwnikami jak Getafe i Espanyol to bonusowe darmowe 12 punktów dla Realu.
0
Nie mówię że słabo bronił, ale nie był to ktoś tak dobry jak Kahn, Buffon, Casillas czy choćby teraz Bravo czy Neuer.
0
Co można o nim lepszego powiedzieć? Barcelona zazdrościła Realowi świetnego wychowanka bramkarza i chcieli też mieć swojego, ale z całym szacunkiem do VV, ale do Ikera mu jednak brakowało.
7
Valdes co prawda nie bronił świetnie w Barcelonie byli do niego bardzo cierpliwi, ale trochę szacunku byś okazał 5 krotnemu zdobywcy Zamory.
2
Ja to tak zwyzywałem Filipe jak jeszcze nikogo, chyba ostatnio zwyzywałem tak Ramosa podczas GD w 2010 i do tego jak była przerwa to wyszedłem wyrzucić śmieci sąsiad mnie pytał czy mnie też zdenerwował tak ten gracz Atletico, bo sąsiad też ogląda mecze Barcy :d
2
Ja to bym Felipe Luisowi w pysk dał za to.
1
W tamtym czasie Real przegrał ligę już na początku.
0
Bravo najlepszy bramkarz na świecie, Pique najlepszy obrońca na świecie, Messi najlepszy piłkarz na świecie i w historii, Suarez najlepsza typowa 9 na świecie, Alba najlepszy LO na świecie, Alves Najlepszy PO na świecie, Neymar najlepszy skrzydłowy na świecie, Busquets najlepszy pomocnik na świecie. Muszę przyznać że mamy pakę i to my mamy najlepszych piłkarzy na każdą pozycję.
1
To jeszcze nie jest ta finałowa absolutna forma Barcelony, prawdziwa bestia pokaże się w LM. Ta Barca będzie jeszcze lepsza niż w zeszłym sezonie.
1
Komentarz usunięty
17
Najlepszy bramkarz na świecie.
3
Nie można mówić że sędziowie nam sprzyjają, w tym meczu nie miałem uwag do Mallenco dwie prawidłowe czerwone kartki, takie zachowanie należy tępić. W pierwszym meczu z Atletico na Calderon zostaliśmy właśnie oskubani z 3 karnych.
1
Z drugiej strony jestem ciekaw czy Ramos po jutrzejszym pogromie nad Espanyolem znowu powie coś mądrego "Zmniejszyliśmy przewagę do Barcelony" czy coś takiego.
9
Taki brutalny faul pewnie skończy się na meczu zawieszenia, a Messi mógł przez to karierę zakończyć, a za głupotę można dostać 4 mecze zawieszenia.
1
1
Pique pokazał kto jest najlepszym ŚO na świecie.
0
Lucho potrzymał swoją świetną passę przeciwko drużynom z Madrytu.
2
Alves na razie wygrywa walkę o skład z Vidalem, ta asysta do Luisa palce lizać.
0
Nie cofał nogi, był zainteresowany tylko tym żeby skrzywdzić Messiego.
4
Podobało mi się jak Enrique się wkurzył, ale myślę że gdybym ja tam był to bym ruszył na tego Felipe Luisa i bym mu łeb urwał.
0
Ten Felipe to idiota.
1
Koke daje dobre rzuty rożne, Rakitic daje gre w defensywie + dobre rzuty rożne i kosztował 20 mln Euro, a Koke by kosztował z 60, chyba wiadomo kogo bardziej opłacało się kupić.
0
Mecz już za godzinę, a my znowu gramy o 16, bardzo nie lubię gdy Barcelona gra o 16. W sumie to Real powinien dzisiaj grać z Espanyolem, a my jutro ponieważ graliśmy niedawno w PK z Bilbao, a Real nie grał jeszcze meczu w tym tygodniu.
0
Dziwie się że nie gra Vietto lub Jackson Martínez tylko znowu ten Carrasco który tylko holuję tą piłkę.
0
No czyli Aleix, Arda i Robero na ławce, mam nadzieję że wejdą w drugiej połowie na zmęczone Atletico.
0
Ramos zdecydowanie.
3
Właśnie to będzie najlepsze dla Bartry jak odejdzie, marnuje się tylko u nas, nie ma startu do Mathieu, Masche i Vermy, a co dopiero do Pique, to jest poziom Nacho z Realu, tylko dziwne że klub go nie chce puścić.
0
Myślę że wyjdzie ta Once de gala, a jakoś w 60 minucie wejdzie Arda i strzeli bramkę na wagę 3 pkt swojemu byłemu klubowi.
0
Tak jak mówiłem z Bartry już nic nie będzie, jego rozwój stoi w miejscu od 2 lat i raczej nie będzie już podstawowym zawodnikiem.
0
Już raczej tym młodym talentem nie jest ma już 25 lat, a Pique jak był w jego wieku to już był dawno podstawowym stoperem i do tego jednym z najlepszych ŚO na świecie.
1
Musimy dzisiaj zagarnąć pewne 3 pkt, nie ma co liczyć na stratę punktów przez Real na pewno nie w meczu ze swoimi paziami, z takimi przeciwnikami jak Getafe i Espanyol to bonusowe darmowe 12 punktów dla Realu.