0

Nie mówię że słabo bronił, ale nie był to ktoś tak dobry jak Kahn, Buffon, Casillas czy choćby teraz Bravo czy Neuer.

0

Co można o nim lepszego powiedzieć? Barcelona zazdrościła Realowi świetnego wychowanka bramkarza i chcieli też mieć swojego, ale z całym szacunkiem do VV, ale do Ikera mu jednak brakowało.

7

Valdes co prawda nie bronił świetnie w Barcelonie byli do niego bardzo cierpliwi, ale trochę szacunku byś okazał 5 krotnemu zdobywcy Zamory.

2

Ja to tak zwyzywałem Filipe jak jeszcze nikogo, chyba ostatnio zwyzywałem tak Ramosa podczas GD w 2010 i do tego jak była przerwa to wyszedłem wyrzucić śmieci sąsiad mnie pytał czy mnie też zdenerwował tak ten gracz Atletico, bo sąsiad też ogląda mecze Barcy :d

2

Ja to bym Felipe Luisowi w pysk dał za to.

1

W tamtym czasie Real przegrał ligę już na początku.

0

Bravo najlepszy bramkarz na świecie, Pique najlepszy obrońca na świecie, Messi najlepszy piłkarz na świecie i w historii, Suarez najlepsza typowa 9 na świecie, Alba najlepszy LO na świecie, Alves Najlepszy PO na świecie, Neymar najlepszy skrzydłowy na świecie, Busquets najlepszy pomocnik na świecie. Muszę przyznać że mamy pakę i to my mamy najlepszych piłkarzy na każdą pozycję.

1

To jeszcze nie jest ta finałowa absolutna forma Barcelony, prawdziwa bestia pokaże się w LM. Ta Barca będzie jeszcze lepsza niż w zeszłym sezonie.

1

Komentarz usunięty

17

Najlepszy bramkarz na świecie.

3

Nie można mówić że sędziowie nam sprzyjają, w tym meczu nie miałem uwag do Mallenco dwie prawidłowe czerwone kartki, takie zachowanie należy tępić. W pierwszym meczu z Atletico na Calderon zostaliśmy właśnie oskubani z 3 karnych.

1

Z drugiej strony jestem ciekaw czy Ramos po jutrzejszym pogromie nad Espanyolem znowu powie coś mądrego "Zmniejszyliśmy przewagę do Barcelony" czy coś takiego.

9

Taki brutalny faul pewnie skończy się na meczu zawieszenia, a Messi mógł przez to karierę zakończyć, a za głupotę można dostać 4 mecze zawieszenia.

1

Ostro mu wjechał.

1

Pique pokazał kto jest najlepszym ŚO na świecie.

0

Lucho potrzymał swoją świetną passę przeciwko drużynom z Madrytu.

2

Alves na razie wygrywa walkę o skład z Vidalem, ta asysta do Luisa palce lizać.

0

Nie cofał nogi, był zainteresowany tylko tym żeby skrzywdzić Messiego.

4

Podobało mi się jak Enrique się wkurzył, ale myślę że gdybym ja tam był to bym ruszył na tego Felipe Luisa i bym mu łeb urwał.

0

Ten Felipe to idiota.

1

Koke daje dobre rzuty rożne, Rakitic daje gre w defensywie + dobre rzuty rożne i kosztował 20 mln Euro, a Koke by kosztował z 60, chyba wiadomo kogo bardziej opłacało się kupić.

0

Mecz już za godzinę, a my znowu gramy o 16, bardzo nie lubię gdy Barcelona gra o 16. W sumie to Real powinien dzisiaj grać z Espanyolem, a my jutro ponieważ graliśmy niedawno w PK z Bilbao, a Real nie grał jeszcze meczu w tym tygodniu.

0

Dziwie się że nie gra Vietto lub Jackson Martínez tylko znowu ten Carrasco który tylko holuję tą piłkę.

0

No czyli Aleix, Arda i Robero na ławce, mam nadzieję że wejdą w drugiej połowie na zmęczone Atletico.

0

Ramos zdecydowanie.

3

Właśnie to będzie najlepsze dla Bartry jak odejdzie, marnuje się tylko u nas, nie ma startu do Mathieu, Masche i Vermy, a co dopiero do Pique, to jest poziom Nacho z Realu, tylko dziwne że klub go nie chce puścić.

0

Myślę że wyjdzie ta Once de gala, a jakoś w 60 minucie wejdzie Arda i strzeli bramkę na wagę 3 pkt swojemu byłemu klubowi.

0

Tak jak mówiłem z Bartry już nic nie będzie, jego rozwój stoi w miejscu od 2 lat i raczej nie będzie już podstawowym zawodnikiem.

0

Już raczej tym młodym talentem nie jest ma już 25 lat, a Pique jak był w jego wieku to już był dawno podstawowym stoperem i do tego jednym z najlepszych ŚO na świecie.

1

Musimy dzisiaj zagarnąć pewne 3 pkt, nie ma co liczyć na stratę punktów przez Real na pewno nie w meczu ze swoimi paziami, z takimi przeciwnikami jak Getafe i Espanyol to bonusowe darmowe 12 punktów dla Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?