0

Dobrze że Liverpool wygrał, ale mają strasznie dziurawą obronę, aż mi się przypomniało jak my w sezonie 2012 2013 męczyliśmy się z Deportivo i też wygraliśmy 4-5.

0

Prędzej na ŚO w takim meczu wstąpi Roberto niż Bartra.

2

Marca się po prostu lubi kompromitować https://pbs.twimg.com/media/CZZqVniWcAATlWH.jpg

0

Chciałbym 0-3, ale pewnie będzie wymęczone 0-1.

0

Wszystkiego najlepszego.

1

Nie wiem czy Vidal się sprawdzi na Lewej obronie, wydaję mi się że gorzej niż Mathieu nie zagra, ale również Roberto mógłby tam zagrać, a Aleix mógłby zagrać na pozycji Neymara, a Arda w pomocy.

0

Dla mnie to on Messi i Busquets to najważniejsi zawodnicy.

0

Dokładnie te 11-1 było w 1943, zawodnicy którzy grali w tym meczu dawno nie żyją, nie wiem jak oni mogą rozpamiętywać ten prehistoryczny mecz.

0

CR żle się w ogóle ustawia do wolnych, na 100 strzałów wpada 2, ponieważ strzela na siłę zamiast postawić na technikę i do tego to jego napinanie się do wolnych, dziwnie to wygląda że trener który nie jest na takim poziomie fizycznym za czasów kiedy był piłkarzem, jest lepszy od swojego podopiecznego który jest jednym z najlepszych zawodników na świecie.

1

Jak już coś to tridente lub trio, oczywiście że MSN.

1

Ale on tak dedykuje od niedawna, a syn już ma 5 lat, więc może wyczekuję na narodziny.

2

To chyba nie on, Suarez ma bardzo gruby głos.

0

Barca nie jest uzależniona od Messiego odkąd objął ją Enrique.

1

Neymar tak dalej i przewyższy wielkiego Ronaldinho.

0

No i Neymar!!!!

74

Neymar ośmiesza przeciwników w sportowy sposób, jest to brak szacunku dla przeciwnika. Ronaldo kopie i bije przeciwników, każdy ma prawo się zdenerwować i mówią że jest ambitny.

7

Tak.

3

Zmieniałem co do Ronaldo zdanie w trakcie Gali o ZP, ale mecz z Sportingiem znowu pokazuję jaki jest naprawdę i nic tego nie zmieni.

1

Mądry to on nigdy nie był.

5

Wydaję mi się że Nolito jest już jedną nogą w Barcelonie, po co Celcie byłby jakiś napastnik skoro mają Hiszpana? Raczej Nolito opuści Vigo.

0

Jak Real gromił Malmo,Szachtar i Espanyol kibice Realu wtedy się podniecali i pisali jaki Benitez jest wspaniały, Real Zidane w następnych 3 meczach będzie grać z samymi ogórkami, oceniajmy po 12 czy 15 meczach, a nie po jednym.

0

Wyciągnąć za niego 7 mln Euro to będzie spory sukces.

2

Trzeba sprzedać Adriano, Douglasa, Mathieu i Bartrę i kupić godnego LO żeby mógł rywalizować z Albą, Douglas jest o co najmniej 5 klas gorszym PO niż Alves i Vidal więc nie ma szans z nimi rywalizować, a Mathieu będzie już mieć 33 lata więc pora odmłodzić trochę skład takim Laporte lub jakimś innym młodym ŚO i sprzedać Bartrę z którego nic nie będzie, a tylko u nas zmarnuję karierę.

0

Właściwie karać dzieci to też nie jest za dobre, wiele bardzo młodych talentów na tych sankcjach FIFA ucierpi.

1

Nie było mnie kilka dni i nie miałem czasu tu pisać, ale widzę że w 3 dniach których mnie nie było wydarzyło się bardzo dużo, wreszcie sprawiedliwość dosięgła ten biały klub.

0

Obiecuję jak Bronek, a na obietnicach się kończy.

4

Pewnie powiedział że Lewy powinien wygrać ZP.

2

Jakim cudem w 11 roku znalazł się Modric i Ramos, a niema genialnego Busquetsa i Pique?

4

Ronaldo statystyki ma podobne do Messiego, ale patrząc na ich grę to w 2015 roku Messi połknął Ronaldo przeżuł i wypluł.

0

Ta jedenastka roku to jakaś kpina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?