La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 822 Culés

2

Trzeba sprzedać Adriano, Douglasa, Mathieu i Bartrę i kupić godnego LO żeby mógł rywalizować z Albą, Douglas jest o co najmniej 5 klas gorszym PO niż Alves i Vidal więc nie ma szans z nimi rywalizować, a Mathieu będzie już mieć 33 lata więc pora odmłodzić trochę skład takim Laporte lub jakimś innym młodym ŚO i sprzedać Bartrę z którego nic nie będzie, a tylko u nas zmarnuję karierę.

0

@daniel32778 Mało realne ale marzy mi się dwójka Marquinhos i Laporte.

konto usunięte

0

@Gaucho Jako nowego LO widziałbym Tremoulinasa - bardzo solidny obrońca, rok kontraktu mu w czerwcu zostanie, więc pewnie cena też za wysoka nie będzie. Jedyny minus to wiek, ale może to i dobrze, bo bez problemu pewnie pogodziłby się z rolą zmiennika. Poza tym, z Sevilli raczej złych transferów nie robiliśmy :)

1

@barcafan_89 Tremoulinas to przeciętniak, a do tego rozgrywa słaby sezon. Nie jest zawodnikiem na poziomie Barcelony. Fajnym kandydatem wydaje się być Marcos Alonso. Obecnie chyba najlepszy lewy wahadłowy Serie A. Podpisał ostatnio nowy kontrakt z Fiorentiną, ale latem pewnie i tak będzie do wyjęcia za rozsądne pieniądze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?