La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 773 Culés

0

https://www.facebook.com/jeblemilezejakvaldes/photos/a.380316512082681.1073741828.380315035416162/921517424629251/?type=3&theater Jak się z nim nie zgadzałem i miałem go za hala dziecko i napinacza, tak teraz się z nim zgadzam.

konto usunięte

2

@daniel32778 Ta strona powstała tylko w celu frustracji i dalej jest żałosna, a przy tym typie ciąży łatka hala dziecka i jednego z najbardziej zakompleksionych ludzi z białej części Madrytu. Z El Jarkiem mogą zbić sobie pjone.

1

@Dorek15 W sumie to jest niezłym trollem pisząc że w tej 11 roku nie powinno być Iniesty, Alvesa i Pique, a ja uważam że kilku zawodników Barcelony nie zostało właśnie wyróżnionych jak Busquets,Bravo czy Suareza, ale to już by była kompletna dominacja Barcelony, ogólnie co z tego że bronił Barcelony po meczu z Espanyolem i tak nie zmienię zdania na jego temat.

konto usunięte

0

@daniel32778 hah najlepszy gość co pisze że Ney symulował karnego hahah bosze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?