16

Messi prędzej trafi z wolnego niż z karnego.

0

Sam już nie wiem kto powinien wykonywać te karne.

0

Cholera, co jest z tymi karnymi!!

0

Hahahah rzut karny.

0

I dobrze wiedziałem że Suarez usiądzie na ławce, zresztą po co ma grać jak jest przemęczony i może nie zagrać z Villarreal jeśli dostałby kartkę.

0

Pele miał na myśli chyba jakiegoś innego Vasconcelosa i to jakiegoś słabiaka z Santosu co grał w latach 70.

1

Tak na pewno, według Marki Ronaldinho, Iniesta, Fabregas, Villa, Neymar, Suarez byli już jedną nogą w Realu, bardzo wiarygodna gazeta.

1

Marca i AS pisały takie bzdury o tym że Aubameyang dołączy do Realu, a najśmieszniejsze jest to że El Jarek mi wczoraj powiedział że Marca jest dużo bardziej wiarygodna niż AS, MD i Sport. Ciekawe czy w 2011 przy rzekomych spalonych przy naszych golach też Marca była tak wiarygodna, bo to ona próbowała oszukać kibiców.

0

Kilka razy w pressingu kogoś sfauluję lub pokłóci się z sędzią i już nie zagra w następnym meczu.

0

Myślę że dzisiaj Suarez nie zagra przeciwko Getafe, po co miałby grać skoro mógłby złapać kartkę przeciwko tej drużynie i ważniejszym meczu by nam nie mógł pomóc.

2

Nie da się wszystkich uszczęśliwić grają ci co są w formie, moim zdanie tacy zawodnicy jak Mierzejewski, Obraniak, Boenish i Polański nie zasługują na powołania do EURO, ponieważ w ogóle się nie starali by się załapać na EURO, a teraz chcieliby pojechać.

0

Może Benitez nie jest jakimś wielkim trenerem, ale Ramos i Ronaldo pewnie skargami na Beniteza zmusili Pereza do szybszego zwolnienia.

0

Niższe kontrakty są niemożliwe ponieważ nikt poza Puyolem którego u nas już nie ma nie zgodziłby się na niższe zarobki, pomimo tego że gadają że mogliby grać za darmo.

0

Musimy jeszcze im i Espanyolowi pomóc spaść, myślę że taką Manitę wsparcia im załadujemy.

14

Modric i Verratti to bardziej środkowi pomocnicy niż defensywni.

0

Każdy Stoper ma swoje lepsze i swoje gorsze momenty, Diego Costa wczoraj Silvie zafundował karuzelę, Pique w najważniejszy meczach nie zawodzi, ze słabszymi drużynami gra czasami słabo, ale uważam że i tak trzyma równy poziom.

27

No właśnie dla mnie Rio ma rację, nie wiem tylko dlaczego stawiają wyżej Ramosa czy Thiago Silve, oni są dla mnie przereklamowani.

0

Ogólnie to wirtualnej gry do rzeczywistej nie ma co porównywać, ale ja tego Alabe w od FIFY 13 w trybie menedżerskim sprowadzam do Barcelony, dla mnie to prawdziwy crack i byłby podstawowym zawodnikiem każdego klubu.

0

No tu Rabiot się nie popisał, ale się jeszcze nauczy młody jest.

0

Ci co cię wyśmiali to się nie znają na piłce, widać jaki on ma potencjał, przecież on już grał przeciwko nam w sezonie 2012 2013 w Ćwierćfinale miał 16 czy 17 lat, widać że to przyszły crack.

0

Rabiot w przyszłości może być tak dobry jak Busquets, ma spory potencjał to widać.

0

1-1 niestety Chelsea tanio skóry nie sprzeda.

0

Nie wiem jakim cudem taki crack jakim bez wątpienia jest Zlatan Ibrahimovic nie wygrał LM.

0

Te akcje stworzył genialny Angel Di Maria.

0

Gol! Rabiot!

1

Głupie pytanie, nie wiem co bym zrobił.

0

No, a Neymar to nie jest skrzydłowy?

0

Pewnie Salah, Aubameyang, Bale i Alba, reszty nie wiem.

0

A co Pique zrobił podał skład czy coś co nie powinien podać? Nie, więc nic złego nie robi korzystając z tej aplikacji.

0

Mnie też nie przekonali, Roma to nie jest jakiś wymagający rywal, nawet jak ich zlaliśmy w grupie 6-1 to aż takiej dużej euforii nie było, nawet Bayern im wklepał i to 7-1 w tamtym sezonie w grupie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?