Marca i AS pisały takie bzdury o tym że Aubameyang dołączy do Realu, a najśmieszniejsze jest to że El Jarek mi wczoraj powiedział że Marca jest dużo bardziej wiarygodna niż AS, MD i Sport. Ciekawe czy w 2011 przy rzekomych spalonych przy naszych golach też Marca była tak wiarygodna, bo to ona próbowała oszukać kibiców.
Myślę że dzisiaj Suarez nie zagra przeciwko Getafe, po co miałby grać skoro mógłby złapać kartkę przeciwko tej drużynie i ważniejszym meczu by nam nie mógł pomóc.
Nie da się wszystkich uszczęśliwić grają ci co są w formie, moim zdanie tacy zawodnicy jak Mierzejewski, Obraniak, Boenish i Polański nie zasługują na powołania do EURO, ponieważ w ogóle się nie starali by się załapać na EURO, a teraz chcieliby pojechać.
Niższe kontrakty są niemożliwe ponieważ nikt poza Puyolem którego u nas już nie ma nie zgodziłby się na niższe zarobki, pomimo tego że gadają że mogliby grać za darmo.
Każdy Stoper ma swoje lepsze i swoje gorsze momenty, Diego Costa wczoraj Silvie zafundował karuzelę, Pique w najważniejszy meczach nie zawodzi, ze słabszymi drużynami gra czasami słabo, ale uważam że i tak trzyma równy poziom.
Ogólnie to wirtualnej gry do rzeczywistej nie ma co porównywać, ale ja tego Alabe w od FIFY 13 w trybie menedżerskim sprowadzam do Barcelony, dla mnie to prawdziwy crack i byłby podstawowym zawodnikiem każdego klubu.
Ci co cię wyśmiali to się nie znają na piłce, widać jaki on ma potencjał, przecież on już grał przeciwko nam w sezonie 2012 2013 w Ćwierćfinale miał 16 czy 17 lat, widać że to przyszły crack.
Mnie też nie przekonali, Roma to nie jest jakiś wymagający rywal, nawet jak ich zlaliśmy w grupie 6-1 to aż takiej dużej euforii nie było, nawet Bayern im wklepał i to 7-1 w tamtym sezonie w grupie.
16
Messi prędzej trafi z wolnego niż z karnego.
0
Sam już nie wiem kto powinien wykonywać te karne.
0
Cholera, co jest z tymi karnymi!!
0
Hahahah rzut karny.
0
I dobrze wiedziałem że Suarez usiądzie na ławce, zresztą po co ma grać jak jest przemęczony i może nie zagrać z Villarreal jeśli dostałby kartkę.
0
Pele miał na myśli chyba jakiegoś innego Vasconcelosa i to jakiegoś słabiaka z Santosu co grał w latach 70.
1
Tak na pewno, według Marki Ronaldinho, Iniesta, Fabregas, Villa, Neymar, Suarez byli już jedną nogą w Realu, bardzo wiarygodna gazeta.
1
Marca i AS pisały takie bzdury o tym że Aubameyang dołączy do Realu, a najśmieszniejsze jest to że El Jarek mi wczoraj powiedział że Marca jest dużo bardziej wiarygodna niż AS, MD i Sport. Ciekawe czy w 2011 przy rzekomych spalonych przy naszych golach też Marca była tak wiarygodna, bo to ona próbowała oszukać kibiców.
0
Kilka razy w pressingu kogoś sfauluję lub pokłóci się z sędzią i już nie zagra w następnym meczu.
0
Myślę że dzisiaj Suarez nie zagra przeciwko Getafe, po co miałby grać skoro mógłby złapać kartkę przeciwko tej drużynie i ważniejszym meczu by nam nie mógł pomóc.
2
Nie da się wszystkich uszczęśliwić grają ci co są w formie, moim zdanie tacy zawodnicy jak Mierzejewski, Obraniak, Boenish i Polański nie zasługują na powołania do EURO, ponieważ w ogóle się nie starali by się załapać na EURO, a teraz chcieliby pojechać.
0
Może Benitez nie jest jakimś wielkim trenerem, ale Ramos i Ronaldo pewnie skargami na Beniteza zmusili Pereza do szybszego zwolnienia.
0
Niższe kontrakty są niemożliwe ponieważ nikt poza Puyolem którego u nas już nie ma nie zgodziłby się na niższe zarobki, pomimo tego że gadają że mogliby grać za darmo.
0
Musimy jeszcze im i Espanyolowi pomóc spaść, myślę że taką Manitę wsparcia im załadujemy.
14
Modric i Verratti to bardziej środkowi pomocnicy niż defensywni.
0
Każdy Stoper ma swoje lepsze i swoje gorsze momenty, Diego Costa wczoraj Silvie zafundował karuzelę, Pique w najważniejszy meczach nie zawodzi, ze słabszymi drużynami gra czasami słabo, ale uważam że i tak trzyma równy poziom.
27
No właśnie dla mnie Rio ma rację, nie wiem tylko dlaczego stawiają wyżej Ramosa czy Thiago Silve, oni są dla mnie przereklamowani.
0
Ogólnie to wirtualnej gry do rzeczywistej nie ma co porównywać, ale ja tego Alabe w od FIFY 13 w trybie menedżerskim sprowadzam do Barcelony, dla mnie to prawdziwy crack i byłby podstawowym zawodnikiem każdego klubu.
0
No tu Rabiot się nie popisał, ale się jeszcze nauczy młody jest.
0
Ci co cię wyśmiali to się nie znają na piłce, widać jaki on ma potencjał, przecież on już grał przeciwko nam w sezonie 2012 2013 w Ćwierćfinale miał 16 czy 17 lat, widać że to przyszły crack.
0
Rabiot w przyszłości może być tak dobry jak Busquets, ma spory potencjał to widać.
0
1-1 niestety Chelsea tanio skóry nie sprzeda.
0
Nie wiem jakim cudem taki crack jakim bez wątpienia jest Zlatan Ibrahimovic nie wygrał LM.
0
Te akcje stworzył genialny Angel Di Maria.
0
Gol! Rabiot!
1
Głupie pytanie, nie wiem co bym zrobił.
0
No, a Neymar to nie jest skrzydłowy?
0
Pewnie Salah, Aubameyang, Bale i Alba, reszty nie wiem.
0
A co Pique zrobił podał skład czy coś co nie powinien podać? Nie, więc nic złego nie robi korzystając z tej aplikacji.
0
Mnie też nie przekonali, Roma to nie jest jakiś wymagający rywal, nawet jak ich zlaliśmy w grupie 6-1 to aż takiej dużej euforii nie było, nawet Bayern im wklepał i to 7-1 w tamtym sezonie w grupie.