0

City-PSG starcie szejków i starcie potencjalnie najsłabszych drużyn w fazie pucharowej Benfica-Wolfsburg.

3

Ja akurat wole być spokojny i się nie napalać na wyjście z grupy, zobaczymy jak zagramy w pierwszym meczu, 4 lata temu się napalałem że wyjdziemy z grupy i to z 1 miejsca, a tu przykre rozczarowanie,

12

Mimo tego to myślę że Bellerin będzie możliwym następcą Alvesa, jeśli ten odejdzie.

0

Różnica między nim, a Neuerem jest taka, że bramkarz Bayernu ma więcej szczęścia niż rozumu, ponieważ prawie wczoraj zaprzepaścił szansę na odrabianie strat i gdyby sędzia nie odgwizdał spalonego, bramka została by zapisana jako kiks golkipera Bayernu.

4

Ogólnie to chciałbym żeby nasza Barcelona trafiła na Wolfsburg i nie dlatego że to jest praktycznie najsłabsza drużyna z rywali jakich moglibyśmy wylosować, ale dlatego że Barcelona dawno nie grała z tą drużyną, również dlatego że powoli mi się już odbija losowanie City czy PSG.

0

Powiedziałbym że to Arsenal próbował rozpaczliwie atakować i nic im nie wychodziło, tylko im ta bomba wyszła za pola karnego. Myślę że jeśli Arsenal nie zdobędzie Mistrzostwa Anglii powinni się pożegnać z Wengerem, ile razy można odpadać w 1/8 finału? Nie pamiętam kiedy ostatnio grali w Ćwierćfinale.

2

Co do Arsenalu to bałem się że Kanonierzy napędzą nam stracha, oni zawsze w rewanżu grali lepiej niż w pierwszym meczu, oni zawsze w pierwszym meczu dostawali lanie, a w drugim starali się nadrabiać starty, jak widać tym razem udało im się strzelić tylko jednego gola i to na 1-1, ale póżniej Suarez i Messi wykończyli Kanonierów.

5

Powiem że Bayern miał sporo szczęścia ponieważ niesłusznie nieuznany gol Juve na 0-3 zabiłby Bawarczyków, Bayern grał na tyle na ile im pozwolił rywal, byli gorsi, ale przeszli dalej. Jakby sędzia zaliczył bramkę Juve to byłoby pozamiatane, Niemcy potrafią odrabiać straty, ale 4 bramek by nie odrobili. Trener Juve popełnił błąd ponieważ ściągnął z boiska świetnego Moratę i ustawił Włoską drużynę defensywnie.

0

Juve to cały czas jest jeden z najlepszych drużyn na świecie, liczę że znowu ich spotkamy w Finale.

3

Bayern przegrywa aż 0-2 i to u siebie, jestem bardzo zadowolony. Barca spokojnie dopina awans.

4

Żeby tylko Bayern był w 2013 tylko o klasę od nas lepszy, to była wielka przepaść patrząc co grał Bayern, a co Barca.

0

Chciałbym zobaczyć w składzie Turana.

6

Arda wie bardzo dobrze jak ośmieszyć zawodników Realu, mam nadzieję że zagra w El Clasico.

0

I jakim cudem on nie zdobył LM?

0

A powiadali że do formy wraca...

0

PSG miażdży jakieś Troyes 0-8, jak my rok temu z Cordobą.

0

W fazie pucharowej nie byłem, ale pewnie nie taniej niż w fazie grupowej.

2

Polecam iphona 6 sam sobie go kupuję na urodziny.

0

Samsung jak Samsung wiadomo że szybko się psuję, nie lubię tej firmy, wolę Apple lub Nokię, ale to tylko moje zdanie.

2

Te okładki Sportu się bardzo zmieniły, jakoś od 2 tyg są jakieś inne.

0

No i brameczka Turana.

0

3 asysta Messiego i 2 gol Neymara.

0

Ronaldo jest trochę skuteczniejszy od Messiego w karnych i o dziwo tylko trochę. Messi nie strzela często z karnych jakimś słabszym drużyną, raz w decydującym momencie w bardzo ważnym meczu nie trafił Chelsea w 2012, a Ronaldo nie trafił Bayernowi w 2012, Barcelonie kiedyś w 2008, Valencii w 2015, Portugalczyk w ważnych meczach nie strzelał karnych.

1

Medran pokazał z skąd jest.

0

Arda ma asystę, ogólnie to on, Roberto i Iniesta grają świetnie.

0

I mówią że Messi nie potrafi huknąć za szesnastki.

0

Czekałem na bramkę Neymara i 3-0.

0

Ten sędzia pozwala na takie brudne gierki Getafe, a nasze przewinienia wszystkie widzi.

75

Sędzia uznał że byśmy i tak zmarnowali tego karnego.

1

Munir imponuję, 6 gol w 6 meczu w tym roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?