4

A to taka jedna co uważa że Ronaldo jest lepszy od Messiego, chyba już wiesz co można o niej sądzić, oczywiście każdy ma swój gust, ale tylko głupiec stawia jakiegokolwiek zawodnika na równi z Messi lub wyżej.

9

No co, przecież to też są kobiety co prawda nie za mądre np taka Ikerowa z Realmadrid.pl, jej też składam życzenia :d

2

Wszystkiego najlepszego na wszystkich kobiet, nawet fanek Realu.

1

Perez by się nigdy nie zgodził wyczuwam u nich nienawiść i kompleksy, matematyczne szansę mają, ale nawet ich trener mówi że Liga jest przegrana.

0

Jestem ciekaw czy Real zrobi dla nas Szpaler przecież jakoś trzeba przywitać Mistrza, ale po nich bym się tego nie spodziewał nawet jakby było 20 pkt dla nas przed GD.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

Czeryszew nie wie że tym co robi tylko nam pomaga, ale niech jeszcze pogrąży Real w lidze i to na ich stadionie, to będzie truskawka na torcie.

2

Dzięki kolego za statystyki, na pewno ten rekord porządnie wyśrubują :)

0

Miałem na myśli ile mieli goli na stan 6 marzec 2015 rok...

0

Ile MSN miało goli dokładnie rok temu?

1

Suarez stary? Odstaw to co bierzesz człowieku.

0

Po prostu nie zagra z Getafe i zagra spokojnie z Villareal, co za problem?

12

http://bundesliga.onet.pl/robert-lewandowski-sprobuje-pobic-ten-rekord/zetd7g Boże zobaczcie to zdjęcie Lewandowskiego, wygląda jakby przeszedł z 5 operacji plastycznych twarzy.

0

Gerard ma rację, co z tego że osiągniemy serie 36 meczów bez porażki jak nie wygramy niczego, nasi muszą dalej ciężko pracować.

3

A mówią że sezon 13/14 miał najsłabszy w karierze, a i tak strzelił 28 goli, ten chłopak jest niemożliwy.

0

Barca wykonała kolejny kroczek w stronę Mistrzostwa, jeszcze tylko 9 kolejek myślę że najtrudniejszy mecz jaki nas czeka to z RSSS i to na San Sebastian.

1

Alba i tak potrzebuje dobrego dublera, takiego kogoś jak ma Alves na swojej prawej stronie.

3

Messi, Messi, Messi co oni by bez niego zrobili? :D

1

Munir pokazuję że zasługuje na bycie kiedyś kimś ważnym u nas.

0

Wolałbym żeby Pique zamienił się z Mascherano i grał bliżej lewej strony bo nie wiem czy Szef da radę przeciwko Bastonowi.

0

Jego sytuacja jest bardzo podobna jak do sytuacji Montoyi w tamtym sezonie, też wiecznie pomijany grzał ławę lub siedział na trybunach, pewnie odejdzie w przyszłym sezonie na jakieś wypożyczenie i tyle go będziemy widzieć.

2

Trochę z ciebie panikarz jest, nie pamiętasz jak dobrze grał w PK? Spokojnie da radę.

0

Busi to nie jest cyborg też musi odpocząć, zresztą bardziej przydałby się odpoczynek Suarezowi niż Sergio.

0

Myślę że Suarez zagra dzisiaj z Eibar, a póżniej z Getafe odpocznie, bo to widać jak ostatnio dostał zadyszki i jest po prostu zmęczony.

0

Hejterzy Lewandowskiego są w szoku "Jak Polak mógł wejść na taki poziom?" i wymagają od niego cudów co mecz bo inaczej będą hejty, ale ci co dają mu Złote piłki i stawiają wyżej go niż Messiego też powinni się zastanowić.

0

Momentami niczym się od nich nie różnimy, ale myślę że tutaj jest jednak wyższy poziom, są użytkownicy z którymi można się wymienić poglądami, ja jestem anty fanem Realu, ale jestem ogólnie kibicem Barcelony i nic tak nie cieszy jak zwycięstwa, cieszą mnie porażki Realu, ale mniej. Tam na ich fioletowej ktoś próbuje obiektywnie pisać, ale od razu jest atakowany przez kibiców Realu i dostaję bana.

1

Wolę Lewandowskiego obiektywnie oceniać wczoraj nie zagrał dobrze i każdemu kiedyś przychodzą gorsze momenty, nasz Suarez też na razie nie gra najlepiej marnuję mnóstwo setek i po prostu jest bez formy, Neymar to samo. Dobrze że nic nie napisałeś na temat wczorajszego wylewu histerii jakbyśmy dostali w finale LM 5-0 ,a Ronaldo strzelił 4 gole.

0

Nie jest to normalne, dlatego że zrobił suszarkę na najlepszym zawodniku Bayernu, remis dla Bayernu i tak jest korzystny ponieważ mają 5 pkt przewagi nad Dortmundem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?