Ja zwykle komentuję jak grają z jakimś ogórem, ale jak jest jakiś ważny mecz to jestem w 100% skupiony na meczu, nie da się oglądać i patrzeć bez przerwy na stronę.
Będzie cholernie ciężko Zidane postawił na Casemiro, czyli pewnie za zadanie będzie mieć powstrzymać Messiego, tak jak kiedyś Mou postawił na Pepe w roli defensywnego pomocnika, w tamtym czasie Portugalczyk miał za zadanie powstrzymać Messiego.
Powiem że wole to niż PO i sprowadzanie tego bydła do Polski i Prezydenta, który jest analfabetą. Najgorsze jest to że ludzie chcieli wynieść PO na taczkach od władzy, a teraz to samo chcą zrobić z PISem, który nie cały rok rządzi, dajcie im się wykazać.
Nie potrafię porównywać Koszykówki do Piłki Nożnej, mimo że mam z 190 cm wzrostu, nigdy nie przepadałem za koszykówką. Co do Messiego ma rację, on co sezon pokazuję coś nowego i nigdy nie wiadomo co zrobi na boisku.
No cóż, trzeba po prostu odmówić, wiadomo mi jest łatwiej mówić bo teraz nie mam dziewczyny, ale taki mecz jest bardzo ważny, prawie jak Finał LM czy Finał MŚ.
Może nie czuć emocji tak jak to było czuć rok temu gdzie walczyliśmy z Realem o Mistrza praktycznie do końca, ale GD to dalej nie jest zwykłe spotkanie, nawet jak mamy te 10 pkt przewagi.
"Ivan Rakitić – Toni Kroos (1)
– Forma Rakiticia jest niewiarygodna. Zarówno pod względem mentalnym, jak i fizycznym. Ma zasadniczy wpływ na grę Barcelony. Kroos również jest istotnym zawodnikiem w Realu Madryt, ale jeszcze nie osiągnął poziomu Rakiticia. " Zobaczcie jak Ancelotti docenił pracę Rakitica wy też powinniście docenić, Ivan ciężko pracuję, niektórzy mówią że Kroos jest lepszy bo ma celniejsze podania i potrafi dograć na idealnie, ale on nalicza dużo podań ponieważ w ogóle nie podejmuje ryzyka, tylko nalicza licznik podań.
Was też denerwuje jak gracie online w fife trybie sezony i bez przerwy się mecz zacina, strasznie jest to denerwujące, oczywiście nie zawsze tak jest, ale jak zagram 5 spotkań to przynajmniej w 1 takie coś jest.
0
Ja zwykle komentuję jak grają z jakimś ogórem, ale jak jest jakiś ważny mecz to jestem w 100% skupiony na meczu, nie da się oglądać i patrzeć bez przerwy na stronę.
3
Będzie cholernie ciężko Zidane postawił na Casemiro, czyli pewnie za zadanie będzie mieć powstrzymać Messiego, tak jak kiedyś Mou postawił na Pepe w roli defensywnego pomocnika, w tamtym czasie Portugalczyk miał za zadanie powstrzymać Messiego.
2
Powiem że wole to niż PO i sprowadzanie tego bydła do Polski i Prezydenta, który jest analfabetą. Najgorsze jest to że ludzie chcieli wynieść PO na taczkach od władzy, a teraz to samo chcą zrobić z PISem, który nie cały rok rządzi, dajcie im się wykazać.
0
To pewnie jakaś rewelacja Marki, co do porównań Messiego i Suareza z Balem i Benzemą, nie mam pytań.
0
Marca to jest po prostu szmatławiec, wszyscy Ronaldo zanotowali asystę z wolnego, a Pepe gola, a ci dalej swoje.
0
Nie potrafię porównywać Koszykówki do Piłki Nożnej, mimo że mam z 190 cm wzrostu, nigdy nie przepadałem za koszykówką. Co do Messiego ma rację, on co sezon pokazuję coś nowego i nigdy nie wiadomo co zrobi na boisku.
2
Bardzo dziwi mnie brak Vidala, ale cieszę się z powołania Rafy, może wejdzie i pogrąży Real.
0
Łatwiej by nam było gdyby za Casemiro zagrał James i za Carvajala wystąpił Danilo.
2
Ja się ze ślubu wymigałem, to ty możesz się wymigać z tej pizzy.
0
No cóż, trzeba po prostu odmówić, wiadomo mi jest łatwiej mówić bo teraz nie mam dziewczyny, ale taki mecz jest bardzo ważny, prawie jak Finał LM czy Finał MŚ.
0
Ja pewnie będę musiał oglądać bez głosu, już wolę Darka Szpakowskiego mimo że popełnia gafy to potrafi robić klimat na najważniejszych imprezach.
2
Może nie czuć emocji tak jak to było czuć rok temu gdzie walczyliśmy z Realem o Mistrza praktycznie do końca, ale GD to dalej nie jest zwykłe spotkanie, nawet jak mamy te 10 pkt przewagi.
2
Pan młody jest kibicem Barcelony, ale to jest raczej nie możliwe żeby tam puścili mecz, jakby tam był mecz to bym się bardzo cieszył.
0
Ale z tym porównaniem Suareza do Benzemy to dowalił, chyba za bardzo lubił Karima żeby go dawać na równi z Urugwajczykiem.
0
W planie miałem by pójść na te wesele, wrócić do domu o 20 i spokojnie przygotować się na GD.
16
"Ivan Rakitić – Toni Kroos (1)
– Forma Rakiticia jest niewiarygodna. Zarówno pod względem mentalnym, jak i fizycznym. Ma zasadniczy wpływ na grę Barcelony. Kroos również jest istotnym zawodnikiem w Realu Madryt, ale jeszcze nie osiągnął poziomu Rakiticia. " Zobaczcie jak Ancelotti docenił pracę Rakitica wy też powinniście docenić, Ivan ciężko pracuję, niektórzy mówią że Kroos jest lepszy bo ma celniejsze podania i potrafi dograć na idealnie, ale on nalicza dużo podań ponieważ w ogóle nie podejmuje ryzyka, tylko nalicza licznik podań.
0
On już nawet na ławkę się nie mieści, jest po prostu za słaby.
11
Zdecydowanie wolałem poprzednią wersję tej strony.
0
Ja niestety nie mam Nsport i się denerwuje ponieważ mając dwa kanały mogą puścić 2 mecze, a oni puszczają na jednym Bayern, a na drugim multiligę.
0
Znowu na Nsport? a no tak Bayern-Benfica ciekawszy mecz, gdzie gospodarze w pierwszym meczu wygrają 4-0 lub wyżej i na rewanż zagrają rezerwami.
0
Akurat daltonista nie rozróżni kolorów.
0
Oni co roku walczą lub raczej można powiedzieć że chcą walczyć o najbliższe cele w tych wielkich imprezach, wychodzą z grupy, ale to tyle.
0
Mam Xboxa 360 i ONE, więc wiadomo co bardziej polecam.
0
Od czasów Eto nie mieliśmy takiego napastnika czyli typowego kilera pola karnego, mieliśmy Ibrę na 1 sezon czy Ville, ale ten u nas grał na skrzydle.
2
Was też denerwuje jak gracie online w fife trybie sezony i bez przerwy się mecz zacina, strasznie jest to denerwujące, oczywiście nie zawsze tak jest, ale jak zagram 5 spotkań to przynajmniej w 1 takie coś jest.
13
Ostatnio coś same złe wiadomości są.
7
Przy okazji życzę wszystkim wesołego jajka i spędzenia tego czasu z bliskimi, wszystkim kibicom Barcelony :D
2
Do tej pory nie mogę przestać myśleć o Johanie, dalej to do mnie nie dochodzi że on odszedł, przecież jakieś pół rok temu wszystko było w porządku.
0
Ten gościu może był pijany lub naćpany, kiedyś też mnie ktoś zaczepił.
2
Kiedyś Johan Cruyff Holenderski napastnik, dzisiaj Arek Milik Polski napastnik.