0

Ja zwykle komentuję jak grają z jakimś ogórem, ale jak jest jakiś ważny mecz to jestem w 100% skupiony na meczu, nie da się oglądać i patrzeć bez przerwy na stronę.

3

Będzie cholernie ciężko Zidane postawił na Casemiro, czyli pewnie za zadanie będzie mieć powstrzymać Messiego, tak jak kiedyś Mou postawił na Pepe w roli defensywnego pomocnika, w tamtym czasie Portugalczyk miał za zadanie powstrzymać Messiego.

2

Powiem że wole to niż PO i sprowadzanie tego bydła do Polski i Prezydenta, który jest analfabetą. Najgorsze jest to że ludzie chcieli wynieść PO na taczkach od władzy, a teraz to samo chcą zrobić z PISem, który nie cały rok rządzi, dajcie im się wykazać.

0

To pewnie jakaś rewelacja Marki, co do porównań Messiego i Suareza z Balem i Benzemą, nie mam pytań.

0

Marca to jest po prostu szmatławiec, wszyscy Ronaldo zanotowali asystę z wolnego, a Pepe gola, a ci dalej swoje.

0

Nie potrafię porównywać Koszykówki do Piłki Nożnej, mimo że mam z 190 cm wzrostu, nigdy nie przepadałem za koszykówką. Co do Messiego ma rację, on co sezon pokazuję coś nowego i nigdy nie wiadomo co zrobi na boisku.

2

Bardzo dziwi mnie brak Vidala, ale cieszę się z powołania Rafy, może wejdzie i pogrąży Real.

0

Łatwiej by nam było gdyby za Casemiro zagrał James i za Carvajala wystąpił Danilo.

2

Ja się ze ślubu wymigałem, to ty możesz się wymigać z tej pizzy.

0

No cóż, trzeba po prostu odmówić, wiadomo mi jest łatwiej mówić bo teraz nie mam dziewczyny, ale taki mecz jest bardzo ważny, prawie jak Finał LM czy Finał MŚ.

0

Ja pewnie będę musiał oglądać bez głosu, już wolę Darka Szpakowskiego mimo że popełnia gafy to potrafi robić klimat na najważniejszych imprezach.

2

Może nie czuć emocji tak jak to było czuć rok temu gdzie walczyliśmy z Realem o Mistrza praktycznie do końca, ale GD to dalej nie jest zwykłe spotkanie, nawet jak mamy te 10 pkt przewagi.

2

Pan młody jest kibicem Barcelony, ale to jest raczej nie możliwe żeby tam puścili mecz, jakby tam był mecz to bym się bardzo cieszył.

0

Ale z tym porównaniem Suareza do Benzemy to dowalił, chyba za bardzo lubił Karima żeby go dawać na równi z Urugwajczykiem.

0

W planie miałem by pójść na te wesele, wrócić do domu o 20 i spokojnie przygotować się na GD.

16

"Ivan Rakitić – Toni Kroos (1)
– Forma Rakiticia jest niewiarygodna. Zarówno pod względem mentalnym, jak i fizycznym. Ma zasadniczy wpływ na grę Barcelony. Kroos również jest istotnym zawodnikiem w Realu Madryt, ale jeszcze nie osiągnął poziomu Rakiticia. " Zobaczcie jak Ancelotti docenił pracę Rakitica wy też powinniście docenić, Ivan ciężko pracuję, niektórzy mówią że Kroos jest lepszy bo ma celniejsze podania i potrafi dograć na idealnie, ale on nalicza dużo podań ponieważ w ogóle nie podejmuje ryzyka, tylko nalicza licznik podań.

0

On już nawet na ławkę się nie mieści, jest po prostu za słaby.

11

Zdecydowanie wolałem poprzednią wersję tej strony.

0

Ja niestety nie mam Nsport i się denerwuje ponieważ mając dwa kanały mogą puścić 2 mecze, a oni puszczają na jednym Bayern, a na drugim multiligę.

0

Znowu na Nsport? a no tak Bayern-Benfica ciekawszy mecz, gdzie gospodarze w pierwszym meczu wygrają 4-0 lub wyżej i na rewanż zagrają rezerwami.

0

Akurat daltonista nie rozróżni kolorów.

0

Oni co roku walczą lub raczej można powiedzieć że chcą walczyć o najbliższe cele w tych wielkich imprezach, wychodzą z grupy, ale to tyle.

0

Mam Xboxa 360 i ONE, więc wiadomo co bardziej polecam.

0

Od czasów Eto nie mieliśmy takiego napastnika czyli typowego kilera pola karnego, mieliśmy Ibrę na 1 sezon czy Ville, ale ten u nas grał na skrzydle.

2

Was też denerwuje jak gracie online w fife trybie sezony i bez przerwy się mecz zacina, strasznie jest to denerwujące, oczywiście nie zawsze tak jest, ale jak zagram 5 spotkań to przynajmniej w 1 takie coś jest.

13

Ostatnio coś same złe wiadomości są.

7

Przy okazji życzę wszystkim wesołego jajka i spędzenia tego czasu z bliskimi, wszystkim kibicom Barcelony :D

2

Do tej pory nie mogę przestać myśleć o Johanie, dalej to do mnie nie dochodzi że on odszedł, przecież jakieś pół rok temu wszystko było w porządku.

0

Ten gościu może był pijany lub naćpany, kiedyś też mnie ktoś zaczepił.

2

Kiedyś Johan Cruyff Holenderski napastnik, dzisiaj Arek Milik Polski napastnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?