0

Nie wiedziałem że u nas strzelił już więcej Hat tricków niż w Liverpoolu.

0

Skąd wiesz że od razu będą się kibice bić, może wreszcie będzie prawdziwy doping.

0

Pojechał trochę z tą Portugalią, myślę że oni nie dojdą nawet do Półfinału, Niemcy, Hiszpania, Chorwacja, Francja, Belgia nawet Polska jest mocniejsza od Portugalii, sam Ronaldo tam nic nie zrobi co świetnie pokazały ostatnie Mistrzostwa Świata.

0

Pewnie chodzi o siatkówkę...

0

Trzeba zrobić powtórkę z Deportivo, to może go czegoś nauczy, ale wątpliwe.

1

Wygramy jeszcze tylko 5 spotkań, a sezon i tak będzie udany wygrać Mistrzostwo i Puchar to i tak duże osiągniecie, a LM mam nadzieję wygra Atletico Madryt oni zasłużyli najbardziej ze wszystkich czterech drużyn, pokonali obecnego triumfatora i ograją Bayern.

0

Nie cierpię trolli i przemądrzałych kibiców Realu którzy tu wchodzą, ale jeszcze bardziej nie cierpię "kibiców" Barcelony, którzy narzekają na swój klub, pomimo bardzo dobrego wyniku.

6

Wkurzają mnie tacy kibice co jak przegramy to płaczą, a jak rozwalimy kogoś 8-0 to piszą że nie ma się z czego cieszyć i że gdyby ta drużyna wykorzystała swoje wszystkie okazję mogło by być nieciekawie, a gdybyśmy wykorzystali swoje wszystkie okazję strzelilibyśmy nie 8, ale 12 bramek.

0

Marca to tak samo zaliczyła gola Ronaldo z Sociedad z 2010 roku, gdzie Pepe zmienił lot piłki, a wszystkie inne żródła nie uznały mu tego gola, dla mnie to nie była asysta ponieważ piłka odbiła się od przeciwnika, więc asysty nie było. Marca to jest Madrycki brukowiec więc będą CRa wybielać.

0

Suarez to najlepsza 9 na świecie, udowodnił to już wiele razy i wczoraj.

0

Liverpool 3-0 już.

0

Jakim cudem z nimi na Camp Nou zremisowaliśmy 2-2?

7

0-8 to była masakracja, Suarez 3 asysty i 4 gole nie mam pytań...

0

Myślałem przez chwilę że to ten komentator prowadzi podwójne życie :)

0

Może przesadziłem z tymi użytkownikami, ale uważam że Munir ma talent, ale brakuje mu pewności siebie, ostatnio strzelał gole, ale musi bardziej próbować szarpać, tak jak Jese w Realu czy Sandro jeszcze jak dostawał u nas szansę w tamtym sezonie.

0

Na tej stronie tak jest, zawsze jak masz inną opinie czepiają się o wiek lub o to ile kibicujesz.

0

Tam nawet w takiej Młodzieżowej Lidze Mistrzów dobrze zagrałoby połowę użytkowników tej strony, dlatego Munir dobrze nie gra teraz w ogóle mnie to nie dziwi, jak tam poziom dużo niższy jest.

1

Verratti jeśli chcę wygrać w przyszłym sezonie LM, to musi odejść z PSG, ten klub to jest gwarancja Pucharu Francji i Mistrzostwa Francji, a takie ogóry grają w lidze Francuskiej więc to praktycznie żaden sukces wygrać w tym klubie Majstra.

0

On zarabia tylko 4 mln Euro? Ja myślałem że zarabia przynajmniej 7.

0

Można powiedzieć że wściekłość Neymara to nic, Ronaldo się wkurza jak ktoś mu wejdzie w piłkę i strzeli za niego gola, wiem że nie powinien naskakiwać na Portugalczyka, ale taka jest prawda.

0

Tylko wkurzać się na kolegę, a grać jeszcze gorzej niż kolega, to zalatuje hipokryzją.

0

Jak znowu będziemy walić prosto bramkarza to tak będzie.

0

Bartra musi wierzyć w siebie, ale co za różnica skoro trener w niego nie wierzy, gdyby w niego wierzył nie wiedzieliśmy Marca raz na 8 spotkań lub jeszcze rzadziej.

0

Wiadomo nie fajnie jest bez końca być faulowanym, ja nawet jak czasami gram w piłkę z kolegami to jak jestem faulowany to mi nerwy puszczają, wiadomo gra amatorska, a zawodowa to dwa różne światy, ale nawet trochę staram się zrozumieć Neymara, ale ten musi trzymać nerwy na wodzy, bo taki baran co go sfauluje nie dostanie kartki, a on za rzucanie się na przeciwnika dostanie.

0

Tylko tej zniżki formy w dwumeczu z Arsenalem nikt nie zauważył bo był bardzo dobry wynik, nie ma czegoś takiego jak tryb ekonomiczny, ale wszyscy tutaj pisali że Barca się oszczędza, to wszystko wyszło w praniu podczas dwumeczu z Atletico, graliśmy bardzo podobnie do meczu z Arsenalem, tylko Arsenal był słabszym klubem i już w pierwszym meczu z nami grał z pełnymi gaciami, a Atletico wypowiedziało nam wojnę. Zresztą nawet jeśli rzeczywiście takie coś jest jak tryb ekonomiczny i bronienie wyniku, to lepiej zmienić kogoś z ataku niż wpuszczać kolejnego obrońcę i dawać przeciwnikowi pole do manewru.

41

Pamiętam jak mi się zrobiło smutno jak Pedro zamiast celebrować pucharu z drużyną stał z 2 metry obok nich.

6

Na tej stronie wystarczy wyrazić swoją opinie i już jesteś zmieszany z gównem.

0

Myślę że niczym się nie różnimy pod względem tego co trener ma do powiedzenia w klubie od Realu, przecież u nich trener spróbuje posadzić jakąś gwiazdę to już skargi lecą do Pereza "Jak śmiał mnie posadzić na ławie, on ma gówno do gadania" choć w Realu ostatnio sadzał Isco czy Jamesa na ławce i nic się nie działo, a w Barcelonie Enrique nawet nie myśli żeby ściągnąć Neymara, bo ten już poleci do Bartomeu, taka przykra prawda.

0

Też na to wpływa brak zmiennika, rok temu mieliśmy Pedro który mógł zmienić kogoś z MSN, a Lucho nie ufa ani Munirowi czy tym bardziej Sandro.

19

Nie wiem dlaczego na tej stronie tak wszyscy plują jadem, a poza tym mów za siebie co cię obchodzi, a nie za innych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?