La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

1

Mam kilka przemyśleń odnośnie obecnej sytuacji, ale nie będę wylewał fali hejtu. Opiszę to tylko pokrótce.

1.Symptomy obniżki formy były widoczne już wcześniej. Wtedy mówiliśmy wszyscy, że jedziemy w trybie ekonomicznym, bo więcej nie potrzeba. Mówiliśmy tak ponieważ passa bez porażki trwała. Patrząc jednak na to ile okazji w dwumeczu stworzył sobie Arsenal czy brak kontroli w meczach ligowych to już wtedy powinno nam dać do myślenia.
2. Spadek formy oczywiście ma związek z zajechaniem składu, a zwłaszcza MSN. Pytanie tylko kto miałby za nich grać? Adra, który wciąż się nie odnalazł? Czy może nasi superstrzelcy Munir i Sandro? Wychodzi po prostu sprzdaż Pedro.
3. Za brak rotacji też jednak do Lucho do końca pretensji mieć nie można. Tak naprawdę obecny kryzys to efekt kuli śnieżnej po GD. Na Klasyk wyszedł skład galowy, inaczej być nie mogło. Niestety przegraliśmy. Na dwumecz z Atletico też musiał wyjść, nie mogło być inaczej. Niestety odpadliśmy. Wydaje mi się, że gdybyśmy wygrali GD na Sociedad byłoby więcej zmian. A tak była porażka, sytuacja w lidze się nieco skomplikowała więc Lucho na niewygodnym terenie chciał uspokoić nastroje i rotacji prawie nie było. Nie wyszło. Teraz na Valencie też trzeba było gasić pożar więc znów wyszła Once de Gala i znów klops. Biedny Lucho nawet nie miał, w którym meczy porotować, bo gdyby posadził Messiego to powtórzyłaby się burza Anoeta z zeszłego sezonu. Wszystko obecne to efekt GD jak już wspomniałem na początku.

Mimo wszystko wierzę w jakieś irracjonalne na tą chwilę przełamanie (bo nic tego nie zapowiada, drużyna wg mnie wygląda na wypaloną i słabą mentalnie). Wierzę, bo w tych zawodników zwątpić nie można. Za dużo dali już radości.
VeB!

0

@Barclonismo Tylko tej zniżki formy w dwumeczu z Arsenalem nikt nie zauważył bo był bardzo dobry wynik, nie ma czegoś takiego jak tryb ekonomiczny, ale wszyscy tutaj pisali że Barca się oszczędza, to wszystko wyszło w praniu podczas dwumeczu z Atletico, graliśmy bardzo podobnie do meczu z Arsenalem, tylko Arsenal był słabszym klubem i już w pierwszym meczu z nami grał z pełnymi gaciami, a Atletico wypowiedziało nam wojnę. Zresztą nawet jeśli rzeczywiście takie coś jest jak tryb ekonomiczny i bronienie wyniku, to lepiej zmienić kogoś z ataku niż wpuszczać kolejnego obrońcę i dawać przeciwnikowi pole do manewru.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?