0

Z tego co wiem to zaliczył ledwo 6 km, gdyby nie ten rajd za Carasco nie byłoby 6,

1

Nikt po nim nie oczekuje 15 km czy gdzieś podobnie, ale z na pewno więcej niż 7, nie można mówić "że lepiej mądrze stać niż głupio biegać", bo po zawodniku ,który przebiegnie więcej km widać większe zaangażowanie, a po zawodniku ,który przebiegnie ledwo 6 to widać że mu się nie chcę.

0

Mam nadzieję że Barca pozyska jakiegoś młodego stopera i mam nadzieję że nie będzie to zawodnik z wiekiem 30+ tak jak było to w przypadku Mathieu, nie był to zły transfer, ale stoperów powinniśmy kupować od 20-27 lat nie wyżej, żeby mieć stopera na lata.

6

Mam nadzieję że Suarez powtórzy wyczyn Enrique lub znowu zdobędzie Karetę.

3

Z całą pewnością ten mecz jest godny półfinału LM.

4

Słaby jest ten Półfinał, na razie dupy nie urywa.

11

Barca za ten dwumecz to i tak nie zasłużyła na awans, myślę że gdybyśmy strzelili z tego karnego na 2-1, to potem udało by się nam wcisnąć na 2-2 i gralibyśmy dalej, ale nie cieszyłbym się z awansu w takim stylu.

0

Wydaję mi się że jakby trafił do Arsenalu to nie rozwinął by się aż tak jako piłkarz.

0

Marca to brukowiec, ale tutaj można im wierzyć, oni rzadko podają fałszywe informacje jeśli chodzi o Real.

1

Hummels to jeden z najlepszych obrońców na świecie, tylko ma jedną wadę jest dosyć wolny.

2

Rayo pokazuje że chcę grać z gigantami, a tacy obrońcy Getafe czy Espanyolu grają z Realem na alibi.

0

Gijon to by musiał 2 mecze wygrać i 1 zremisować żeby zostać, oczywiście Getafe musiałoby przegrywać.

0

Jeśli Espanyol przegra wszystkie 3 mecze i to wysoko, a Rayo i Granada coś wygrają, to Espanyol czeka spadek. Najlepiej jakby od Barcy i Sevilli dostali manitę, a Eibar niech wygra 2-0 czy 2-1.

0

Przecież on ma z 25 lat, a poziom jego komentarzy to 10-12 lat.

0

17

Suarez to taki swój chłop, gra dopiero u nas 2 sezon, a się czuję jakby grał u nas z 10 lat.

0

Ja z El Jarkiem często wdaję się w dyskusję, tylko jak napisze coś głupiego, czyli bardzo często. On rzadko jest obiektywny.

1

Kibice Realu zapominają sezon 2011 2012, jak widać pamiętają to co chcą. W tamtym okresie to oni dostali ligę na tacy od sędziów i to trwało nie przez 2 mecze, tylko u nich pamiętam 15 takich spotkań.

0

Strach wejść teraz na Twitera Klatusa.

1

Według kibiców Realu Messi jest pozerem bo gra pod Suareza, a gdyby Messi grał na swoje konto, to miałby kompleks Ronaldo i chciałby z nim cały czas rywalizować, wszystkich się nie da uszczęśliwić.

2

Teraz widzę że ty tutaj jesteś od ciekawostek, to jaki jest rekord hat tricków w ciągu 1 sezonu? :D

0

Jak do nas przyszedł to modliłem się żeby strzelał tyle bramek ile strzelał w Liverpoolu, ale on strzela tych goli jeszcze więcej. Byli tacy zawodnicy jak Henry, Ronaldo Nazario, Del Pierro, Bergkamp i oni byli niesamowici, Luis już do tego grona się zalicza.

2

W tym samym czasie na fioletowej bardziej się przejmują tym że Ronaldo ucieka Pichichi i Złoty But, niż tym że Realowi ucieka Mistrzostwo.

2

Suarez to taki typ zawodnika, że jak strzeli gola, to póżniej wszystkie strzały jakie odda w tym meczu wpadają, ja nie wiem jak on to robi.

8

Suarez 8 goli w 2 meczach, ten koleś jest niemożliwy.

0

Moja reakcja na wyczyn Suareza.

1

Moja reakcja

4

Nie bój się łebki mają różne pomysły, ale jak ty nie paliłeś to nic ci nie grozi, nawet im nic nie grozi tylko rodzicie się dowiedzą i ojciec im pasem dupę przetrzepie :D

2

Ja mam nadzieję że Mistrzostwa Europy nie wygrają Niemcy i tyle. No i oby Polska zaszła daleko.

0

Trochę szkoda że Suarez nie przeszedł z Ajaxu do Barcelony od razu, przynajmniej więcej by wygrał trofeów, pomimo sympatii do Liverpoolu to Suarez w 3,5 sezonu nie osiągnął tam prawie nic z klubem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?