Nikt po nim nie oczekuje 15 km czy gdzieś podobnie, ale z na pewno więcej niż 7, nie można mówić "że lepiej mądrze stać niż głupio biegać", bo po zawodniku ,który przebiegnie więcej km widać większe zaangażowanie, a po zawodniku ,który przebiegnie ledwo 6 to widać że mu się nie chcę.
Mam nadzieję że Barca pozyska jakiegoś młodego stopera i mam nadzieję że nie będzie to zawodnik z wiekiem 30+ tak jak było to w przypadku Mathieu, nie był to zły transfer, ale stoperów powinniśmy kupować od 20-27 lat nie wyżej, żeby mieć stopera na lata.
Barca za ten dwumecz to i tak nie zasłużyła na awans, myślę że gdybyśmy strzelili z tego karnego na 2-1, to potem udało by się nam wcisnąć na 2-2 i gralibyśmy dalej, ale nie cieszyłbym się z awansu w takim stylu.
Jeśli Espanyol przegra wszystkie 3 mecze i to wysoko, a Rayo i Granada coś wygrają, to Espanyol czeka spadek. Najlepiej jakby od Barcy i Sevilli dostali manitę, a Eibar niech wygra 2-0 czy 2-1.
Kibice Realu zapominają sezon 2011 2012, jak widać pamiętają to co chcą. W tamtym okresie to oni dostali ligę na tacy od sędziów i to trwało nie przez 2 mecze, tylko u nich pamiętam 15 takich spotkań.
Według kibiców Realu Messi jest pozerem bo gra pod Suareza, a gdyby Messi grał na swoje konto, to miałby kompleks Ronaldo i chciałby z nim cały czas rywalizować, wszystkich się nie da uszczęśliwić.
Jak do nas przyszedł to modliłem się żeby strzelał tyle bramek ile strzelał w Liverpoolu, ale on strzela tych goli jeszcze więcej. Byli tacy zawodnicy jak Henry, Ronaldo Nazario, Del Pierro, Bergkamp i oni byli niesamowici, Luis już do tego grona się zalicza.
Nie bój się łebki mają różne pomysły, ale jak ty nie paliłeś to nic ci nie grozi, nawet im nic nie grozi tylko rodzicie się dowiedzą i ojciec im pasem dupę przetrzepie :D
Trochę szkoda że Suarez nie przeszedł z Ajaxu do Barcelony od razu, przynajmniej więcej by wygrał trofeów, pomimo sympatii do Liverpoolu to Suarez w 3,5 sezonu nie osiągnął tam prawie nic z klubem.
0
Z tego co wiem to zaliczył ledwo 6 km, gdyby nie ten rajd za Carasco nie byłoby 6,
1
Nikt po nim nie oczekuje 15 km czy gdzieś podobnie, ale z na pewno więcej niż 7, nie można mówić "że lepiej mądrze stać niż głupio biegać", bo po zawodniku ,który przebiegnie więcej km widać większe zaangażowanie, a po zawodniku ,który przebiegnie ledwo 6 to widać że mu się nie chcę.
0
Mam nadzieję że Barca pozyska jakiegoś młodego stopera i mam nadzieję że nie będzie to zawodnik z wiekiem 30+ tak jak było to w przypadku Mathieu, nie był to zły transfer, ale stoperów powinniśmy kupować od 20-27 lat nie wyżej, żeby mieć stopera na lata.
6
Mam nadzieję że Suarez powtórzy wyczyn Enrique lub znowu zdobędzie Karetę.
3
Z całą pewnością ten mecz jest godny półfinału LM.
4
Słaby jest ten Półfinał, na razie dupy nie urywa.
11
Barca za ten dwumecz to i tak nie zasłużyła na awans, myślę że gdybyśmy strzelili z tego karnego na 2-1, to potem udało by się nam wcisnąć na 2-2 i gralibyśmy dalej, ale nie cieszyłbym się z awansu w takim stylu.
0
Wydaję mi się że jakby trafił do Arsenalu to nie rozwinął by się aż tak jako piłkarz.
0
Marca to brukowiec, ale tutaj można im wierzyć, oni rzadko podają fałszywe informacje jeśli chodzi o Real.
1
Hummels to jeden z najlepszych obrońców na świecie, tylko ma jedną wadę jest dosyć wolny.
2
Rayo pokazuje że chcę grać z gigantami, a tacy obrońcy Getafe czy Espanyolu grają z Realem na alibi.
0
Gijon to by musiał 2 mecze wygrać i 1 zremisować żeby zostać, oczywiście Getafe musiałoby przegrywać.
0
Jeśli Espanyol przegra wszystkie 3 mecze i to wysoko, a Rayo i Granada coś wygrają, to Espanyol czeka spadek. Najlepiej jakby od Barcy i Sevilli dostali manitę, a Eibar niech wygra 2-0 czy 2-1.
0
Przecież on ma z 25 lat, a poziom jego komentarzy to 10-12 lat.
0
https://x.com/El_Jarek/status/724265895028252673 Poziom ameby umysłowej.
17
Suarez to taki swój chłop, gra dopiero u nas 2 sezon, a się czuję jakby grał u nas z 10 lat.
0
Ja z El Jarkiem często wdaję się w dyskusję, tylko jak napisze coś głupiego, czyli bardzo często. On rzadko jest obiektywny.
1
Kibice Realu zapominają sezon 2011 2012, jak widać pamiętają to co chcą. W tamtym okresie to oni dostali ligę na tacy od sędziów i to trwało nie przez 2 mecze, tylko u nich pamiętam 15 takich spotkań.
0
Strach wejść teraz na Twitera Klatusa.
1
Według kibiców Realu Messi jest pozerem bo gra pod Suareza, a gdyby Messi grał na swoje konto, to miałby kompleks Ronaldo i chciałby z nim cały czas rywalizować, wszystkich się nie da uszczęśliwić.
2
Teraz widzę że ty tutaj jesteś od ciekawostek, to jaki jest rekord hat tricków w ciągu 1 sezonu? :D
0
Jak do nas przyszedł to modliłem się żeby strzelał tyle bramek ile strzelał w Liverpoolu, ale on strzela tych goli jeszcze więcej. Byli tacy zawodnicy jak Henry, Ronaldo Nazario, Del Pierro, Bergkamp i oni byli niesamowici, Luis już do tego grona się zalicza.
2
W tym samym czasie na fioletowej bardziej się przejmują tym że Ronaldo ucieka Pichichi i Złoty But, niż tym że Realowi ucieka Mistrzostwo.
2
Suarez to taki typ zawodnika, że jak strzeli gola, to póżniej wszystkie strzały jakie odda w tym meczu wpadają, ja nie wiem jak on to robi.
8
Suarez 8 goli w 2 meczach, ten koleś jest niemożliwy.
0
1
Moja reakcja
4
Nie bój się łebki mają różne pomysły, ale jak ty nie paliłeś to nic ci nie grozi, nawet im nic nie grozi tylko rodzicie się dowiedzą i ojciec im pasem dupę przetrzepie :D
2
Ja mam nadzieję że Mistrzostwa Europy nie wygrają Niemcy i tyle. No i oby Polska zaszła daleko.
0
Trochę szkoda że Suarez nie przeszedł z Ajaxu do Barcelony od razu, przynajmniej więcej by wygrał trofeów, pomimo sympatii do Liverpoolu to Suarez w 3,5 sezonu nie osiągnął tam prawie nic z klubem.