No, a MarioVeb nie hejtujesz, ale przecież wy obaj się hejtujecie, tak wracając do tematu, to zawsze moim marzeniem był Otamendi, niestety ten wybrał kasę szejków.
Za dużo na Mascherano na pewno nie zarobimy, on ma już 32 lata na karku, a Mustafi to idealny kandydat na następce Niemiec jest, silny, szybki i skoczny.
Ja nie wiem ile Barcelona ma do wydania czy 60 mln czy 200, oni najlepiej wiedzą, ja nie siedzę w zarządzie Barcy by wiedzieć takie rzeczy. Tak jak mówiłem zakup ŚO i LO, to powinien być priorytet.
Ja się jednak trzymam swojej wersji, jeśli chcemy znowu walczyć o LM, to musimy kupić klasowego ŚO, LO i jakiegoś solidnego zmiennika dla MSN, a na pewno nie możemy kupić jakiegoś szrotu
Atletico bardziej zasłużyło, wywaliło słabe PSV, ale potem dwóch Mistrzów krajowych, a Real grał z przeciętną Romą, w słabej formie Wolfsburgiem i z City, które było marzeniem dla każdego Półfinalisty, to była autostrada do Finału i 2 lata temu zasłużyli, ale teraz nie.
Jeśli Masche ma już odejść, to koniecznie musi przyjść w jego miejsce stoper klasy światowej, inaczej tego nie widzę. Choć chciałbym żeby Mascherano został.
Mascherano wypełni u nas kontrakt, czyli zostanie u nas jeszcze te 2 sezony i odejdzie do Argentyny i tam dokończy swoją karierę, a Alves zostanie u nas jeszcze ten jeden sezon, ale będzie grał mniej.
Ja liczyłem że tutaj będą komentarze o Pucharze Hiszpanii, kilkanaście godzin temu wygranym, a tutaj widzę jakieś płacze że komentować mało ważny mecz będzie jakiś Izak.
Dobrze że Barcelona wreszcie dogadała się z Nike, ponieważ najlepszy klub na świecie powinien dostawać najwięcej kasy, a to co nam dawało wcześniej Nike to śmiech na sali.
I po co płaczecie? To było do przewidzenia że Ronaldo dostanie 99, a Suarez 98, ponieważ Real podpisał z EA kontrakt partnerski i zawodnicy Realu będą mieli overale zawyżone.
Oczywiście będę wspierał Liverpool, ale myślę że Sevilla jak wygra 3 raz z rzędu Ligę Europy będzie również dobrze i Polak zdobędzie jakieś ważne trofeum.
2
Odrabia pracę domową z pszyry.
0
No, a MarioVeb nie hejtujesz, ale przecież wy obaj się hejtujecie, tak wracając do tematu, to zawsze moim marzeniem był Otamendi, niestety ten wybrał kasę szejków.
0
Za dużo na Mascherano na pewno nie zarobimy, on ma już 32 lata na karku, a Mustafi to idealny kandydat na następce Niemiec jest, silny, szybki i skoczny.
0
Ja nie wiem ile Barcelona ma do wydania czy 60 mln czy 200, oni najlepiej wiedzą, ja nie siedzę w zarządzie Barcy by wiedzieć takie rzeczy. Tak jak mówiłem zakup ŚO i LO, to powinien być priorytet.
0
Ja się jednak trzymam swojej wersji, jeśli chcemy znowu walczyć o LM, to musimy kupić klasowego ŚO, LO i jakiegoś solidnego zmiennika dla MSN, a na pewno nie możemy kupić jakiegoś szrotu
0
Ja też go rozumiem, to nie jego wina że musi grać na pozycji na której nie chce grać, tam go wystawiał Guardiola, Tito, Martino i teraz Enrique,
0
Jeśli Masche, Verma, Alves, Adriano, Bartra odejdą, to Barcelona w tym oknie znowu zrobi rewolucję, tak jak 2 lata temu.
1
Akurat z odejścia Fabsa byłem zadowolony, ale z odejścia Masche już nie za bardzo.
0
Cadena SER to niestety wiarygodne żródło, już wszystkie dzienniki o tym trąbią, więc coś musi być na rzeczy.
0
Atletico bardziej zasłużyło, wywaliło słabe PSV, ale potem dwóch Mistrzów krajowych, a Real grał z przeciętną Romą, w słabej formie Wolfsburgiem i z City, które było marzeniem dla każdego Półfinalisty, to była autostrada do Finału i 2 lata temu zasłużyli, ale teraz nie.
0
Jeśli Masche ma już odejść, to koniecznie musi przyjść w jego miejsce stoper klasy światowej, inaczej tego nie widzę. Choć chciałbym żeby Mascherano został.
0
Tak będzie na 100% niby dlaczego Mascherano miałby od nas odejść?
0
Mascherano wypełni u nas kontrakt, czyli zostanie u nas jeszcze te 2 sezony i odejdzie do Argentyny i tam dokończy swoją karierę, a Alves zostanie u nas jeszcze ten jeden sezon, ale będzie grał mniej.
0
Chciałbym żeby Iniesta grał do czterdziestki, ale teraz u niego widać że ma 32 lata, nie gra w każdym meczu i widać że kondycja mu powoli siada.
0
Od czego jest TVP.
2
Ja liczyłem że tutaj będą komentarze o Pucharze Hiszpanii, kilkanaście godzin temu wygranym, a tutaj widzę jakieś płacze że komentować mało ważny mecz będzie jakiś Izak.
0
Jeśli będzie grać jak Giggs do czterdziestki, to mu się to uda, a jeśli skończy u nas grać w wieku 35 lat, to tego rekordu nie pobije.
3
Zapomniałem tego wczoraj napisać Campeones Campeones ole ole ole Campeones Campeones Brawo Barcelono rządzicie znowu w Hiszpanii!!
4
Wojny Destro z MarioVeb, to już na tej stronie tradycja jakaś.
0
To było niepotrzebne, gdyby nie wszedł Mathieu i Lucho nie postawiłby na obronę nie byłoby nerwów.
2
Jeśli ktoś miałby nie jechać na Copa America, to raczej Aguero.
0
Dobrze że Barcelona wreszcie dogadała się z Nike, ponieważ najlepszy klub na świecie powinien dostawać najwięcej kasy, a to co nam dawało wcześniej Nike to śmiech na sali.
3
I po co płaczecie? To było do przewidzenia że Ronaldo dostanie 99, a Suarez 98, ponieważ Real podpisał z EA kontrakt partnerski i zawodnicy Realu będą mieli overale zawyżone.
39
No i dobrze, skoro taką decyzję podjął sąd, to nikt nas za te flagi nie może ukarać.
0
W obu meczach z PSG zniknął, warto dodać.
1
Szacunek dla tego gościa.
0
Niech kibice Barcelony nie biorą tych Estelad, bo klub znowu będzie musiał płacić za to kary.
0
YNWA!!! Liverpool po zwycięstwo.
0
Przetłumaczył tylko same odpowiedzi bo chciał wywołać gównoburze, cały Jarek można powiedzieć :D
0
Oczywiście będę wspierał Liverpool, ale myślę że Sevilla jak wygra 3 raz z rzędu Ligę Europy będzie również dobrze i Polak zdobędzie jakieś ważne trofeum.