Jeśli chodzi o kasę, to najlepiej postawić na Francję lub Niemcy, dla mnie to są zdecydowani faworyci, Niemcy dojdą tradycyjnie minimalnie do Półfinału, a Francja może wygrać EURO na swojej ziemi. Czarne konie tej imprezy to Polska i Chorwacja moim zdaniem.
Rode akurat jest raczej niechcianym zawodnikiem w gigancie, to samo tyczy się Bartry, więc nie wiem czy Borussia aż tak się uzbroiła. Co nie zmienia faktu że mam nadzieję że Bartra zrobi w Borussii karierę, zrobił by pstryczek w nos Enrique, który na niego nie chciał stawiać.
James może grzać ławkę i być cieniem siebie, a i tak każdy klub go chcę bo jest dosyć znany i medialny, ale z tymi 80 mln Euro, to jednak przesadzili, jego cena po tym kiepskim sezonie powinna spaść do 55 mln.
Oczywiście nic nie wspomniałem o wczorajszym meczu naszych Orłów z Holandią, oczywiście to był tylko mecz towarzyski, ja nie chcę broń Bożę pompować balonika, że na Euro ruszymy jak walec i wszystkich rozjedziemy, ale uważam że nie ma co się wzorować takimi nic nie znaczącymi meczami towarzyskimi. Uważam że Polacy nie grali żle, mogło być lepiej. Również pochwalę Holenderskich kibiców za ten miły plakat w trakcie meczu, że nam życzą powodzenia, ja mimo co to jestem w szoku że taka potęga jak Holandia nie jedzie na EURO.
Wiem że to wypowiedz Roberta, ale i tak mu zbytnio nie ufam, zobaczymy co zrobi jak się okno transferowe zacznie, będzie miał szansę się wykazać, oby nie zwlekał z transferem ŚO jak Zubi, czyli zmarnowane 3 okna letnie.
Myślę że jeśli chodzi o odejścia zawodników, to dopilnowanie żeby Douglas odszedł, to powinien być priorytet zarządu, na pewno Douglas nie zarabia 8 mln Euro rocznie, ale dostaję taką kasę, że wielu lepszych PO tyle nie dostaję co on, oczywiście on nie jest niczemu winien, ale myślę że skoro Enrique go wystawia 3 lub 4 razy w sezonie, to coś musi być na rzeczy, nawet przeciętny Montoya nakrywał go czapką. Myślę też że odejście Adriano i Bartry powinno być pewne. Ponieważ ten 1 nie daję tego czegoś co kiedyś, a ten 2 się po prostu u nas marnuję, na pewno w takiej Celcie byłyby podstawowym zawodnikiem.
Nie wiem co Neymar zrobi, nie jestem wróżbitą Maciejem, może nie pociągnie drużyny tak jak Messi, bo Argentyńczyk mu za wysoko poprzeczkę zawiesił, ale myślę że i tak będzie liderem.
Ja właśnie tak samo, ogólnie to nasz zarząd nie chcę wydawać więcej na transfery niż 60 mln Euro, bo chcą pomniejszyć dług i przebudowa Camp Nou trochę kosztuję, to w ogóle nie oznacza że jesteśmy w dupie, my mamy dług ponad 2 razy mniejszy niż ten co ma Real.
Taka prawda że Carrasco mógł grać od początku, a Simeone postawił na Fernandeza. Jak zaczął grać Carrasco, to Real był bezradny. Nie dość że strzelił gola, to jeszcze mógł sprawić tą kontrą, że nie byłoby dogrywki.
W ogóle się nie zaskoczyłem, przecież Ronaldo w Realu na tyle sezonów tylko jedno Mistrzostwo Hiszpanii zdobył, jedynie czym może się pochwalić to 2 pucharami LM i jednym ukradzionym. No i 2 Pucharami Króla.
0
Jeśli chodzi o kasę, to najlepiej postawić na Francję lub Niemcy, dla mnie to są zdecydowani faworyci, Niemcy dojdą tradycyjnie minimalnie do Półfinału, a Francja może wygrać EURO na swojej ziemi. Czarne konie tej imprezy to Polska i Chorwacja moim zdaniem.
0
Anglia od kilkunastu lat ma wygrać ME lub MŚ, a maksymalnie dochodzą do Ćwierćfinału, myślę że Polska dalej zajdzie niż ta Anglia.
2
Można zrozumieć tego człowieka przecież on wciągnął w swoim życiu z 30 kg koki.
0
Ja wypiłem i uważam że jest bardzo dobry, zerwie się etykietkę i jest dobrze.
1
Rode akurat jest raczej niechcianym zawodnikiem w gigancie, to samo tyczy się Bartry, więc nie wiem czy Borussia aż tak się uzbroiła. Co nie zmienia faktu że mam nadzieję że Bartra zrobi w Borussii karierę, zrobił by pstryczek w nos Enrique, który na niego nie chciał stawiać.
1
Williams ma już tyle tych wygranych tytułów w karierze że jeden mogła dać wygrać Muguruzie.
1
James może grzać ławkę i być cieniem siebie, a i tak każdy klub go chcę bo jest dosyć znany i medialny, ale z tymi 80 mln Euro, to jednak przesadzili, jego cena po tym kiepskim sezonie powinna spaść do 55 mln.
1
Nie pij tyle, bo ostatnio coś dużo głupot piszesz, coś nie jesteś w formie.
0
Ojca Messiego mogą zamknąć, tylko niech nie zamykają Leo on nam jest bardzo potrzebny.
1
Oczywiście nic nie wspomniałem o wczorajszym meczu naszych Orłów z Holandią, oczywiście to był tylko mecz towarzyski, ja nie chcę broń Bożę pompować balonika, że na Euro ruszymy jak walec i wszystkich rozjedziemy, ale uważam że nie ma co się wzorować takimi nic nie znaczącymi meczami towarzyskimi. Uważam że Polacy nie grali żle, mogło być lepiej. Również pochwalę Holenderskich kibiców za ten miły plakat w trakcie meczu, że nam życzą powodzenia, ja mimo co to jestem w szoku że taka potęga jak Holandia nie jedzie na EURO.
0
W domu siedzi cicho pewnie bo nie chcę zbierać batów od żony, to się w pracy wyżywa na młodych.
1
W dwutlenek siarki jest szkodliwy we wszystkich produktach spożywczych, nie jestem Chemikiem, ale chyba tak jest.
0
Messi nie powinien korzystać już z pomocy ojca, bo ten go wpakuję w jeszcze większe kłopoty, czasami z ojcami tak jest, że nie można na nich polegać.
0
Wiem że to wypowiedz Roberta, ale i tak mu zbytnio nie ufam, zobaczymy co zrobi jak się okno transferowe zacznie, będzie miał szansę się wykazać, oby nie zwlekał z transferem ŚO jak Zubi, czyli zmarnowane 3 okna letnie.
0
Myślę że jeśli chodzi o odejścia zawodników, to dopilnowanie żeby Douglas odszedł, to powinien być priorytet zarządu, na pewno Douglas nie zarabia 8 mln Euro rocznie, ale dostaję taką kasę, że wielu lepszych PO tyle nie dostaję co on, oczywiście on nie jest niczemu winien, ale myślę że skoro Enrique go wystawia 3 lub 4 razy w sezonie, to coś musi być na rzeczy, nawet przeciętny Montoya nakrywał go czapką. Myślę też że odejście Adriano i Bartry powinno być pewne. Ponieważ ten 1 nie daję tego czegoś co kiedyś, a ten 2 się po prostu u nas marnuję, na pewno w takiej Celcie byłyby podstawowym zawodnikiem.
0
Na pewno na transfery będzie przeznaczone więcej niż 60 mln Euro.
2
Nie wiem co Neymar zrobi, nie jestem wróżbitą Maciejem, może nie pociągnie drużyny tak jak Messi, bo Argentyńczyk mu za wysoko poprzeczkę zawiesił, ale myślę że i tak będzie liderem.
1
Ja właśnie tak samo, ogólnie to nasz zarząd nie chcę wydawać więcej na transfery niż 60 mln Euro, bo chcą pomniejszyć dług i przebudowa Camp Nou trochę kosztuję, to w ogóle nie oznacza że jesteśmy w dupie, my mamy dług ponad 2 razy mniejszy niż ten co ma Real.
0
Coś nie mogę odpowiedzi napisać.
3
Kibice Realu otworzą szampana, ale długo się nie nacieszą, ponieważ Neymar będzie nowym liderem.
1
Może w Hiszpanii akurat dzisiaj wychodzi prima aprilis.
1
Jarek redaktor Realmadrid.pl, to się jarał jak Neymar był łączony z Realem.
1
Choć kibice Realu uważają że takie beztalencie jak Guti było lepsze niż Xavi, to ja uważam Xaviego za najlepszego Hiszpańskiego pomocnika w Historii.
0
Taka prawda że Carrasco mógł grać od początku, a Simeone postawił na Fernandeza. Jak zaczął grać Carrasco, to Real był bezradny. Nie dość że strzelił gola, to jeszcze mógł sprawić tą kontrą, że nie byłoby dogrywki.
0
No może jeszcze Reprezentacja Niemiec.
1
W ogóle się nie zaskoczyłem, przecież Ronaldo w Realu na tyle sezonów tylko jedno Mistrzostwo Hiszpanii zdobył, jedynie czym może się pochwalić to 2 pucharami LM i jednym ukradzionym. No i 2 Pucharami Króla.
1
Jak będą tak pompować balon, to znowu gówno z tego będzie.
0
U mnie wygląda to tak pod względem sprawiedliwości 1.Real 2.Chelsea 3.Inter, jeśli chodzi o całą historię LM od 1992 roku.
0
Tylko że w Lizbonie grał świetnie, a w Mediolanie grał jeden wielki piach.
1
Ramos? Ciekawe za co, on i Silva są wszędzie wpychani przez UEFA i FIFA.