Liczę na Francję że dojdą do Finału, wiadomo większe szansę z Portugalią mają Niemcy, ale nie zniósłbym jakby Szkopy wygrały Mistrzostwo Europy, jednak większą sympatię mam do Francji przez takich zawodników jak Barthez, Henry czy Zidane,
Za czasów Deco można było patrzeć na Portugalię z przyjemnością, jak byłem mały byłem bardzo zły, a nawet płakałem jak Portugalia przegrała z Grecją w 2004, a teraz Portugalia gra tym samym stylem co Grecja, tylko z większym potencjałem z przodu.
Del Bosque nie był złym trenerem, ale głównie ostatnie sukcesy zawdzięcza zawodnikom Barcelony, którzy byli w życiowych formach, jak żle grali czyli w 2013, to Hiszpania nie zdobyła Pucharu Konfederacji i rok póżniej nawet nie wyszli z grupy na MŚ. Aragones zaczął budować Reprezentację Hiszpanii na zawodnikach Barcelony i to był jego pomysł, Del Bosque to tylko kontynuował i nie mógł poszukać jakiegoś pomysłu jak zawodnicy Barcelony byli bez formy.
Piłkarz szklanka zagra 20 spotkań na sezon jak dobrze pójdzie i 30 mln Euro płacić? Barcelona bardzo dobrze zrobiła że go nie kupiła. To już nie jest ten sam piłkarz co z 2013.
Niech go sobie wezmą, mamy Pique, Umtitiego, Masherano i Mathieu, więc zawodnik który siedzi tylko w szpitalu jest niepotrzebny, ale decyzję podejmie Enrique.
Jeśli chodzi o Egzamin Gimnazjalny, to nie ma się z czego cieszyć, ale jeśli chodzi o maturę, to już bardziej. Poza tym nie zdaję się na farcie, coś trzeba umieć, chyba że wszystko strzelałeś.
Na szczęście te informacje podaje Marca, a ona zmyśla na temat Barcelony. Klub powinien podać ten dziennik do sądu za te wszystkie kłamstwa jakie podają, to jest denerwujące że Madryckie dzienniki nie patrzą na swój klub. Real musi zwrócić Państwu przynajmniej 18 mln, a oni nic o tym nie piszą zalatuję hipokryzją.
Może coś z niego jeszcze będzie, talent ma, ale to trzeba szlifować, a nie mieć wszystko gdzieś tak jak ma Mario od 3 lat, dlatego jego kariera od 3 lat stoi w miejscu.
Portugalia przez cały mecz miała kupę w gaciach i na końcu mnóstwo szczęścia, Polska grała momentami prawdziwą tiki takę, elegancki pressing i kontrataki. Myślę że to co prezentowali na tej imprezie pociągnie Reprezentację na MŚ w 2018 i zajdą daleko i tak ta Reprezentacja dokonała czegoś historycznego i można być z nich dumni.
Akurat na fioletowej powstał jakiś głupi artykuł pod tytułem "Rozdarte serca" ich redaktorzy są naprawdę głupi żeby pisać takie artykuły, przecież wiadomo że trzeba dopingować naszych, a oni z powodu dwóch zawodników ich klubu chcą dopingować Portugalię, trzeba mieć nierówno pod sufitem.
Anglia to od wielu lat drużyna mocna z nazwy, myślę że Hodgson i Del Bosque powinni przejść na emerytury, tylko mogą zaszkodzić swojim Reprezentacją dalszym trenowaniem. Po prostu się wypalili.
0
Liczę na Francję że dojdą do Finału, wiadomo większe szansę z Portugalią mają Niemcy, ale nie zniósłbym jakby Szkopy wygrały Mistrzostwo Europy, jednak większą sympatię mam do Francji przez takich zawodników jak Barthez, Henry czy Zidane,
0
Proszę cię nie porównuj.
0
Za czasów Deco można było patrzeć na Portugalię z przyjemnością, jak byłem mały byłem bardzo zły, a nawet płakałem jak Portugalia przegrała z Grecją w 2004, a teraz Portugalia gra tym samym stylem co Grecja, tylko z większym potencjałem z przodu.
0
Dlaczego dali mu koszulkę bez numeru?
1
Ciekawe z jakim numerem będzie grał Denis.
0
Del Bosque nie był złym trenerem, ale głównie ostatnie sukcesy zawdzięcza zawodnikom Barcelony, którzy byli w życiowych formach, jak żle grali czyli w 2013, to Hiszpania nie zdobyła Pucharu Konfederacji i rok póżniej nawet nie wyszli z grupy na MŚ. Aragones zaczął budować Reprezentację Hiszpanii na zawodnikach Barcelony i to był jego pomysł, Del Bosque to tylko kontynuował i nie mógł poszukać jakiegoś pomysłu jak zawodnicy Barcelony byli bez formy.
2
Może grać zarówno na skrzydle jak i na ŚPO, tam gdzie gra Iniesta.
7
Piłkarz szklanka zagra 20 spotkań na sezon jak dobrze pójdzie i 30 mln Euro płacić? Barcelona bardzo dobrze zrobiła że go nie kupiła. To już nie jest ten sam piłkarz co z 2013.
5
Niech go sobie wezmą, mamy Pique, Umtitiego, Masherano i Mathieu, więc zawodnik który siedzi tylko w szpitalu jest niepotrzebny, ale decyzję podejmie Enrique.
0
Jeśli chodzi o Egzamin Gimnazjalny, to nie ma się z czego cieszyć, ale jeśli chodzi o maturę, to już bardziej. Poza tym nie zdaję się na farcie, coś trzeba umieć, chyba że wszystko strzelałeś.
1
Na szczęście te informacje podaje Marca, a ona zmyśla na temat Barcelony. Klub powinien podać ten dziennik do sądu za te wszystkie kłamstwa jakie podają, to jest denerwujące że Madryckie dzienniki nie patrzą na swój klub. Real musi zwrócić Państwu przynajmniej 18 mln, a oni nic o tym nie piszą zalatuję hipokryzją.
4
Może coś z niego jeszcze będzie, talent ma, ale to trzeba szlifować, a nie mieć wszystko gdzieś tak jak ma Mario od 3 lat, dlatego jego kariera od 3 lat stoi w miejscu.
6
Jeśli chodzi o newsy o Barcelonie, to ja Marce nie ufam, oni zwykle ściemniają.
0
Komentarz usunięty
0
Portugalia przez cały mecz miała kupę w gaciach i na końcu mnóstwo szczęścia, Polska grała momentami prawdziwą tiki takę, elegancki pressing i kontrataki. Myślę że to co prezentowali na tej imprezie pociągnie Reprezentację na MŚ w 2018 i zajdą daleko i tak ta Reprezentacja dokonała czegoś historycznego i można być z nich dumni.
16
Akurat na fioletowej powstał jakiś głupi artykuł pod tytułem "Rozdarte serca" ich redaktorzy są naprawdę głupi żeby pisać takie artykuły, przecież wiadomo że trzeba dopingować naszych, a oni z powodu dwóch zawodników ich klubu chcą dopingować Portugalię, trzeba mieć nierówno pod sufitem.
0
Daily Mail i wszystko jasne.
2
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
0
Zrezygnowałbym z Fabregasa i Pedro, powołałbym Saula i Matę i zabrałbym opaskę Kapitańską Ramosowi i dałbym Pique.
6
Wracaj na swój notatnik prowokatorze.
0
Jak już coś to Marca żle zrobiła tą okładkę, powinno być 2008-2012, bo po Euro 2012 Hiszpania się skończyła.
1
Anglia to od wielu lat drużyna mocna z nazwy, myślę że Hodgson i Del Bosque powinni przejść na emerytury, tylko mogą zaszkodzić swojim Reprezentacją dalszym trenowaniem. Po prostu się wypalili.
2
Hajto jak komentuje mecze, to zdąży opowiedzieć duży kawałek swojego życia. On mi strasznie działa na nerwy, ale na TVP jest Żewłakow.
2
Jak Islandia wywali Anglię, to będzie taka niespodzianka jak Kostaryka 2 lata temu co doszła do Ćwierćfinału MŚ.
2
Włochy mają Ogbonę.
1
Hodgson to powinien być już dawno na emeryturze.
2
Aż sobie przypomniałem jak eksperci twierdzili że Anglia zajdzie aż do Finału.
3
Jeszcze lepszy dzisiaj dzień będę miał jak Islandia wywali Anglię.
1
Polska ma przynajmniej jednego piłkarza klasowego na każdą pozycję na boisku, a Walia ma tylko Bale i Ramseya.
25
Jak tak rzeczywiście powiedział Ronaldo, to szacunek dla niego.