0

Właśnie jakby się wczoraj pobanowało tą grupkę mścicieli, to by był spokój.

2

Gignac? To już przestaje być zabawne.

1

Widziałem jak go zaczęłaś tępić razem z tą grupką osób, tutaj jak masz inne poglądy , to jest się niestety gorszym.

2

Tylko że wyżywanie się na kimś kto patrzy innaczej na sprawy niż ty, też nie jest odpowiednie.

5

Akurat nie często cię popieram, ale tamta grupka osób zasłużyła na bana, nie chodzi tu tylko o obelgi, ale o to że zaczęli się na nim wyżywać tylko dlatego że myśli innaczej niż oni, dlatego powinni dostać bana.

3

I po co te złośliwe komentarze? On na pewno nie chciał obrazić Franciszka.

0

10 złotych będzie.

0

Na FB ma około tyle obserwujących co Ronaldo, a to gdzieś 100 mln.

11

W pomocy jest zbyt wielki przesyt by Sergi mógł grać w pomocy, jeśli Vidal nie nadrobi braków w defensywie, to Roberto dużo sobie pogra.

0

Moja koleżanka jeszcze z Gimnazjum miała na nazwisko Kondon przez "K" :d

0

Nie wiem po co nam kolejny Douglas.

0

Wiele żon bogatych sportowców najbardziej lubi wydawać pięniądze męża, Shakira jest przykładem że sama jest piosenkarką, może nie zarabia tyle co Pique, ale na pewno nie jest darmozjadem.

0

Dziecko czy nie dziecko, zapytał i odpowiedziałem. Mam nadzieję że nie będzie świrował.

9

Dla mnie numerem 1 jest Shakira, potem długo nikt żona Rakitica i Suareza.

0

Nie pij, bo to cię doprowadzi do alkoholizmu, nie wiem czy jesteś pełnoletni czy nie, ale nie warto sobie psuć zdrowia.

0

To przekichane, gdyby to było w Gimnazjum, to byś miał łatwiej.

0

W której jesteś klasie?

0

Zagrał jakby miał 19 lat lub mniej. Pique w jego wieku, to był już naszą ostoją.

0

Mam nadzieję że z tym Martinezem będzie jak z Pique, nasz najlepszy stoper wcale się nie zapowiadał jako wielki obrońca. Jego kilkuletnia przygoda z MU nie była udana, on tam był tylko rezerwowym, dopiero jak do nas wrócił, to wypalił. Mam nadzieję że tak sami będzie z Martinezem, jeden babol w meczu towarzyskim każdemu może wyjść.

1

Pedro był gwarancją solidności i wysokiego poziomu w latach 2009-2011 i trochę jeszcze trzymał poziom u Martino, a resztę grał straszny piach.

2

Tylko że u niego po Finale LM więcej było obrazków że Real ma 11 pucharów, a Barca 5 i tego typu prowokacyjnych obrazków o Barcelonie ,niż zdjęć cieszących się piłkarzy Realu z LM.

28

Czasami jest coś śmiesznego, ale powiem brzydko dla mnie admin tej strony jest idiotą lub 14 letnim zakompleksionym gimbem.

0

Kim jest w ogóle ten cały Gremio Launa? Ma 23 lata, a dalej czegoś wielkiego nie zdobył. Ten Sport mnie już od jakiegoś czasu nie śmieszy, niedługo poda że Barca interesuję się Pawłem Brożkiem.

2

Nie zapominaj o Denisie, on może za rok wskoczyć w miejsce Iniesty.

0

Myślę że Nacho gra bardzo równo, a Mathieu zagra 2 spotkania bardzo dobre, potem zagra 3 beznadziejnie, on już taki jest.

1

Mimo że to mecz towarzyski, to widać że D.Suarez będzie u nas kimś ważniejszym niż Rafinha. Starszy brat Rafinhy czarował i był szykowany do pierwszego składu, a Rafinha do tej pory może rozegrał z 5 spotkań na wysokim poziomie na tyle szans. Thiago brakowało cierpliwości i odszedł, ale i tak grał na poziomie znacznie wyższym niż młodszy brat. Nie wiem dlaczego się tutaj mówi że Rafinha jest zdolniejszy od Thiago.

1

Pewnie będzie tym 4 obrońcą jak Nacho w Realu, a walka o skład będzie między Pique, Umtitim i Mascherano.

0

Stoper Celticu zachował się jak Pique z przed 3 lat, który sobie wbił samobója i to z Bayernem, a to jest mało ważny mecz towarzyski.

0

Skoro ten cały G. Jezus nie jest wynalazkiem, to niech pokaże co potrafi w Europie.

0

To samo ci mówiłem wcześniej, jak gadali o jakimś Gabigolu czy innym Brazylijskim wynalazku, nie można wierzyć Sport czy MD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?